Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mam pozornie niewielki (aczkolwiek z mojego punktu widzenia całkiem spory) problemik i mam nadzieje, że ktoś będzie mi w stanie pomóc.

Otóż bardzo chciałbym wejść w posiadanie numeru telefonu komórkowego należącego do pewnej osoby.

Nie mogę (nie znam):
- poprosić tej osoby o numer
- poprosić o ten numer osoby trzeciej
- sieci w jakiej owa osoba ma telefon

Wiem (znam):
- imię i nazwisko tej osoby
- miejsce zamieszkania (miasto, dzielnica - nie znam ulicy)
- prawdopodobnie znam numer telefonu stacjonarnego domostwa zamieszkiwanego przez tę osobę

Czy mając takie informacje oraz możliwości jakie daje internet jestem w stanie w jakiś sposób wejść w posiadanie pożądanej przeze mnie rzeczy?
A jeśli tak to w jaki sposób?

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie mi w stanie pomóc.
Z góry dziękuję.


P.S. Nie pytajcie i nie domyślajcie się. Mówię z góry - kobieta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
nie da rady musisz spytac o numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Niech Bazyl pójdzie jako ankieter spisu powszechnego i zapyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
nie da rady musisz spytac o numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niewykonalne... muszę wejść w jego posiadanie w jakiś inny sposób... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
może spróbuj zdobyć nr gg? albo maila? czasem wystarczy imię i nazwisko w wyszukiwarce wpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czasem wystarczy... A CZASEM NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
a nie możesz zadzwonić pod numer stacjonarny?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Może ona ma męża :]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
jak mąż odbierze to walić głupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (komórkę też mąż może odebrać ;P

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ale ta Kobieta jeszcze nie zna tomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Może ona ma męża :]
Quote
Nie mogę - - poprosić o ten numer osoby trzeciej
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Męża nie ma - to wiem na 100%.

Na numer stacjonarny zadzwonić nie mogę... bo nie i już - ten temat jest zamknięty.

Znam ja ją i ona mnie, ale jest to znajomość z cyklu tych, że gdzieś tam kiedyś (nie tak dawno) się widzieliśmy 2-3 razy i pare słów zamieniliśmy ale po chwili każde poszło w swoją stronę...


Błagam pomóżcie! Muszę do niej dotrzeć!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
to spróbuj jeszcze raz sie z nia widziec, w taki sam sposob jak to zrobiłes 2-3 razy wczesniej, potem kolejny raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> itd. a kiedyś poprosisz ją o zadzwonienie z jej telefonu komorkowego, zadzwonisz na swoj telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nikt nie odbierze ;-)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Śłyszysz, a jakiś Twój kumpel nie może się podejść i zapytac o jej nr telefonu...a może ktoś z pracy ma jej nr?! Może spróbuj takliej opcji, że zobacz np kiedy wyjdzie z domu i nie h Ty(albo jakiś kolega) zadzwoni na domowy z zastrzeżonego i powie, ze jest kolefgą z pracy, szkoły itp. i się zapyta czy nie podaliby mu nr na komórkę, bo to bardzo pilne. Jezeli masz znajomego w jakiejś sieci gsm to możesz sprawdzić nr po podaniu imiona i nazwiska(o ile ma telefon na abonament lub w mixie) pzdr i życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Podstawowy problem - nie mamy wspólnych znajomych.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
No ale to nie jest preszkoda żeby jakiś Twój kumpel udał, że jest nią zafascynowany i wysepił od niej nr dla Ciebie.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Moze jakas wyszukiwarka numerow. Chocby w
<a href="plusiehttp://was.plusgsm.pl/ktawww/KTAControllerServlet" target="_blank">plusiehttp://was.plusgsm.pl/ktawww/KTAControllerServlet</a> znasz nazwisko miasto i znajduje.Warunek telefon na abonament bo wiadomo jak to z karta jest. Ja tam pare znajomych na probe sprawdzilem i dziala. Ci co znalem ich nazwiska miasto czy tez wiedzialem ze napewno maja na abonament. Innego pomyslu poki co nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I nie wiem czy podobne ksiazki sa w innych siesiach. Ja jestem w plusie to tyle wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W tej wyszukiwarce Plusa sprawdzałem zanim jeszcze powstał ten temat.

Jedyny wniosek po tej próbie był taki, że nie ma ona telefonu na bonament w plusie - zawsze coś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


A o zadzwonieniu na stacjonarny gdy jej nie będzie w domu (a z grubsza wiem w jakich godzinach jej nie ma) i poproszeniu o podanie namiarów na koma 'w bardzo pilnej sprawie' też już myślałem i o ile w żaden inny sposób nie dotre do tego co chcę to będzie to jedyne wyjście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Ale może jednak da się jakoś to wyszukać...?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Jesli nie ma numeru zastrzezonego to mozesz zadzwonic do operatora sieci, podac jej dane i otrzymasz numer.

Moj kumpel pracuje w windykacji i tak robi, aby znalezc kontakt do dluznikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Na wszelki wypadek obczaj nazwe jakiejs firmy windykacyjnej, jakby sie pytali po co to Tobie i probuj.

Jesli ma na karte to oczywiscie nici z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1