|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Mam pozornie niewielki (aczkolwiek z mojego punktu widzenia całkiem spory) problemik i mam nadzieje, że ktoś będzie mi w stanie pomóc.
Otóż bardzo chciałbym wejść w posiadanie numeru telefonu komórkowego należącego do pewnej osoby.
Nie mogę (nie znam): - poprosić tej osoby o numer - poprosić o ten numer osoby trzeciej - sieci w jakiej owa osoba ma telefon
Wiem (znam): - imię i nazwisko tej osoby - miejsce zamieszkania (miasto, dzielnica - nie znam ulicy) - prawdopodobnie znam numer telefonu stacjonarnego domostwa zamieszkiwanego przez tę osobę
Czy mając takie informacje oraz możliwości jakie daje internet jestem w stanie w jakiś sposób wejść w posiadanie pożądanej przeze mnie rzeczy? A jeśli tak to w jaki sposób?
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie mi w stanie pomóc. Z góry dziękuję.
P.S. Nie pytajcie i nie domyślajcie się. Mówię z góry - kobieta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
nie da rady musisz spytac o numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Niech Bazyl pójdzie jako ankieter spisu powszechnego i zapyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
nie da rady musisz spytac o numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niewykonalne... muszę wejść w jego posiadanie w jakiś inny sposób... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
może spróbuj zdobyć nr gg? albo maila? czasem wystarczy imię i nazwisko w wyszukiwarce wpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czasem wystarczy... A CZASEM NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
a nie możesz zadzwonić pod numer stacjonarny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
jak mąż odbierze to walić głupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (komórkę też mąż może odebrać ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ale ta Kobieta jeszcze nie zna tomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Nie mogę - - poprosić o ten numer osoby trzeciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Męża nie ma - to wiem na 100%.
Na numer stacjonarny zadzwonić nie mogę... bo nie i już - ten temat jest zamknięty.
Znam ja ją i ona mnie, ale jest to znajomość z cyklu tych, że gdzieś tam kiedyś (nie tak dawno) się widzieliśmy 2-3 razy i pare słów zamieniliśmy ale po chwili każde poszło w swoją stronę...
Błagam pomóżcie! Muszę do niej dotrzeć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129 |
to spróbuj jeszcze raz sie z nia widziec, w taki sam sposob jak to zrobiłes 2-3 razy wczesniej, potem kolejny raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> itd. a kiedyś poprosisz ją o zadzwonienie z jej telefonu komorkowego, zadzwonisz na swoj telefon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nikt nie odbierze ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Śłyszysz, a jakiś Twój kumpel nie może się podejść i zapytac o jej nr telefonu...a może ktoś z pracy ma jej nr?! Może spróbuj takliej opcji, że zobacz np kiedy wyjdzie z domu i nie h Ty(albo jakiś kolega) zadzwoni na domowy z zastrzeżonego i powie, ze jest kolefgą z pracy, szkoły itp. i się zapyta czy nie podaliby mu nr na komórkę, bo to bardzo pilne. Jezeli masz znajomego w jakiejś sieci gsm to możesz sprawdzić nr po podaniu imiona i nazwiska(o ile ma telefon na abonament lub w mixie) pzdr i życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Podstawowy problem - nie mamy wspólnych znajomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
No ale to nie jest preszkoda żeby jakiś Twój kumpel udał, że jest nią zafascynowany i wysepił od niej nr dla Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Moze jakas wyszukiwarka numerow. Chocby w <a href="plusiehttp://was.plusgsm.pl/ktawww/KTAControllerServlet" target="_blank">plusiehttp://was.plusgsm.pl/ktawww/KTAControllerServlet</a> znasz nazwisko miasto i znajduje.Warunek telefon na abonament bo wiadomo jak to z karta jest. Ja tam pare znajomych na probe sprawdzilem i dziala. Ci co znalem ich nazwiska miasto czy tez wiedzialem ze napewno maja na abonament. Innego pomyslu poki co nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I nie wiem czy podobne ksiazki sa w innych siesiach. Ja jestem w plusie to tyle wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W tej wyszukiwarce Plusa sprawdzałem zanim jeszcze powstał ten temat.
Jedyny wniosek po tej próbie był taki, że nie ma ona telefonu na bonament w plusie - zawsze coś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A o zadzwonieniu na stacjonarny gdy jej nie będzie w domu (a z grubsza wiem w jakich godzinach jej nie ma) i poproszeniu o podanie namiarów na koma 'w bardzo pilnej sprawie' też już myślałem i o ile w żaden inny sposób nie dotre do tego co chcę to będzie to jedyne wyjście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale może jednak da się jakoś to wyszukać...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Jesli nie ma numeru zastrzezonego to mozesz zadzwonic do operatora sieci, podac jej dane i otrzymasz numer.
Moj kumpel pracuje w windykacji i tak robi, aby znalezc kontakt do dluznikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Na wszelki wypadek obczaj nazwe jakiejs firmy windykacyjnej, jakby sie pytali po co to Tobie i probuj.
Jesli ma na karte to oczywiscie nici z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka