|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tak na pierwszy i ostatni rzut oka to wychodzą dzisiaj dwa BTS-y.
BKS to o której z chaty będzie trzeba wejść jak się szykuje 35 koła? z Oruni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Panowie Lisy ostro w dół, coś się kroi sevilla sprzedała albo w superofercie? co ma byc mecz 50/50 to wiara pobiera lepszy kurs czyli raczej Sevka awans, choc tu nikt nie sprzedaje, kazdy chce awansowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w al raed do ht @1,72 900.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Witam po czterech dniach rejsowania. Dzisiaj Lisice plus bts w Turynie. Witaj Teo, turbota zlowiles? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
choc tu nikt nie sprzedaje, kazdy chce awansowac dobrze, że potwierdziłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tak na pierwszy i ostatni rzut oka to wychodzą dzisiaj dwa BTS-y.
BKS to o której z chaty będzie trzeba wejść jak się szykuje 35 koła? z Oruni ? Taaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119 |
W Norwegii brameczka do przerwy, najlepiej Viking - migusiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jage nie bo uważam, że skrzywiony nie jest chociaż zlot zweryfikuje, ale wszystkie krzywe mordy jak najbardziej dzięki Lucjan kamień mi spadł z serca :)jakby mi nawet dopłacali to bym nie zdecydował się na zlot w twoim towarzystwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Beks właśnie dostałem Twojego tysiaka na konto. Dzięki nmzc (nie ma za co)  do usług  Panowie Petting zachowajcie sobie na priva niesmaczne to jest , taka udawana przyjaźń udawana ? my się rozumiemy bez słów  i karamy buka wspólnymi siłami jak Wisła i Ruch karajO innych chociaż ja nie za Wisłą, ale porównaniu ten teges
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
w al raed do ht @1,72 900.00 AL read + Horn o0,5HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Witam po czterech dniach rejsowania. Dzisiaj Lisice plus bts w Turynie. Witaj Teo, turbota zlowiles?  Nie Rymo o tej porze roku łapiemy flądre. Wysoko na wielbłądzie. Na północny wschód od Bornholmu. A turbot trzyma się blisko linii brzegowej. Wysoko go nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,485
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,485 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
cześć Teo, pytałeś się może o te wycieczki dwudniowe ile kosztują
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Tak na pierwszy i ostatni rzut oka to wychodzą dzisiaj dwa BTS-y.
BKS to o której z chaty będzie trzeba wejść jak się szykuje 35 koła? z Oruni ? Taaa na dworzec główny i skm na stadion. myślę, że o 17 najlepiej wsiąść w skm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,485
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,485 |
ostatnio miszczunio beks pokazał jak wygrać ako @10 z awansami, ja mam coś z ncaa na ostatnie dwa dni przed weekend'em podobny kurs ale stopien pewności o wiele mniejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jage nie bo uważam, że skrzywiony nie jest chociaż zlot zweryfikuje, ale wszystkie krzywe mordy jak najbardziej dzięki Lucjan kamień mi spadł z serca :)jakby mi nawet dopłacali to bym nie zdecydował się na zlot w twoim towarzystwie spoko, jakbyś mnie poznał bliżej i pogadał face to face to zmieniłbyś zdanie , jestem o tym przekonany. Aker potwierdzi. tajt piwko, czekoladki etc ale Ty stawiasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Witam po czterech dniach rejsowania. Dzisiaj Lisice plus bts w Turynie. Witaj Teo, turbota zlowiles?  Nie Rymo o tej porze roku łapiemy flądre. Wysoko na wielbłądzie. Na północny wschód od Bornholmu. A turbot trzyma się blisko linii brzegowej. Wysoko go nie ma. aha, pewnie duzo tego trzeba nalowic zeby jakis konkretny zysk byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
cześć Teo, pytałeś się może o te wycieczki dwudniowe ile kosztują Aker w morzu byłem cztery dni non stop. Ogarnę Ci te jednostki do piątku. Na priv wyślę namiary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Witam po czterech dniach rejsowania. Dzisiaj Lisice plus bts w Turynie. Witaj Teo, turbota zlowiles?  Nie Rymo o tej porze roku łapiemy flądre. Wysoko na wielbłądzie. Na północny wschód od Bornholmu. A turbot trzyma się blisko linii brzegowej. Wysoko go nie ma. aha, pewnie duzo tego trzeba nalowic zeby jakis konkretny zysk byl Flądra nie zarobek a narobić się trzeba. Na szczęście koniec z nią na razie. Tarło ma i jest taka chuda że nie nadaje się do niczego. Teraz czas na dorsza. Robota lżejsza a i kasa lepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
w al raed do ht @1,72 900.00 AL read + Horn o0,5HT  HORN 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|