|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a czy jest sens zawracac sobie głowe takim bukiem - nie lepiej wpłacić do jakiegoś bardziej znanego i solidnego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
czy komuś kto korzystał z promocji 3xfreebets udało sie wypłacić z tego buka jakąś kase ? ? ?
wiem ze trzeba przed wyplatą wplacić min. 15 euro czy ktoś wplacił te 15 i wyplacił reszte zrobiną dzieki promocji...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ja nic nie wpłacałem, natomiast udało mi się wypłacić 200 euro z tych darmowych i po 36 godzinach mam je juz na koncie (przeliczone po kursie 4.30 // mbank)
Ehhh miałem nie grac i dalej sobie robie przerwe, no ale jak dają to biorę nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :rolleyes:
|
|
|
Link skopiowany do schowka