|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
kawka już jest, podjadam batonika, którego podebrałem cichaczem dziecku (ma dużo to się nie skapnie)....  szarlotka od teściowej zamrożona i zapomniałem ją wyciągnąć, bo lezy tam już 2 tygodnie bo ile można jeść, karpatka była, to szarlota do zamrazary poszła  no i peffki, ostateczne dopięcie kuponów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kawka już jest, podjadam batonika, którego podebrałem cichaczem dziecku (ma dużo to się nie skapnie)....  szarlotka od teściowej zamrożona i zapomniałem ją wyciągnąć, bo lezy tam już 2 tygodnie bo ile można jeść, karpatka była, to szarlota do zamrazary poszła  no i peffki, ostateczne dopięcie kuponów stolec był ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
kawka już jest, podjadam batonika, którego podebrałem cichaczem dziecku (ma dużo to się nie skapnie)....  szarlotka od teściowej zamrożona i zapomniałem ją wyciągnąć, bo lezy tam już 2 tygodnie bo ile można jeść, karpatka była, to szarlota do zamrazary poszła  no i peffki, ostateczne dopięcie kuponów stolec był ? Jakiś się kręcił po pokoju ale się nie przedstawiał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kawka już jest, podjadam batonika, którego podebrałem cichaczem dziecku (ma dużo to się nie skapnie)....  szarlotka od teściowej zamrożona i zapomniałem ją wyciągnąć, bo lezy tam już 2 tygodnie bo ile można jeść, karpatka była, to szarlota do zamrazary poszła  no i peffki, ostateczne dopięcie kuponów stolec był ? Jakiś się kręcił po pokoju ale się nie przedstawiał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jeszcze nie wie że zajebał w kalesony nie ma zwieraczy więc skąd ma wiedzieć czy był stolec ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
nie ma innej opcji dziś
Jaga win Jaga -1,5 Jaga CS 3-1 Sheridan Vassiljev Cernych :score:
będzie na pierogi w niedzielę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lechia - Legia 32k biletów sprzedane. Legia szykuje oprawę. Będzie meczycho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Lechia - Legia 32k biletów sprzedane. Legia szykuje oprawę. Będzie meczycho  dwoma specjalami jadą więc ok 2 koła będzie gości
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
nie ma innej opcji dziś
Jaga win Jaga -1,5 Jaga CS 3-1 Sheridan Vassiljev Cernych :score:
będzie na pierogi w niedzielę amen !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10 |
Bristol to był dobry trop wczoraj..4-0 tego się nie spodziewałem...przy kawie o beksie-nowa powieść w odcinkach by mecz.go.hd Serdecznie witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
polecieli samolotem to nie będzie wymówki że podróż męcząca myślę że nie przegrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
z Pogonią w Szczecinie nigdy nie było lekko, ale jak mamy walczyć o coś w tym sezonie to takie mecze trzeba wygrywać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
na początek dnia takie coś: akerowy typ już wczoraj pograny: Kerkyra 5.25 500 zł ---->> 2625 zł 4pack: Wolfsburg Everton Hoffenheim DNB WHU DNB500 zł ----> 2826 zł P.S. Hoffe i WHU można ryzykować 1, ale ja dziś bezpiezniej gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kawka już jest, podjadam batonika, którego podebrałem cichaczem dziecku (ma dużo to się nie skapnie)....  szarlotka od teściowej zamrożona i zapomniałem ją wyciągnąć, bo lezy tam już 2 tygodnie bo ile można jeść, karpatka była, to szarlota do zamrazary poszła  no i peffki, ostateczne dopięcie kuponów po takim stacie z rana, raczej nic mądrego nie wymyślisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Lechia - Legia 32k biletów sprzedane. Legia szykuje oprawę. Będzie meczycho   niom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Lechia - Legia 32k biletów sprzedane. Legia szykuje oprawę. Będzie meczycho  dwoma specjalami jadą więc ok 2 koła będzie gości 1800 maks
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pogoń dziś nie przegra, ale 3mam kciuku za Jagę, za wygraną !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a co z ta kerkyrą typ na czuja ? co tam się dzieje ? gaylord fajfus lub stringowiec niech coś napisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lechia - Legia 32k biletów sprzedane. Legia szykuje oprawę. Będzie meczycho  dwoma specjalami jadą więc ok 2 koła będzie gości 1800 maks Ten Kuciak Wam dobrze broni, ale na szczęście obrona taka sobie. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|