|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Prosze NIE spamować tego ani jakiegokolwiek innego tematu linkami partnerskimi bądź postami typu "jest nowa promocja... kontakt na priv", itd.
Każdy tego typu post będzie usuwany a autora będzie czekał ban na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41 |
Bardzo duża oferta - jestem zaskoczony inicjatywą firmy - gram często i tak potężnej oferty nie widziałem 'Piłka nożna'
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
To jeszcze mało widziałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał zimnyr: [qb]Bardzo duża oferta - jestem zaskoczony inicjatywą firmy - gram często i tak potężnej oferty nie widziałem 'Piłka nożna'[/qb] Obejrzyj oferte Betandwin to dopiero bedziesz zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 87 |
Witam Mam pytanko.Mial ktos moze cos podobnego?! Mam kaske na koncie w Expekt i chce cos postawic a tu komunikat,ze..... BLAD: Brakuje pieniedzy na Twoim koncie,aby umiescic zaklady.
Paranoja! :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105 |
Jak dostajesz kasę z PP to postaw o 1 grosz mniej i powinno być dobrze.Przeliczają kasę z eurasów na pln i kwotę dają tylko do 2 cyferek po przecinku, chociaż system tego tak nie traktuje. Chyba, że jest inna sytuacja, ale w takim przypadku to ci nie podpowiem. Pytaj o to w supporcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Chce wyplacic troche kasy z expekta. Nigdy wczesniej teog nie robilem wiec mam pare pytan. 1. Czy wszystkie wyplaty sa darmowe czy tylko 1 w miesiacu? 2. Czy konieczne jest wpisanie kodu swift. Czy kasa dojdzie jesli tego nei zrobie? I czy ten kod musi byc dokladnym kodem tej placowki w ktorej mam konto czy moze byc kod np. odddzialu glownego PEKAO SA. 3. Czy po drodze pobierane sa jakies prowizje/ oplaty. Jesli np. wyplacam 250 zl to dokladnie taka suma wplynie na konto? 4. Ile mniej wiecej sie czeka przy wyplacie do PEKAO SA? Z gory dzieki Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Ad1. Wszystkie darmowe Ad2. Musisz podac SWIFT - dla kazdego oddzialu tego samego banku jest identyczny Ad3. Nie ma oplat/prowizji Ad4. Akurat to Expekt robi blyskawicznie - 2-3 dni bankowe i kaska bedzie
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
CZasmi nawet kasa była w ten sam dzień na koncie, jak księgowali koło 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Dzieki insane! Mam jescze mala watpliwosc a chce zeby wszystko bylo OK. Wiec co mam wpisac w pole adres ? Adres oddziału czy glowny adres centrali? Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17 |
Po pierwsze nie musisz wpisywac zadnego kodu swift, wystarczy ze wpiszesz PL bo oni i tak nie przelewaja tych pieniedzy z zagranicznych kont a z polskiego. W polu adres wystarczy wpisac miejscowosc w jakiej znajduje sie ten bank chociaz tez nie trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
Oryginalnie wysłał ziberopulos:
Brakuje pieniedzy na Twoim koncie,aby umiescic zaklady.
Slavoo w poście ma rację.Postaw jeden grosz mniej
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nie rozliczają żadnych zakładów od 1.30 w nocy, co sie dzieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam! Mam pytanko. Czy przy pierwszej wpłacie na konto należy przefaksować do expekta ksero dowodu?? Czy można to zrobić dopiero przy wypłacie? Z góry dzięki za szybką odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Witam! Mam pytanko. Czy przy pierwszej wpłacie na konto należy przefaksować do expekta ksero dowodu?? Czy można to zrobić dopiero przy wypłacie? Z góry dzięki za szybką odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] hmmmm ja tam wogóle nie dawałem im ksera dowodu i wszystko jest ok(wpłaty i wypłaty)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
mam pytanie: jest ta nowa promocja w expekcie 100+100 i jak mam juz konto w expekcie to moge zalozyc sobie nowe na siebie i skozystac z promocji ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17 |
przeczytaj głąbie regulamin !!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1 |
mam pytanie o promocje 100+100 w regulaminie jest napisane ze jeslie sie zaresjetruje teraz i wplace 100zl to jezeli postawie na 1 kupion 100 zl to dostane 100 zl nie wazene czy wygram czy nie. Ale jest jeszcze cos takiego: Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim. czy to znaczy ze bede musial wudac min 300zl zeby dali mi te 100 ????
|
|
|
Link skopiowany do schowka