Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#68973 17/09/2004 00:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Prosze NIE spamować tego ani jakiegokolwiek innego tematu linkami partnerskimi bądź postami typu "jest nowa promocja... kontakt na priv", itd.

Każdy tego typu post będzie usuwany a autora będzie czekał ban na forum.

Bonus: Unibet
#68974 17/09/2004 03:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
Bardzo duża oferta - jestem zaskoczony inicjatywą firmy - gram często i tak potężnej oferty nie widziałem 'Piłka nożna'

#68975 17/09/2004 17:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
To jeszcze mało widziałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#68976 17/09/2004 17:42
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,127
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał zimnyr:
[qb]Bardzo duża oferta - jestem zaskoczony inicjatywą firmy - gram często i tak potężnej oferty nie widziałem 'Piłka nożna'[/qb]
Obejrzyj oferte Betandwin to dopiero bedziesz zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#68977 17/09/2004 19:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 87
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 87
Witam
Mam pytanko.Mial ktos moze cos podobnego?!
Mam kaske na koncie w Expekt i chce cos postawic a tu komunikat,ze..... BLAD:
Brakuje pieniedzy na Twoim koncie,aby umiescic zaklady.

Paranoja! :eek:

#68978 17/09/2004 19:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
Jak dostajesz kasę z PP to postaw o 1 grosz mniej i powinno być dobrze.Przeliczają kasę z eurasów na pln i kwotę dają tylko do 2 cyferek po przecinku, chociaż system tego tak nie traktuje. Chyba, że jest inna sytuacja, ale w takim przypadku to ci nie podpowiem. Pytaj o to w supporcie.

#68979 17/09/2004 22:05
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Chce wyplacic troche kasy z expekta. Nigdy wczesniej teog nie robilem wiec mam pare pytan.
1. Czy wszystkie wyplaty sa darmowe czy tylko 1 w miesiacu?
2. Czy konieczne jest wpisanie kodu swift. Czy kasa dojdzie jesli tego nei zrobie? I czy ten kod musi byc dokladnym kodem tej placowki w ktorej mam konto czy moze byc kod np. odddzialu glownego PEKAO SA.
3. Czy po drodze pobierane sa jakies prowizje/ oplaty. Jesli np. wyplacam 250 zl to dokladnie taka suma wplynie na konto?
4. Ile mniej wiecej sie czeka przy wyplacie do PEKAO SA?
Z gory dzieki
Pozdro

#68980 17/09/2004 22:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Ad1. Wszystkie darmowe
Ad2. Musisz podac SWIFT - dla kazdego oddzialu tego samego banku jest identyczny
Ad3. Nie ma oplat/prowizji
Ad4. Akurat to Expekt robi blyskawicznie - 2-3 dni bankowe i kaska bedzie

Pozdrawiam

#68981 17/09/2004 22:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
CZasmi nawet kasa była w ten sam dzień na koncie, jak księgowali koło 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#68982 17/09/2004 22:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Dzieki insane!
Mam jescze mala watpliwosc a chce zeby wszystko bylo OK. Wiec co mam wpisac w pole adres ? Adres oddziału czy glowny adres centrali?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68983 17/09/2004 22:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
To bez roznicy

#68984 17/09/2004 23:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17
Po pierwsze nie musisz wpisywac zadnego kodu swift, wystarczy ze wpiszesz PL bo oni i tak nie przelewaja tych pieniedzy z zagranicznych kont a z polskiego. W polu adres wystarczy wpisac miejscowosc w jakiej znajduje sie ten bank chociaz tez nie trzeba.

#68985 18/09/2004 02:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
EDIT

#68986 18/09/2004 17:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
Oryginalnie wysłał ziberopulos:

Brakuje pieniedzy na Twoim koncie,aby umiescic zaklady.

Slavoo w poście ma rację.Postaw jeden grosz mniej


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68987 19/09/2004 02:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie rozliczają żadnych zakładów od 1.30 w nocy, co sie dzieje?

#68988 20/09/2004 19:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam!
Mam pytanko. Czy przy pierwszej wpłacie na konto należy przefaksować do expekta ksero dowodu?? Czy można to zrobić dopiero przy wypłacie? Z góry dzięki za szybką odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#68989 20/09/2004 20:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Witam!
Mam pytanko. Czy przy pierwszej wpłacie na konto należy przefaksować do expekta ksero dowodu?? Czy można to zrobić dopiero przy wypłacie? Z góry dzięki za szybką odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
hmmmm ja tam wogóle nie dawałem im ksera dowodu i wszystko jest ok(wpłaty i wypłaty)

#68990 20/09/2004 23:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
mam pytanie:
jest ta nowa promocja w expekcie 100+100
i jak mam juz konto w expekcie to moge zalozyc sobie nowe na siebie i skozystac z promocji ??

#68991 20/09/2004 23:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 17
przeczytaj głąbie regulamin !!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#68992 21/09/2004 00:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
mam pytanie o promocje 100+100
w regulaminie jest napisane ze jeslie sie zaresjetruje teraz i wplace 100zl to jezeli postawie na 1 kupion 100 zl to dostane 100 zl nie wazene czy wygram czy nie.
Ale jest jeszcze cos takiego:
Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
czy to znaczy ze bede musial wudac min 300zl zeby dali mi te 100 ????

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1