|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Przyjmuję zakłady
Czy aker stawi na spotkanie z laser
Tak - 250,05 Nie - 1.0002
Sorry, ale jestem na rozruchu! Marża musi być. ;-)) myślałem że dumny polski lis mieszka w polskim bagienku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Roma saski rozne  sasuolo co mecz po 15 rogow a dzis taka ujnia i w pierwszym meczu tych drużyn było od groma rożnych zwłaszcza do przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Przyjmuję zakłady
Czy aker stawi na spotkanie z laser
Tak - 250,05 Nie - 1.0002
Sorry, ale jestem na rozruchu! Marża musi być. ;-)) jaki limit na tak??!! osobiscie kupie bilety na samolot akerowi i spakuje mu walizke jak dasz limit powyzje 50 kola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Przyjmuję zakłady
Czy aker stawi na spotkanie z laser
Tak - 250,05 Nie - 1.0002
Sorry, ale jestem na rozruchu! Marża musi być. ;-)) jaki limit na tak??!! osobiscie kupie bilety na samolot akerowi i spakuje mu walizke jak dasz limit powyzje 50 kola  U mnie można grać grubo! Bez weryfikacji! Do 10 zł przyjmuję od razu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
liczę na to, że Roma jak z NApoli w 2 połowie sama z 8 rogów zrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
farbowany polski lisie mieszkaj w polskim bagienku żeby później o nim dyskutować jak będziesz w Polsce to daj znać bo naprawdę chętnie Cię poznam  Już Ci napisałem niemiecka miernoto gdzie masz przyjechać skoro tak skamlesz i nie Ty będziesz mi rozkazywał gdzie mam mieszkać i jak mam się dopasowac do Twojego widzimisię. O polskim bagienku dyskutuję z Polakami, a nie z ruskimi Igorami, żydowskimi imcami czy niemieckimi akerami. Ale to rozmowa z innego działu. Dlatego wracaj już do lizania dupy Beksowi i nie ośmieszaj się jakimś interentowym pohukiwaniem o ustawkach, na które sam nie chcesz przyjechać. Ja w przyszły weekend będę gdzie podałem, obstawię Sensei'owi CTA żeby sprawdził czy nie ściemniam. A więc do zobaczenia chojraku. więc już wymiękasz  brawo dumny farbowany polski lisie  Kto wyjechał z ustawką? Ty folksdojczu ... Podałem Ci prawdziwe miejsce i czas gdzie się stawię i będę miał świadka jeśli trzeba NO TO KTO KURWA WYMIĘKA niemiecka gnido ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
laser, aker... idzcie na priv albo konczcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
I całe szczęście akerski bo bym Cie wystawił do wiatru gdzieś pod Bydgoszczem  Chudy jak bym Cię zobaczył to na pewno być Cię oszczędził  w pracy jak nie możesz się z kimś dogadać to też od razu zaciskasz pięści?  szczerze zrobiłem się ostatnio bardziej nerwowy bo mała nie daje nam pospać. 4-5 godzin snu max daje się we znaki ale raz faktycznie z kierownikiem produkcji chciałem się ustawić przed szlabanem ale wypękał  ale Ty to jestes wariat Szacuken!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
chwalisz się czy wstydzisz? nie ma się czego wstydzić ani czym chwalić po prostu piszę jak jest. po drugie można się w czymś nie zgadzać i prowadzić merytoryczną rozmowie jak ja z Tobą ale jak ktoś zieje nienawiścią i wyzywa od szwabów itp to są pewne granice
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
czarny mvp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7 |
aker piszesz , ze nie czujesz sie Polakiem i sie dziwisz , ze wkrwia to innych ?! dzieki takim jak ty Narod jest podzielony , a bezczelne prymitywy w elganckich opakowaniach stoja na Jego czele.. Beks podczas swojego pobytu na emigracji Rodakow od " polaczkow " wyzywal i to tylko dlatego , ze zarabiali mniej niz on .. Niech ci poopowiada o tym przy "kawce"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10 |
Septic 7 postów ostatni 8 lat temu, co jest grane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w następnej kolejce też lidera nie oddamy  z kim? z Niecieczą ale po przerwie na reprzentacje to ja nie pamiętam kiedy wygraliśmy Moja teoria jest taka, że możemy teraz puścić brukom i odbiór 3pkt po podziale taki sam ruch jak z Pogonią 2 lata temu - żałosny wpierdol przed podziałem, luźniutka wygrana po
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|