Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#6896 17/08/2001 16:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
jak gracie w realu ? czy gracie tak samo jak na grupie TT ? czy moze wrecz na odwrot ?
jezeli pomylilem grupy, lub temat juz istnieje to prosze Szanownych Moderatorow o usuniecie watku :eek:

Bonus: Unibet
#6897 17/08/2001 17:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ciekawy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapewne większośc z nas traktuje udział w TT jako zabawe - o czym swiadcza stawki za ktore gramy. Ale są ludzie którzy puszczają te same typy w realu choć za stawki mniejsze. Osobiście typy które puszczam jako single gram u virtualnych a skaldanki powyzej 5 meczy tarktuje jako zabawe.

#6898 17/08/2001 23:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja gram tylko kilka kuponow w tygodniu. Wszystko co podaje w TT puszczam tez w realu, lecz za nizsza stawke. Czasem zdarza mi sie puscic jakis "pociag" z duzym AKO za 5 czy 10 zl, ale to bardziej dla zabawy. Kilka razy udalo mi sie nawet trafic takiego "combosa". Ale generalnie: to co w TT to na papierze...

#6899 18/08/2001 01:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Jeżeli chodzi o mnie to wszystkie typy jakie podaje do TT gram w realu jednak za nieco inne stawki (ale z zachowaniem proporcji) i czasami w nieco innych konfiguracjach (np. 2 z 5 zamiast 5 singli). Rzeczy, które podaje do TT są natomiast jedynie częścią tego co obstawiam w rzeczywistości. Większość rzeczy gram jednak u internetowych buków. Nie polecam natomiast grania w realu moich typów do Play-Off. Tam zależy mi jedynie na pokonaniu przeciwnika, a nie na osiągnięciu zysku.

#6900 18/08/2001 13:21
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Witam
Ja tt traktuję dość serio , przygladam się jak inni zarządzają kapitalem , co typuja czasem pozyczam taki typ i gram go w realu ale coraz rzadziej.Przeważnie gram swoje.
To co gram w tt gram tez w realu lecz za inne stawki s tym ze w realu gram więcej niż 10 meczy tygodniowo.

#6901 18/08/2001 15:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Ostatnio w realu gram za stawki od 10-40$ na jeden albo gora dwa mecze, najbardziej pewne ze wszystkich w danej kolejce. Powyzej pieciu meczy puszczam juz tylko za 1-3$.

#6902 18/08/2001 16:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy nie jesteście wściekli jak w tt wysyłacie za 1000 i wszystko wam wchodzi,a w rzeczywistości jest to o 100 razy mniej.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1