Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 84 1 2 31 32 33 34 35 83 84
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by mafia
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by aptekasz
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia.

zapomniałeś o modlitwie 24h i oddaniu całej wypłaty na bawiących się księży,



Debil

ujmuje cie to ? wolno ci bedzie

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Przenieść się z 365 na innego buka to jak z wypłaty 5k na 2k... nikt nie lubi obniżania poziomu bo do dobrego się człowiek przyzwyczaja

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
supek Chorwacja

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
David Silva 1:0

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
kurwa, ale płaczecie z tym betem... to jakby was baba opuscila

a ze nic w przyrodie nie ginie, bedzie nowa

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Kolega bajkopisarz w ogóle przepisów nie zna ...

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

bo to amnezji smak matka ziemia daje ją od setek lat smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

szkoda ,że nie chce mi sie tego udowodnić,

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by arcyksiążę
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Kolega bajkopisarz w ogóle przepisów nie zna ...

przepisów?
żyj w fikcji i niech Cie to nie dotknie

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz


nie powinno się życzyć żle , ale życze wygranej - solidnej

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

poza tym iluzja, dlaczego?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
i chorwacja wciska

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by bazyl
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k

poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony,

przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) ,


hmmm

Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

zreszta może kiedyś będziesz miał dzieci to zrozumiesz o co chodzi...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Vitolo strzelił gola toast

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tigerrr
Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

Bzdura.

Wchodzisz tylko dlatego żeby przeczytać co napisała elita.

To forum ma swoją specyfikę, a Ty będziesz tu wchodził, nawet dla takiego beksa. smile

Kumasz to, czy nie za bardzo. ? grin

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tigerrr
Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. aplauz

Bzdura.

Wchodzisz tylko dlatego żeby przeczytać co napisała elita.

To forum ma swoją specyfikę, a Ty będziesz tu wchodził, nawet dla takiego beksa. smile

Kumasz to, czy nie za bardzo. ? grin

Jak ja tutaj już jestem ponad 10 lat. Jak ja kozak jestem :-)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wlochy,Austria i Hiszpania strzela gola w drugiej AKO 1,73

I Izrael gol 4,0 na drugim

Strona 33 z 84 1 2 31 32 33 34 35 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1