|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Powoli możecie się żegnać i wymieniać telefonami. W dalszej kolejności będą blokowane strony związane z bukmacherką prawdopodobnie już od sierpnia. zapomniałeś o modlitwie 24h i oddaniu całej wypłaty na bawiących się księży, Debil ujmuje cie to ? wolno ci bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Przenieść się z 365 na innego buka to jak z wypłaty 5k na 2k... nikt nie lubi obniżania poziomu bo do dobrego się człowiek przyzwyczaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kurwa, ale płaczecie z tym betem... to jakby was baba opuscila
a ze nic w przyrodie nie ginie, bedzie nowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Kolega bajkopisarz w ogóle przepisów nie zna ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  bo to amnezji smak matka ziemia daje ją od setek lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  szkoda ,że nie chce mi sie tego udowodnić,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Kolega bajkopisarz w ogóle przepisów nie zna ... przepisów? żyj w fikcji i niech Cie to nie dotknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  nie powinno się życzyć żle , ale życze wygranej - solidnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  poza tym iluzja, dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
najgorsze jest kurwa to że nawet jak by czlowiek by chcial pograć w takim STSie czy innym ziemniaku to tam panikuja jak widza stawke wieksza niz 1k poza tym wyciagając 20k miesięcznie - nie wierzę ,że po kwartale nie zapukają do drzwi z ofertą ochrony, przyjaciółka kolegi z pracy wygrała w lotto 3 mln PLN - nie zdążyła odebrać całej kwoty (lotto wypłaca to w ratach) a już miała propozycję ochrony syna i córki z fotkami, (wyprzedzam niedowiarków - po takiej wygranej dostaje się deklarację z lotto dla urzędu skarbowego ale tam też pracują ludzie ciemnej masy) , hmmm Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  zreszta może kiedyś będziesz miał dzieci to zrozumiesz o co chodzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Vitolo strzelił gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  Bzdura. Wchodzisz tylko dlatego żeby przeczytać co napisała elita. To forum ma swoją specyfikę, a Ty będziesz tu wchodził, nawet dla takiego beksa. Kumasz to, czy nie za bardzo. ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Dlatego wchodzę na to forum, bo niektórzy żyją w świecie iluzji.  Bzdura. Wchodzisz tylko dlatego żeby przeczytać co napisała elita. To forum ma swoją specyfikę, a Ty będziesz tu wchodził, nawet dla takiego beksa. Kumasz to, czy nie za bardzo. ?  Jak ja tutaj już jestem ponad 10 lat. Jak ja kozak jestem :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Wlochy,Austria i Hiszpania strzela gola w drugiej AKO 1,73
I Izrael gol 4,0 na drugim
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|