Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#690749 15/10/2006 16:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Bonus: Unibet
#690750 15/10/2006 18:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://sport.onet.pl/1,16,11,23975238,66642413,2552867,0,forum.html?TEMAT=1248675

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690751 15/10/2006 18:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
jak było to sorka:

Akcja dzieje się na balu przebierańców. Wchodzi blondynka cała naga i umalowana na biało. Siada przy barze zamawia drinka. Wszystko obserwuje dwóch kolesi. W końcu jeden z nich nie wytrzymał, podchodzi i pyta:
-Przepraszam, ale za co jest pani przebrana?
Na to blondynka rozchyla nogi i mówi:
-Za dziurę w zębie, proszę pana.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690752 15/10/2006 18:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

#690753 15/10/2006 20:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Nie ma tematu ciekawe więc tu zapodam:

http://primus.okwf.fuw.edu.pl/erka/Wyklad_monograficzny.html

Z fizyka zawsze były problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
moze jakis fizyk wytlumaczy "ciekawe zagadnienia" wykładu m.in.:

- "taksówka" chemiczna
- przeloty albatrosów
- przeloty i spacery Weierstrassa-Mandelbrota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690754 15/10/2006 21:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

#690755 15/10/2006 22:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
http://sport.onet.pl/1,16,11,23975238,66642413,2552867,0,forum.html?TEMAT=1248675

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690756 15/10/2006 22:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
on 0:31:54
znasz sie na gitarach klasycznych?
ja 0:32:05
niet
on 0:32:11
kurwa
on 0:32:13
szkoda
on 0:32:25
wlasnie bajeruje jedna, ze umiem grac na gitarze, itd
on 0:32:33
a nie znam sie wogole na gitarach
on 0:33:00
super dziewczyna
on 0:33:05
naprawde super
on 0:33:29
ale glupi chcialem jej zaimponowac no i kurwa wyskoczylem ze kocham grac na gitarze, ze top moja pasja
on 0:33:46
a ona sie okazalo studiuje w szkole muzycznej


właśnie kumpel na gg się odezwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690757 15/10/2006 23:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690758 16/10/2006 06:46
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 30
Jak było to sorki:

Pewnej parze rodzi sie kadlubek. Po kilku miesiacach mama bierze kadlubka do wozeczka i idzie na spacer. Przechodza obok boiska pilkarskiego gdzie dzieci raja w noge. Kadlubek zachwcony pyta mame:
- Mamo? Co oni robia?
-Graja w pilke, kochanie.
-Ja tez chce...
-Pomodl sie do Boga to ci wyrosna nozki.
Kadlubek modli sie, modli i...
...i wyrosly mu jakies powykrecane nogi.
Nastepnego dnia ida na spacerku obok boiska do siatkowki. Kadlubek pyta mame:
-- Mamo? Co oni robia?
-Graja w siatkowke, kochanie.
-Ja tez chce...
-Pomodl sie do Boga to ci wyrosna raczki.Kadlubek modli sie, modli i...
...i wyrosly mu jakies powykrecane rece.
Wracaja do domu, mama do kadlubka:
-Skoro masz juz raczki i nozki to biegusiem umyj raczki przed obiadem. Chwile pozniej wchodzi do domu mąż i mowi:
-Stara dawaj obiad!
-Kochanie idz umyj rece to ci naloze na talerz.
Stary idzie do lazienki lecz po chwili wybiega caly zakrwawiony i mowi:
-Te stara! Nie uwierzysz jakiego pajaka zajebalem!!

________

Troche dlugi...ale mysle ze fajny:D

#690759 16/10/2006 07:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Chyba jeden z najbardziej odjechanych teledysków jakie widziałem

#690760 16/10/2006 07:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
Chyba jeden z najbardziej odjechanych teledysków jakie widziałem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#690761 16/10/2006 08:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
on 0:31:54
znasz sie na gitarach klasycznych?
ja 0:32:05
niet
on 0:32:11
kurwa
on 0:32:13
szkoda
on 0:32:25
wlasnie bajeruje jedna, ze umiem grac na gitarze, itd
on 0:32:33
a nie znam sie wogole na gitarach
on 0:33:00
super dziewczyna
on 0:33:05
naprawde super
on 0:33:29
ale glupi chcialem jej zaimponowac no i kurwa wyskoczylem ze kocham grac na gitarze, ze top moja pasja
on 0:33:46
a ona sie okazalo studiuje w szkole muzycznej


właśnie kumpel na gg się odezwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Przekombinował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ale zarazem miał pecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#690762 16/10/2006 09:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

#690763 16/10/2006 09:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://sport.onet.pl/1,16,11,23985789,66672711,2553817,0,forum.html?TEMAT=1248769

#690764 16/10/2006 11:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem...
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuje się w dzieciach...
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonale efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować...
- "dywan w salonie..." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry'emu nic nie wychodziło..."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych katów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu...
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia...
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy...
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt...
- Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..?
- Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal... No cóż, jestem gotów, rozstawie tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, ZEMDLALA!!!!

#690765 16/10/2006 18:34
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Hehe, wideoklip z kraju, gdzie nasi wymeczyli zwyciestwo 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak bylo to sorry - rzadko tu wchodze

#690766 16/10/2006 19:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://www.thejapanesearecrazy.com/index.php polecam ta stronke!

tu jest o takich japoncach smiesznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

kiedys na forum byl filmik o lekcji angielskiego "ten ten ten" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tu macie ich cale serie takie, a nawet wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#690767 16/10/2006 19:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Shane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

http://www.thejapanesearecrazy.com/index...3&Itemid=30 [thejapanesearecrazy.com]
to swietne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690768 16/10/2006 19:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
hehe Kylo, jak sie gdzies natkniesz na filmik co siedza w bibliotece to wrzuc koniecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, alfa), 750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1