|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wyjeżdżam i jutro muszę obstawić puchary.Może coś pewnego.Co myślicie o: BORUSII DORTMUND,LIVERPOOL,FC BARCELONA:wszyscy zwycięstwa,wszyscy są gospodarzami. Kursy pewnie będą mizerne w granicach 1,2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
czesc. ja zagram na pewno przeciwko druzynom:Brasov,Obilic,Rapid Bukareszt,Maccabi,Olimpia Lubljana,Slovan,Polonia. kursy bede wysmienite.moze powtorzy sie numer min z Zaglebiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
ROSENBORG LAZIO BAYER PANATHINAIKOS CELTIC
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65 |
Do Seby
Czemu mistrzu zamknales temat "Układy - rewanże" czyz bys nie rozumial tego co na pisal zalozyciel tego tematu ? Nie dziwie sie czemu swego czasu zginal post bodaj Raftera skoro temat profesionalisty2001 tak zinterpretowales ze kazalest pisac w tym temacie
Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
podoba mi sie koncepcja loka - typ np na Total Network nawet 1X jest swietny, a zdaje sie ze Polonisci nie beda sie nazbyt przemeczac, inna rzecz ze ich umiejetnosci tez nie sa wirtuozerskie wiec 1, 1x w tym meczu jest absolutnie realne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Heh pomyłka, no nie wczytałem do konca. Zreszta takich tematow bylo kilka podobnych. Temat otwrty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Fc Shafa V Nk Olimpija Ljubljana - Shafa To Win @5.00 (1/1) Fc Mika V Fc Brasov - Mika Ashtarak To Win @3.80 (1/1) Sk Slovan Bratislava V Cwmbran Town Fc - Cwmbran Town To Win @15.00 (1/1) Ufc Rapid Bucuresti V Fk Atlantas - Atlantas To Win @15.00 (1/1) Gi Gotu V Fk Obilic - Gi Gotu To Win @4.50 (1/1) Grevenmacher V Aek Athens - Grevenmacher To Win @12.00 (1/1) Legia Warszawa V Etzella Ettelbruck - Etzella Ettelbruck To Win @34.00 (1/1) Ia Akranes V Club Brugge Kv - Ia Akranes To Win @4.20 (1/1) Total Network Solution V Kp Polonia Warszawa - Tns Llansantffraid To Win @5.50 (1/1)
W tych meczach mogą być wałki. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hi dzis dzien prawdy!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec do dziela: STS 1. 257 2 265 2 267 1 2. 235 2 250 x2 262 2 jak spiewala Lipnica - "Wszystko sie moze zdarzyc !!!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub Cz. Niemen "Dziwny jest ten swiat !!!" a jakie pomysly u innych???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Wszystkie mecze ktore zagralem uwazam za w miare pewne, kady inny wynik niz zwyciestwo przekresla awanse tych druzyn a sa to druzyny duzo mocniejsze kadrowo. Longford mial klopoty z podroza sa strasznie zmeczeni A Liteks musi ten mecz wygrac.
Liteks - Longford (1) Gaziantepspor - Kiszyniow (1) Varteks - Vaduz (1) Osijek - Dinaburg (1)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
wcale nie przekresla Liteks wystarczy ze zremisuje 0:0 i tak samo Varteks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No vroonku widzisz jednak Polonisci to wirtuozy hehe i jak sie przykładaja do tego meczu.Podoba mi sie ta druzyna gdyby nie moja miłosc do Legii chyba ich gra by mnie najbardziej przyciagała.hehehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka