juz 2 razy bylo wczesniej juz 2 razy bylo wczesniej
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#690909 27/10/2006 21:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Quote
Quote
http://aistigave.hit.bg/Logistics/

Ludzie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
juz 2 razy bylo wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

no i co z tego .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#690910 28/10/2006 07:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048

#690911 28/10/2006 08:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Skośny frustrat [smog.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#690912 28/10/2006 10:09
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835

#690913 28/10/2006 11:06
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
[Linked Image]

Sprawdzalem kursy na nasz debel w bukach i natknolem sie na takie cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ciekawe czy w punktach sts wisi to samo na scianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690914 28/10/2006 17:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

#690915 28/10/2006 18:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
uwielbiam teksty prosto z życia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , spójrzcie co napisała moja znajoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Już ci się zdarzyło popatrzeć na innych ludzi w twoim wieku z tym
dziwnym uczuciem: Ja chyba nie wyglądam tak staro?

Jeżeli tak, ten dowcip ci się spodoba:

Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się.

Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego pełne imię i nazwisko. Znienacka mi się przypomniał wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu.
Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam?


Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli.
Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły A może jednak?
Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do XXVI LO.?
Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów,
zarumienił się.
A w którym roku Pan zdawał maturę? zapytałam.
On odpowiedział: W siedemdziesiątym szóstym. Dla czego Pani pyta?
To Pan był w mojej klasie! powiedziałam zachwycona.
Zaczął mi się uważnie przyglądać.
I następnie ten wstrętny, pomarszczony staruch zapytał:

A czego Pani uczyła?...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690916 28/10/2006 20:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Prosto z zycia??:/ sorka eldo ,ale to jzu pare arzy tu było na mecz.pl-ale i tak git:)

#690917 28/10/2006 20:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ten kawał ma już kilka lat.

#690918 28/10/2006 20:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Albo ten kawał z taksówkarzem i żarówką w ustach. Ile już osób mi to opowiadało mówiąc, że ich znajomy był świadkiem albo brał w tym udział. Tak samo o tym, że koleś nasrał u dziewczyny w pokoju i zwalił na psa, który okazał się pluszowym misiem...

#690919 28/10/2006 22:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987

#690920 29/10/2006 08:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
czepek przysłał mi sms'a :grin

Lol dopierro koncye majebbjny bibe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chyba chciał spytać się o wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#690921 29/10/2006 09:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

#690922 29/10/2006 09:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

Ja pierdziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Pomyliles tematy :/

#690923 29/10/2006 10:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 68
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#690924 29/10/2006 10:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

no wyłacz telefon...

nie, chce na pamiątke...

no wyłacz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

co za debilizm [Linked Image]

#690925 29/10/2006 11:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Quote
Albo ten kawał z taksówkarzem i żarówką w ustach. Ile już osób mi to opowiadało mówiąc, że ich znajomy był świadkiem albo brał w tym udział. Tak samo o tym, że koleś nasrał u dziewczyny w pokoju i zwalił na psa, który okazał się pluszowym misiem...

a ja myślałem że to z taksówkarzem jest prawdziwe tongue

#690926 29/10/2006 11:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

ona jest wporządku?
ma chyba 14 latek ale looz...

sprawa ma już trochę czasu... była gdzieś opisywana jakieś pół roku temu chyba...

#690927 29/10/2006 12:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

ona jest wporządku?
ma chyba 14 latek ale looz...

sprawa ma już trochę czasu... była gdzieś opisywana jakieś pół roku temu chyba...

to było w Łomzy, w szkole mojego brata który tam mieszka, i na pewno nie mieli 14 lat, nie pamiętam dokładnie ale coś wiecej było ponoć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musze z bratem zagadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#690928 29/10/2006 12:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
jajecznica [maxior.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka), 3,071 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,810
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1