Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#690929 29/10/2006 12:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy.
(Nie wydaje mi sie to warte wysilku.)
Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej.
(No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!)
Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów .
(O ludzie!)
Orgazm świni trwa 30 minut.
(W przyszlym zyciu chce byc świnią)
Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy
(Ciągle jeszcze myśle o tej świni.) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine
(Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)
Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska.
(30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?)
Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych
(Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie.
(Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Motyle smakują jedzenie stopami.
(Coś co zawsze chcialem wiedziec)
Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk.
(Hmmmmmm......)
Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne.
(Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?)
Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac
(OK, to w zasadzie jest fajne)
Koci mocz świeci w podczerwieni.
(Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg
(Znam takich ludzi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rozgwiazdy nie mają mózgu.
(Takich ludzi tez znam) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Niedźwiedzie polarne są leworeczne.
(Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej)
Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności.
(A co z tą świnią ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A teraz skoro uśmiechnąleś sie prznajmniej raz wyślij to dokogoś kogo chcesz rozśmieszyc.
Czyli: wyślij to do wszystkich!

Bonus: Unibet
#690930 29/10/2006 12:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796

#690931 29/10/2006 13:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
a z nią co byś zrobił?? typowa dziwka prosi go żeby wyłączył kamere to zrobi mu laske jak na moje to on ją ośmieszył jaka ona jest pusta no ale cóż może jestes z tej szkoły gdzie było to kręcone i bronisz szmate:]

#690932 29/10/2006 13:54
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
czepek przysłał mi sms'a :grin

Lol dopierro koncye majebbjny bibe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chyba chciał spytać się o wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

O w morde big lol, ale fazy byly przednie, ale tyle drinkow roznych rodzajow to masakra. Ja mysle ze chcialem podziekowac za wyniki chyba, bo wiedzialem wszytskie. Ale mam czasem takie fazy ze najebany lubie dzwonic do kogos i budzic albo slac smsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#690933 29/10/2006 14:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[i]Rivaldinho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Fajne ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#690934 29/10/2006 14:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759

#690935 29/10/2006 14:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900


Bardziej ohydne niz smieszne. Tym bardziej mnie zniesmaczylo, ze Dolce&Gabbana to jeden z moich ulubionych domow mody. :/

#690936 29/10/2006 15:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Quote
Quote
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
a z nią co byś zrobił?? typowa dziwka prosi go żeby wyłączył kamere to zrobi mu laske jak na moje to on ją ośmieszył jaka ona jest pusta no ale cóż może jestes z tej szkoły gdzie było to kręcone i bronisz szmate:]

niestety nie chodze do tej szkoły ... już nie pamiętam nawet kiedy byłem w ich wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Być może w tym filmie chciał ją ośmieszyć, ale myślisz, że wcześniej sobie nie "poużywał" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nikogo nie bronie bo na tym filmie oboje robią z siebie kretynów., tylko niedługo dojdzie do tego, że dzieci w wieku 11 lat zaczną robić to co ten ktoś chciał na filmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#690937 29/10/2006 16:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776

#690938 29/10/2006 16:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
Quote
Quote
http://media.putfile.com/daj-zrobi263-lodzika-p proszeeeeeeeeeee żaaaaaaaaaaaaaaaaal

ciebie to śmieszy?? jeśli tak to współczuje :/ tego co to nagrywał i wszystkie inne podobne do niego to tylko wykastrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
a z nią co byś zrobił?? typowa dziwka prosi go żeby wyłączył kamere to zrobi mu laske jak na moje to on ją ośmieszył jaka ona jest pusta no ale cóż może jestes z tej szkoły gdzie było to kręcone i bronisz szmate:]

niestety nie chodze do tej szkoły ... już nie pamiętam nawet kiedy byłem w ich wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Być może w tym filmie chciał ją ośmieszyć, ale myślisz, że wcześniej sobie nie "poużywał" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nikogo nie bronie bo na tym filmie oboje robią z siebie kretynów., tylko niedługo dojdzie do tego, że dzieci w wieku 11 lat zaczną robić to co ten ktoś chciał na filmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a wicie co jest najlepsze, brat tego kolesia jest księdzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> serio, brat mi powiedział, sama panienka nie mieszka w Łomży, ale dojeżdża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..a tak poza tym chciałbym ją zobaczyc na żywo, czy Ona na serio ma takie duze zeby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#690939 29/10/2006 16:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835

#690940 29/10/2006 16:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
raczej dość osobliwy towar...

... nie zdziwił bym się gdyby po wpłaceniu kasy gość przysłał zwycięzcy wędkę i kazał sam sobie złowić te 8 ton karpia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690941 29/10/2006 16:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
8 ton karpia za 64 200 czy jakoś tak. Kto to kupi?? przez allegro blush <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690942 29/10/2006 16:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.smog.pl/wideo/5137/macius_z_klanu_kontra_krag/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690943 29/10/2006 18:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

#690944 29/10/2006 19:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
8 ton karpia za 64 200 czy jakoś tak. Kto to kupi?? przez allegro blush <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Wielkimi krokami zbiża się dzień 24 grudnia i wtedy na każdym stole w Polsce pojawi się ta ryba.
Alegrowicz proponuje sprzedaż karpi gdzie za kg trzeba zapłacić około 8zł.Cena rynkowa to około 10-12zł, więc jeśli ktoś bedzie miał rynek zbytu to naprawde nie aż taki zły interes. Może to dziwne, że dana osoba wystawia karpie na alegro , ale tam już w tych czasach można wszystko spotkać .
Przez taką aukcje alegrowicz trafi napewno do szerokiego grona osób i dzieki Tobie również(mecz.pl).
Dla mnie osobiscie nic śmiesznego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#690945 29/10/2006 19:48
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
śmieszny jest ten tekst, że oprócz 8 ton karpia sprzedaje 2 (SŁOWNIE DWA) Laptopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#690946 29/10/2006 19:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Beznesman jakich malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#690947 29/10/2006 19:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Biznesman* mialo byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#690948 29/10/2006 19:58
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
jak cos to Bezsensman tongue

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1