|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
a ja ponawiam pytanie czy ma ktos taki problem z expektem jak ja, a mianowicie, po 5 minutach dzialania pozniej nie dziala, usunalem te cookie i wogole wszystko mam sprawne, zawsze mysli nad wczytywaniem plikow .jsp a pozniej wyskakuje blad juz dostaje bialej goraczaki, a suport exepkta kazal mi... zaniesc komputer do serwisu pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
zmien przegladarke:
mozilla opera firefox itd.......
albo magiczne pomaga na "prawie wszystko" - format c: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by seoman; 25/11/2004 09:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ja niemoglem usunac tych cookie, normalnie uzywam opery a zeby korzystac z expektu musze uruchamiac jednoczenie explorera
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
dobra zainstaluje sobie dodatkowo opere, zobacyzmy jak bedzie dizalalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Dear Customer, We are currently upgrading software. Please come back in a few hours.
Best Regards Expekt.com Ltd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
...a chciałem sobie cos zapodac na piatkowy wieczór <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Last edited by tyksiol; 26/11/2004 18:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
co jest z tym expektem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Chyba ktos za duzo wygral;) a tak powaznie to chyba z rana trzeba dopiero zajrzec na ich stronke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
*** ;/ dalej expekt nie działa co oni sobie myślą dzisiaj weekend !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
mi rowniez dziala, wczoraj tez bylo bez zarzutow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
A mi też od wczoraj nie działa tylko pojawia się komunikat Dear Customer, We are currently upgrading software. Please come back in a few hours.
Best Regards Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Czy ktoś mi może powiedzieć Czy tak ma być wypełniony blankiet przelewu do Expektu? Chcę go wpłacićza pośrednictwem poczty lub w okienku w banku Gdzie lepiej Nie mam konta, więc jedyne takie są możliwości Chcęto zrobić w poniedziałek Scan przelewu To nie są moje dane Tylko taki scan znalazłem w sieci: http://www.kupony.prv.pl/expekt_kwit.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
kiedys wplacalem kase do expektu na poczcie i wlasnie tak mialem wypelniony kwit z tym ze niejest chyba konieczne podawanie swojego nazwiska a tylko nr ewidencyjny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Logan masz GG Jeśli tak to prześlij mi jeśli możesz Mam kilka pytań do tego Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Czy moze mi ktos logicznie wytlumaczyc pewna zajebista w moim subiektywnym odczuciu nieprawidlowosc...Otoz obstawilem dzis skoki w ktorych dalem na Ahonena ze zwyciezy z Lyoelkelsoyem i Morgensterna iz wygra z Kasai...po znanych wszem rezultatach czekalem na rozliczenie kaski...zagralem 2 kupony z racji tego iz biore udzial w turnieju po 100 zl kazdy przewidywana wygrana 259 zl za kazdy...okazalo sie ze expekt zwrocil mi teraz zainwestowane pieniadze i to wsio...bez wygranej...*** grane..?!?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.............
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
u mnie dokladnie to samo, dubel i trebel i zwrot kasy (hautameki, ahonen, morgenstern) i wszstko liczone przez 1.00
trzeba to wyjasnic...
|
|
|
Link skopiowany do schowka