|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Nolito ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/VwwKdq5NV0nwQ/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
CLICHY  jebany co za podanie gośc co zarabia fortunę  ciekawi mnie kiedy w MC zacznie być normalnie tzn wypierdola zaciąg emerytów z Arsenalu(Clichy, Sagna) + człapaka Yaya + beznadziejnych Kolarova i Zabalete kurwa a gdzie navas bitek tam się nadaje tylko de brujne kun sane i nolito reszta do wyjebki i silva
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
generalnie skład City wali ostrą stęchlizną
tam przydałoby się porządne wietrzenie szatni te szejki to jakieś pojebane są bardziej ogarnięty artysta z futbol managera kupuje lepszy skład od tego łysola gdzie kurwa jaja ture ma wygrac mistrza jak on biegać nie umi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Silva tak Tronku masz rację
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie wiem jak biczyk sie wytłumaczy z Nolito
ale może da radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nolito ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/VwwKdq5NV0nwQ/giphy.gif) taki technik na ostatnie 15 minut jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Nolito jest ambitny ale to MC to chyba dla niego za wysokie progi
czasem żal patrzeć jak on się miota na boisku i nie może sobie miejsca znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie wiem jak biczyk sie wytłumaczy z Nolito
ale może da radę racja Chodziło mi O SILVĘ a napisałem NOLITO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja dzisiaj za 350 punktów puściłem maxi kombi za 3.50  KURTUAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja nie chce tych pkt na kupon za 3 złote zamieniać tylko na ręczniki!! ale mi staną licznik i się dalej pkt nie liczą!! jak się spotkamy to ci kopsnę parę ręczników philipsa i parasoli i kubeczków , czego tylko chcesz tylko ta malinówka musi być  Beto jak będziesz w WWA to się z nami spotykasz? Możesz być w śmigieł ku jak chcesz  pewnie ta sroda, czwartek, piatek po świętach będę więcej wiedział we wtorek a ja miałem nie pić w całym roku 2017 wiem kiedy to się skończy w srode, czwartek lub piatek, bebeto bedzie wiecej wiedzial we wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
generalnie skład City wali ostrą stęchlizną
tam przydałoby się porządne wietrzenie szatni te szejki to jakieś pojebane są bardziej ogarnięty artysta z futbol managera kupuje lepszy skład od tego łysola gdzie kurwa jaja ture ma wygrac mistrza jak on biegać nie umi podejrzewam, że gra tylko dlatego, że jest pupilkiem Pepa z Barcelony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w kadrze nolito sobie radzi, na ławe i wejscie jako dubler sie nadaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tylko Steve Wonder może wierzyć że z Ture się wygra majstra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Celta to był idealny zespół na jego możliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bebeto mi najbardziej pasuje piątek i to po 17 godzinie! Po świętach zawsze mam MayDay w robocie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Bebeto mi najbardziej pasuje piątek i to po 17 godzinie! Po świętach zawsze mam MayDay w robocie ! Biczyk weźmie dzień na żądanie jak będzie trzeba, nie słuchaj go. Łatwiej mu niż Tobie znowu do Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jest jeszcze Sterling
gość o umiejętnościach nie większych niż Grosik, obrzydliwie przepłacony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698 |
Bebeto mi najbardziej pasuje piątek i to po 17 godzinie! Po świętach zawsze mam MayDay w robocie ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,698 |
Bebeto mi najbardziej pasuje piątek i to po 17 godzinie! Po świętach zawsze mam MayDay w robocie ! Biczyk weźmie dzień na żądanie jak będzie trzeba, nie słuchaj go. Łatwiej mu niż Tobie znowu do Polski  to jest nastawienie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|