Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#691505 22/10/2006 06:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
Witam chce wypłacić kaske i mam pytanie czy w polu adres trzeba podac adres banku czy swoj ?? A jesli banku to zna moze ktos adres mbanku

Bonus: Unibet
#691506 22/10/2006 08:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Adres banku.
Nazwa Banku: BRE Bank SA
Adres: Al. Pilsudskiego 3 90-368 Lodz
Numer konta wpisz: PL przed numerem konta
Kod SWIFT: BREXPLPWMUL

#691507 22/10/2006 09:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Trzeba bylo grac ze nie strzelą oba zespoly to byscie sobie spokojnie wygrali tak jak ja:) Zalapalem sie na kurs 2.00:)

pierwszy raz Ci wszedl taki kurs ze tak sie z tym oglaszasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten mecz byl w srode...dzisiaj jest niedziela, jeszcze emocje i podniecenie nie opadly z Ciebie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#691508 23/10/2006 10:18
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691509 23/10/2006 10:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z tego co pamietam to snooker wystawiaja...

#691510 23/10/2006 11:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Quote
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


czasem dadza jakies pojedyncze mecze, ale oferty na mecze w aberdeen sie nie spodziewaj

#691511 23/10/2006 12:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
Panowie... a jak ten bonusowy (przegrany) kupon z LM Chelsea - Barca wygląda rozliczony w histori, jeśli już oddali szmal??

#691512 23/10/2006 19:18
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Quote
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


czasem dadza jakies pojedyncze mecze, ale oferty na mecze w aberdeen sie nie spodziewaj

a szkoda, bo duzo ciekawych pojedynkow jest :/

#691513 23/10/2006 19:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Panowie... a jak ten bonusowy (przegrany) kupon z LM Chelsea - Barca wygląda rozliczony w histori, jeśli już oddali szmal??
mi dopisali wczoraj dopiero jak sie upomniałem na maila, wiec z tym ich automatycznym dopisywaniem jest tak sobie...

#691514 23/10/2006 20:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jak wnioskuje exp ma konto w polskim banku?
Chciałbym wyplacić kase na swoje konto w polskim banku, czy exp wezmie za to standartową marże za przelew (dajmy na to 2 złote) czy też spodziewać sie jeszcze dodatkowo jakiejś opłaty manipolacyjnej.
Druga sprawa czy moge dokonać wypłaty bezpośrednio na konto, jeśli depozyty był dokonywane inną metodą (moneybookers i neteller)?

#691515 23/10/2006 20:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
zawsze przy wypłacie na konto dociera tyle ile wypłacam bez żadych opłat.

#691516 24/10/2006 13:49
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Siema mam pytanko... Jak lepiej wpłacić przez przelew czy Neteller...Chodzi mi o czas... Którym sposobem bedzie szybciej ... Prosze o odpowiedz... Tych co wiedza z praktyki ...

#691517 24/10/2006 14:35
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Wie ktoś czy jak dzis zrobie przelew z mbanku ?? to na kiedy kasa bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? I czy jak np. Wyśle 100PLn to dojdzie cała kwota, Czy potrącają jakąś prowizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??
Prosze o pomoc...

#691518 24/10/2006 14:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Wie ktoś czy jak dzis zrobie przelew z mbanku ?? to na kiedy kasa bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? I czy jak np. Wyśle 100PLn to dojdzie cała kwota, Czy potrącają jakąś prowizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??
Prosze o pomoc...
1/ kasa idzie od 2 do 5 dni - przeważnie jeżeli puszczasz rano przychodzi wieczorem następnego dnia - ew. na 3 dzień

2/ nie pobierają prowizji - ani przy wpłatach ani przy wyplatach

3/ - bardzo lubie tego buczka - głównie wykorzystuję go do gry sporszych kombo-rozpisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691519 24/10/2006 21:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Witam
Mam założone konto w Expekcie od jakiegoś czasu (napewno wiecej niż pół roku temu), lecz nie dokonywałem żadnej wpłaty nigdy na tym koncie. Czy teraz jeśli wpłace 100 pln to dadzą mi ten bonus 100 % zwrotu od pierwszego depozytu (to będzie mój pierwszy depozyt).

#691520 24/10/2006 21:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Powinieneś dostać raczej , tylko lepiej wcześniej skontaktuj sie z supportem by potwierdzić .

#691521 24/10/2006 21:43
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Witam
Mam założone konto w Expekcie od jakiegoś czasu (napewno wiecej niż pół roku temu), lecz nie dokonywałem żadnej wpłaty nigdy na tym koncie. Czy teraz jeśli wpłace 100 pln to dadzą mi ten bonus 100 % zwrotu od pierwszego depozytu (to będzie mój pierwszy depozyt).
Dostaniesz na bank bo mam to samo co Ty... i dzisiaj zrobiłem przelew z mbanku.... pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
PS. Fajny w sumie bonus bo nie ma kursu min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#691522 24/10/2006 22:14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
ok, dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#691523 26/10/2006 17:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
POTRÓJNY KUPON Z UBEZPIECZENIEM
Złóż zakład na najlepsze europejskie spotkania piłkarskie w tym tygodniu bez ryzyka utraty wszystkich środków!

Wiecie moze czy można zrobić zakład na jakiekolwiek zdarzenie 1x2/under-over/połowa-pełny czas?? czy tylko 1x2??

#691524 26/10/2006 17:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że trzeba tylko 1X2, ale myślę, że warto byłoby napisać do supportu i się upewnić

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1