|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72 |
Witam chce wypłacić kaske i mam pytanie czy w polu adres trzeba podac adres banku czy swoj ?? A jesli banku to zna moze ktos adres mbanku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Adres banku. Nazwa Banku: BRE Bank SA Adres: Al. Pilsudskiego 3 90-368 Lodz Numer konta wpisz: PL przed numerem konta Kod SWIFT: BREXPLPWMUL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Trzeba bylo grac ze nie strzelą oba zespoly to byscie sobie spokojnie wygrali tak jak ja:) Zalapalem sie na kurs 2.00:) pierwszy raz Ci wszedl taki kurs ze tak sie z tym oglaszasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten mecz byl w srode...dzisiaj jest niedziela, jeszcze emocje i podniecenie nie opadly z Ciebie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z tego co pamietam to snooker wystawiaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czasem dadza jakies pojedyncze mecze, ale oferty na mecze w aberdeen sie nie spodziewaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
Panowie... a jak ten bonusowy (przegrany) kupon z LM Chelsea - Barca wygląda rozliczony w histori, jeśli już oddali szmal??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Expekt ma w swojej ofercie snooker? dzis jest duzo ciekawych pojedynkow, ale nie wiem czy dopiero dadza oferte na to, czy nigdy nie dawali tego sportu w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czasem dadza jakies pojedyncze mecze, ale oferty na mecze w aberdeen sie nie spodziewaj a szkoda, bo duzo ciekawych pojedynkow jest :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Panowie... a jak ten bonusowy (przegrany) kupon z LM Chelsea - Barca wygląda rozliczony w histori, jeśli już oddali szmal?? mi dopisali wczoraj dopiero jak sie upomniałem na maila, wiec z tym ich automatycznym dopisywaniem jest tak sobie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jak wnioskuje exp ma konto w polskim banku? Chciałbym wyplacić kase na swoje konto w polskim banku, czy exp wezmie za to standartową marże za przelew (dajmy na to 2 złote) czy też spodziewać sie jeszcze dodatkowo jakiejś opłaty manipolacyjnej. Druga sprawa czy moge dokonać wypłaty bezpośrednio na konto, jeśli depozyty był dokonywane inną metodą (moneybookers i neteller)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
zawsze przy wypłacie na konto dociera tyle ile wypłacam bez żadych opłat.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Siema mam pytanko... Jak lepiej wpłacić przez przelew czy Neteller...Chodzi mi o czas... Którym sposobem bedzie szybciej ... Prosze o odpowiedz... Tych co wiedza z praktyki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wie ktoś czy jak dzis zrobie przelew z mbanku ?? to na kiedy kasa bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? I czy jak np. Wyśle 100PLn to dojdzie cała kwota, Czy potrącają jakąś prowizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? Prosze o pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wie ktoś czy jak dzis zrobie przelew z mbanku ?? to na kiedy kasa bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? I czy jak np. Wyśle 100PLn to dojdzie cała kwota, Czy potrącają jakąś prowizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?? Prosze o pomoc... 1/ kasa idzie od 2 do 5 dni - przeważnie jeżeli puszczasz rano przychodzi wieczorem następnego dnia - ew. na 3 dzień 2/ nie pobierają prowizji - ani przy wpłatach ani przy wyplatach 3/ - bardzo lubie tego buczka - głównie wykorzystuję go do gry sporszych kombo-rozpisów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Witam Mam założone konto w Expekcie od jakiegoś czasu (napewno wiecej niż pół roku temu), lecz nie dokonywałem żadnej wpłaty nigdy na tym koncie. Czy teraz jeśli wpłace 100 pln to dadzą mi ten bonus 100 % zwrotu od pierwszego depozytu (to będzie mój pierwszy depozyt).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Powinieneś dostać raczej , tylko lepiej wcześniej skontaktuj sie z supportem by potwierdzić .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam Mam założone konto w Expekcie od jakiegoś czasu (napewno wiecej niż pół roku temu), lecz nie dokonywałem żadnej wpłaty nigdy na tym koncie. Czy teraz jeśli wpłace 100 pln to dadzą mi ten bonus 100 % zwrotu od pierwszego depozytu (to będzie mój pierwszy depozyt). Dostaniesz na bank bo mam to samo co Ty... i dzisiaj zrobiłem przelew z mbanku.... pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> PS. Fajny w sumie bonus bo nie ma kursu min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
ok, dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
POTRÓJNY KUPON Z UBEZPIECZENIEM Złóż zakład na najlepsze europejskie spotkania piłkarskie w tym tygodniu bez ryzyka utraty wszystkich środków!
Wiecie moze czy można zrobić zakład na jakiekolwiek zdarzenie 1x2/under-over/połowa-pełny czas?? czy tylko 1x2??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że trzeba tylko 1X2, ale myślę, że warto byłoby napisać do supportu i się upewnić
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|