Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#691545 28/10/2006 21:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
czy ktos z was dzis wyplacal kase z expa do mb cos mi nie chce wyplacic pisze tymczasowy blad skontaktuj sie z suportem

Bonus: Unibet
#691546 28/10/2006 23:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Siema!


ja wypłacałem przed chwileczka pare stówek na MB i działa bez problemu..

Pozdro

#691547 29/10/2006 08:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
wyplacal ktos od nich na karte inteligo ??
jesli tak to ile dni szlo bo ja czekam od poniedzialku niby w srode juz powinny byc oni mi pisza ze srealizowana wyplata a w banku nie mam blokad
co zrobic

pozdro

#691548 29/10/2006 09:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
wyplacal ktos od nich na karte inteligo ??
jesli tak to ile dni szlo bo ja czekam od poniedzialku niby w srode juz powinny byc oni mi pisza ze srealizowana wyplata a w banku nie mam blokad
co zrobic

pozdro

czekac

#691549 29/10/2006 09:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
wyplacal ktos od nich na karte inteligo ??
jesli tak to ile dni szlo bo ja czekam od poniedzialku niby w srode juz powinny byc oni mi pisza ze srealizowana wyplata a w banku nie mam blokad
co zrobic

pozdro
tez, tak wyplacalem, poczekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> napewno dojdzie ;]

#691550 29/10/2006 20:57
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Quote
Nie dokonywałeś jeszcze wpłaty depozytu na swoje konto w Expekt.com?
Wpłać teraz i poczuj jesienny przypływ gotówki.
Możesz otrzymać nawet do 100 PLN, jeśli po raz pierwszy zasilisz konto gracza w naszym serwisie w okresie trwania promocji!

Oto jak możesz otrzymać bonus:
1. Otwórz konto gracza w naszym serwisie ( jeśli jesteś już zarejestrowany NIE możesz otworzyć kolejnego konta. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je odzyskać tutaj!).
2. Złóż depozyt w kwocie 40 - 100 PLN do swojego konta gracza, pomiędzy 10 a 31 października.
3. Wyślij e-mail na adres pln30bonus@expekt.com
podając Twój numer ID gracza i kwotę wpłaconego depozytu.
4. Bonus, w kwocie 100% Twojego pierwszego depozytu (maksymalnie 100 PLN) zostanie przynany na konto gracza w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
5. Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza czy transferem do innych produktów. Np. Jeśli złożysz depozyt 100 PLN, otrzymasz bonus 100 PLN. Obrót zostanie dokonany kiedy złożysz zakłady na łączną kwotę 300 PLN.

Nie pisze nic po jakim kursie mamy to obracać, czy to znaczy że kurs jest dowolny ?

#691551 29/10/2006 21:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
tak,mozesz grac nawet po kursie 1.01 ;o)

#691552 29/10/2006 21:33
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Jakoś nie chce mi wierzyć. Wpłacam 100 zł, dostaje 100 zł bonusu, stawiam 3 razy kupon za 100 zł po kursie 1.01 i juz moge wypłacać ? ;o

#691553 29/10/2006 21:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
a dlaczego by nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691554 29/10/2006 21:50
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
No a jak ma na tym niby expect zarobić ? Liczą że ludziom będą sie podwijac nogi na takich małych kursach ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691555 29/10/2006 22:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
licza, ze ludzie zostana u nich na dluzej, taka jest idea kazdej promocji.

#691556 29/10/2006 22:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Nie wiem jakie wy macie zdanie o expekcie ale ja to bym wpłacić, obrócił i uciekał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tak mi sie zdaje że robi większość ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691557 29/10/2006 22:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
czemu. Expekt jest wg mnie jednym z lepszych polskojęzycznuch buków

#691558 30/10/2006 01:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
expekt to jeden wielki syf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> takie moje osobiste zdanie. Nie raz robili rozne jaja juz nie mowiac o szybkosci wyplat, ze o ofercie nie wspomne...naprawde trudno znalesc mi jakies plusy , chyba tylko te promocje tongue

#691559 30/10/2006 05:50
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Quote
czemu. Expekt jest wg mnie jednym z lepszych polskojęzycznuch buków
Może i dobry ale dlaczego teraz niemozna wejsc na stone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#691560 30/10/2006 06:19
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
U mnie ten sam problem....Co się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#691561 30/10/2006 06:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
U mnie ten sam problem....Co się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ktoś schował zabawki i zwinął cały ten kramik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#691562 30/10/2006 07:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
No z tym to bym spekulowal ze to najlepszy czy tez jeden z najlepszych w poprzedni poniedzialek zlecilem wyplate na karte i do tej pory sie nie pojawila a wiec czyje gdzies wealek

#691563 30/10/2006 11:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
To właświwie 1 raz kiedy musze negatywnie napisac o expekcie ale ta sytuacja jest dla mnie tak irytująca,że wezmę się za nią bardzo sumiennie.
Ex błędnie rozliczył mi zakład Turów AZS(wynik 76 57,według expekta 76-59)...to ,że rozliczenie trwało ponad dobę już pomijam bo mimo wszystko ta firma rozlicza się ze swoimi klinentami dość szybko.
Piszę im maila nr 1 informując o błędzie..odpowiadają:
Witam,

Skontaktujemy sie w Pana sprawie z dzialem wynikow celem rozwiazania
problemu.

Prosimy o cierpliwosc

No ok zaczekam ale przeciez korekta błędu to nie jest jakas skompilikowana operacja wiec pisząc im kolejną wiadomość pytam kiedy mogę spodziewać się prawidłowego rozliczenia zakładów które grałem z tym betem...
Ze strony expekta:

Podczas godzin pracy, od 9 rano, do 19 wieczorem, średni czas odpowiedzi na pytanie wynosi 15 minut, jeżeli dotyczy działu bukmacherskiego

Niestety kolejnej odpowiedzi już nie uzyskałem mimo kolejnych zapytań i uwag o ich nic nie znaczącą odpowiedz 1 pierwszym mailu...

Spróbowałem po angielsku ale maszynka wypluła mi tą samą odpowiedz tyle ,że w tym języku:

Dear Customer,

Thank you for contacting Expekt.com.

It will soon be paid out as 76-57.

We are sorry for any inconvenience.


Na kolejne pytania już nie odpowiedzieli...
Wkurwia mnie ich taka postawa i dlatego pójde dalej(zna ktos z Was jakieś ciekawe skandynawskie forum)
Na rynku skandynawskim to bardzo poważana firma i jestem pewien ,że na każde zapytanie klienta z tamtego rejonu Europy o cokolwiek to natychmiastowa i rzeczowa odpowiedź a nie jakaś sciema w stylu czekaj synku czekaj...

#691564 30/10/2006 12:06
Dołączył: Sep 2006
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 63
zw1 pewnie tą stronę znasz, ale mi żadna inna nie przychodzi na myśl oddsnet.com [oddsnet.com]
- to link do angielskiej wersji...

Mozesz rowniez napisac do admina BA.com Terje Grefstad [mieszka w Bergen/Norway]. Może on coś pomoze, mi bardzo szybko odpisal, a potem wyslal jeszcze jednego maila czy wszystko jest OK [ale sprawa dotyczyła zupełnie czegoś innego].

powodzenia,
Ojro

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1