|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
W Świętokrzyskim sniezyca na Wielkanoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
polsat sport pokazuje lige chinska oszaleli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
polsat sport pokazuje lige chinska oszaleli Za dekadę ta liga będzie silniejsza niż jakakolwiek inna na świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak można oglądać mecz Angers-Bastia Granada-Betis czy Palermo-Crotone. To można i ligę Chińską obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Dam sobie reke uciac ze nikt o zdrowych zmyslach nic z powyzszego nie oglada. Poza hazardzistami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
polsat sport pokazuje lige chinska oszaleli Za dekadę ta liga będzie silniejsza niż jakakolwiek inna na świecie. bo beda sciagac najemników którzy graja tylko i wyłącznie dla pieniędzy, moze tak byc ale czy tam nie ma tak ze max 3 najemników moze grac w pierwszej 11 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dam sobie reke uciac ze nikt o zdrowych zmyslach nic z powyzszego nie oglada. Poza hazardzistami Czyli trochę oglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jak można oglądać mecz Angers-Bastia Granada-Betis czy Palermo-Crotone. To można i ligę Chińską obejrzeć. chinczycy nie maja pojecia o grze w piłke, sa bardzo słabi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak można oglądać mecz Angers-Bastia Granada-Betis czy Palermo-Crotone. To można i ligę Chińską obejrzeć. chinczycy nie maja pojecia o grze w piłke, sa bardzo słabi Tronku każda potwora znajdzie swojego amatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jak można oglądać mecz Angers-Bastia Granada-Betis czy Palermo-Crotone. To można i ligę Chińską obejrzeć. chinczycy nie maja pojecia o grze w piłke, sa bardzo słabi Tronku każda potwora znajdzie swojego amatora. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
piłka nożna to też zawód i robi się to dla kasy ale kurwa każdy z tego forum by się hajsem brzydził i grał tylko dla przyjemności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
piłka nożna to też zawód i robi się to dla kasy ale kurwa każdy z tego forum by się hajsem brzydził i grał tylko dla przyjemności  przykład oscara, ja zdecydowanie wolał bym grac w chelsea czyli premier league o mistrzostwo + lm, mozliwosc rozwoju talentu niz w jakiejs ujowej poziom lidze skosnych chinoli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
tak samo możesz zatrudnić się w maku albo kfc i będziesz kierownikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to juz ty napisałes, ja ustosunkowałem sie jak ja to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
po co być szeregowym pracownikiem za większy hajs jak możesz być kiero ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Thibaut Courtois najprawdopodobniej opuści dzisiejsze starcie na Old Trafford. Belg nie udał się ze swoim zespołem do Manchesteru - informują angielscy dziennikarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dla mnie też to frajerstwo jechać w dobrym piłkarskim wieku na emeryturę do Chin. Taki Oscar za frytki w Chelsea nie grał. Zarabiał grubą kasę i jakby miał jakieś ambicje sportowe to by dalej grał w Europie w jakimś foliowym klubie. A nie w Chinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dla mnie też to frajerstwo jechać w dobrym piłkarskim wieku na emeryturę do Chin. Taki Oscar za frytki w Chelsea nie grał. Zarabiał grubą kasę i jakby miał jakieś ambicje sportowe to by dalej grał w Europie w jakimś foliowym klubie. A nie w Chinach. Topowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ja pierdole juznyij 5-4 15-0 i 6-7 kiedy ja sie naucze ruskich nie grac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dla mnie też to frajerstwo jechać w dobrym piłkarskim wieku na emeryturę do Chin. Taki Oscar za frytki w Chelsea nie grał. Zarabiał grubą kasę i jakby miał jakieś ambicje sportowe to by dalej grał w Europie w jakimś foliowym klubie. A nie w Chinach. dokładnie Teoś, na emeryture mozna sie wybrac do chin, jak np Tevez, swoje chłop zrobił w piłce europejskiej, kadrze czy dla Boca, bo poza samymi pieniędzmi powinno się miec ambicje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|