|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
Czy moze ktos sie podzielic wiedza na temat uzycia kart kredytowych VISA i MasterCard przy wplatach i wyplatach do/z bukow. Chodzi o to czy jest jakas roznica miedzy nimi bo gdzies slyszalem ze sa jakies roznice ale nie wiem dokladnie o co chodzi a musze dokonac wyboru karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 17 |
nie ma zadnej, tyle ze visa jest rozliczana w $ a mastercard w E
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
Musisz sie zastanowić gdzie będziesz wpłacał kase bo jak wyżej Visa jest rozliczana w $ a Master w E. Dodatkowo buki z UK nie robią zwrotów na Mastercard np. WH czy Lad.
|
|
|
Link skopiowany do schowka