|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Jak Wy wychodzicie na plus w Easysportbet [ signup.easysportbet.co.uk] back 1,08 lay 1,01 zakład wszedł na koncie mniej niż przed zawarciem chyba inne matematyki preferujemy to juz lepiej w stsie grac A jaka stawka i na jakim trybie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Czy grając przy pomocy brokera są jakieś opóźnienia w obstawianiu na live w Pinnacle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Czy easysportbet.co.uk [ signup.easysportbet.co.uk] czesto zdarzaja sie takie pady serwera jak ten teraz? Service Unavailable HTTP Error 503. The service is unavailable.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Pierwszy raz widze a ma ta strone wlaczona praktycznie non stop od prawie 2 miesiecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Ta dzisiejsza już niestety długo trwa, serwer leży w najlepsze a na Tweeterze cisza, nie odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
To pierwszy taki pad. Od 01.04 strona działała bez problemów.
Czy jest możliwość sprawdzenia historii "balance"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Pracuja caly czas nad problemem i tym by sie wiecej nie powtorzyl,ale nie sa w stanie powiedziec za ile dokladnie wszystko wroci do normy. Wiadomo postaraja sie jak najszybciej i oczywiscie przepraszaja za wszelkie niedogodnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Skoro tyle czasu zajmuje im taka usterka jak błąd serwera 503 to raczej nie można ich traktować zbyt poważnie i trzymać u niech większą gotówkę... Przyznam, że mnie trochę niepokoi ten czas a mam tam nie mala kwotę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
No tez jestem zaskoczony ze tak dlugo to trwa wiec raczej zwykle 503 to nie jest tylko cos bardziej musialo im sie konkretniej zrabac. No tez mam tam duzo kasy ale chyba nie ma co przesadzac wielu firma ktore sa znacznie wieksze od nich zdarzaly sie awarie ktore trwaly po kilkanascie godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,287 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,287 Likes: 19 |
We would like to inform you that our Betfair service was interrupted due to a broken server on May 23rd. Unfortunately, we have to reinstall the Betfair platform on a new server. Our technical team is currently working to solve the problem as soon as possible. However, we expect the betfair service to be unavailable at least until Thursday, May 25th due to the work to be done to migrate to the new server. You can continue to access your Easysportbet account without any problems. Matchbook [ affiliate.matchbook.com] and 3ET are always available during this reinstallation. We are sincerely sorry for the inconvenience caused.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Strona wróciła po południu, po czym wysypała się na 30 min przed finałem LE. Strona BF działała cały ten czas normalnie. Nie polecam tego brokera. Radzę uważać w kolejnych dniach. Ja raczej rezygnuję z ich usług.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Nie dzialala normalnie bo na rynkach był error no chyba ze jakis moment przegapilem,ale czesto sprawdzałem. Jutro mialo byc wszystko gotowe a nie dzis i pewnie bedzie. Myslisz ,ze jak stracą 3 dni to po to by nie naprawic wszystkiego na perfekt. Ciekawa logika Tez mnie to wkurwia ze jest taka przerwa, ale coz lepiej gdy jest teraz i jest malo do gry niz mialaby byc w weekend gdy wszystkie ligi grały Z reszta to Twoje odczucie i ok znajdz sobie inna firme . Sprawdizlem wszystkie juz chyba . Ta bije je na glowe. Szczegolnie pod wzgledem wypłat. Mnie tylko wkurwia słowo nie polecam bo zapamietałem je bardzo dobrze z tematow bet365 .50 a moze 100 nie polecam a pozniej płacz przez ponad miesiac ,ze Nam beta zabrali  i pewnie jeszcze przez kolejne miesiace pojawia sie podobne wpisy.A taka byla chujowa i zła firma  Eh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Pomijajac wczesniejsza dyskusje to teoretycznie wszystko juz dziala na Easysportbet ,ale lepiej dac im czas chociaz do rana zeby wszystko co mozliwe sprawdzili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Smieszne to jest, to ich jedyna awaria odkad tam gram czyli od kwietnia, poza tym wszystko ok, wyplaty do kiku minut, a gosc nie poleca i z tego co rozumie przez ta jedna awarie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie polecam tej firmy pod kątem tradingu kursami.
@Rafal Rozumiem, że zależy ci na ich dobrej opinii na forum, bo masz z tego kasę, ale może jednak trochę obiektywizmu? Twoim zdaniem lepiej byłoby nic nie pisać i udawać, że po "naprawie" wszystko działało jak należy? Otóż nie działało i choćby dlatego należy o tym wspomnieć w tym wątku. Broker przez 2 dni walczył z awarią i finalnie oddał do użytku platoformę, która po kilku godzinach znowu padła na prawie godzinę i to w momencie największego ruchu tuż przed finałem LE.
Owszem, strona BF też miewała awarie, ale po pierwsze nie trwały one 2 dni, a po drugiej po awarii nie następowała od razu kolejna. Takie sytuacje u Easysportbet generują ogromne ryzyko dla handlującego, więc platforma pod trading się nie nadaje. Co do betowania to zgadzam się z wami, że daje radę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
ostatnio dosyc czesto nie moge nic postawic w Pinnacle przez Sportmarket [ sportmarket.com] pro gdy klikam na dany kurs (nawet jak wpisuje duzo nizszy) to zaklad jest "unassigned" i potem przechodzi w unplaced ktos ma podobnie? zaczyna mnie to wkurzac , ostatnio w ten sposob nie zagralem kursu 9,0 (jak sie pozniej okazalo wygranego :/)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
@Rafal nie wiesz czy wyplaty od brokerow ( Sportmarket [ sportmarket.com]) rowniez beda blokowane przez skrilla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Brokerzy nie sa na liscie wiec nie ma powodu zeby byly blokowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
Brokerzy nie sa na liscie wiec nie ma powodu zeby byly blokowane hmm, 1xbet [ reffpa.com] tez nie ma na liscie (chodzi o rejestr domen zakazanych, tak?) a juz usuneli wplaty i wyplaty na skrilla dlatego pytam o brokerow. Boje sie, ze moga z dnia z dzien zablokowac wyplaty i bedzie problem z wyplata pieniedzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|