|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Dynnamo K.-Lyon-2,-1,7 Lille-AEK(il.gol)1,-1,6 Mu-Kopenhaga(1p.)1,-1,45 Celtic-Benfica(il.gol.)1,-1,65
Stawka 50 zl Ew 292,84
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Dynnamo K.-Lyon-2,-1,7 Lille-AEK(il.gol)1,-1,6 Mu-Kopenhaga(1p.)1,-1,45 Celtic-Benfica(il.gol.)1,-1,65
Stawka 50 zl Ew 292,84 Dynnamo K.-Lyon-2,-1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Lille-AEK(il.gol)1,-1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Mu-Kopenhaga(1p.)1,-1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Celtic-Benfica(il.gol.)1,-1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Do 80 min wszystko gralo nic gram dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Roma(stz.nie strz.)1,-1,35 Valencja-Szachtar 1,-1,27 Bordeax-Liverpool (il.gol)1,1,5 Chelsea-Barcelona x2-1,42
stawka 50 ew164,33
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 661
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 661 |
mam nadzieje ze Ci wejdzie ten kupon ,widze sentymentalnie na Barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Roma(stz.nie strz.)1,-1,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Valencja-Szachtar 1,-1,27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bordeax-Liverpool (il.gol)1,1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Chelsea-Barcelona x2-1,42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
stawka 50 ew164,33 Szkoda ten mecz był raczej od serca niz rozumu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro dla kriss_sw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Srebotnik -Kirilenko 1 - 1,45 Dortmund-Bochum1 - 1,5 Ruch Ch.-Stal S.W.1-1,4 Safin - Nalbandian 1-1.6
Stawka 50 Ew.219,24
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Srebotnik -Kirilenko 1 - 1,45 Dortmund-Bochum1 - 1,5 Ruch Ch.-Stal S.W.1-1,4 Safin - Nalbandian 1-1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Stawka 50 Ew.219,24 A to był pewniak
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Roma-Chievo- 1 1,4 Sevilla-Gimnastic -1 1,35 Salzburg-Austria W.-1 1,5 Kopenhaga-Viborg-1 1,35
Stawka 50 ew 172,22
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 240 |
Roma-Chievo- 1 1,4 Sevilla-Gimnastic -1 1,35 Salzburg-Austria W.-1 1,5 Kopenhaga-Viborg-1 1,35
Stawka 50 ew 172,22 Roma-Chievo- 1 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Sevilla-Gimnastic -1 1,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Salzburg-Austria W.-1 1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Kopenhaga-Viborg-1 1,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|