|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ciepła to pół biedy, on to prawie duszkiem wypił, no może duszkiem nie, ale zajęło mu to ledwie kilka łyków:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jak wy te studia pokończyliście... Przecież od wieków wiadomo, że burbon w piątek po południu odpala swoją Corvette i ciśnie A2 w stronę Łodzi. Gdy podjeżdża pod swój dom, zbiegają się lokalne wirażki(coś w ten deseń co u bitka), odpala im po Van Purze, przybija piątkę i jak się uda to ok 22 jest w domu. Brawo !!! Fech się przynajmniej orientuje..  Dzięki tronku strasznie się pogubił od kiedy wyszło na jaw, że bije konia w aucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
Domyslam sie ,ale na sama mysl o cieplej wodce juz mi sie na pawia zbiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Jak wy te studia pokończyliście... Przecież od wieków wiadomo, że burbon w piątek po południu odpala swoją Corvette i ciśnie A2 w stronę Łodzi. Gdy podjeżdża pod swój dom, zbiegają się lokalne wirażki(coś w ten deseń co u bitka), odpala im po Van Purze, przybija piątkę i jak się uda to ok 22 jest w domu. Brawo !!! Fech się przynajmniej orientuje..  Dzięki tronku strasznie się pogubił od kiedy wyszło na jaw, że bije konia w aucie. nie znam sprawy odnosnie jakiegos konia i auta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
u Dunoli walka o....najniższy stopień podium.. co myślicie o Lyngby ?? trzeci Midty..coś, póki co przegrywa 2-1, dzisiejsi goście Nords..coś, trzech zawieszonych graczy w stosunku do ostatniej gry... tylko h2h chujowate mają..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo  A spróbuj mnie to rozbełtać z pepsi-kolą to naślę na Ciebie tego wirażkę od Bitka. Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo  na zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ciepła to pół biedy, on to prawie duszkiem wypił, no może duszkiem nie, ale zajęło mu to ledwie kilka łyków:) Jakis mocny zawodnik, znam osoby, które po takiej dawce duszkiem miały płukanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo  A spróbuj mnie to rozbełtać z pepsi-kolą to naślę na Ciebie tego wirażkę od Bitka. Dzień dobry  Nie będę w takim razie ryzykował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ciepła to pół biedy, on to prawie duszkiem wypił, no może duszkiem nie, ale zajęło mu to ledwie kilka łyków:) Jakis mocny zawodnik, znam osoby, które po takiej dawce duszkiem miały płukanie  i nie jest to jakaś legenda, osobiście nalewałem i osobiście go trzymałem jak się zsunął pod stół  inna kwestia, że on był/ jest z poznańskiej Wildy... długo by tłumaczyć ale każde miasto ma taka dzielnicę:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
u mnie tez sa ludzie rambo w piciu, pół litra duszkiem, ale to wiele lat praktyk i treningów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ciepła to pół biedy, on to prawie duszkiem wypił, no może duszkiem nie, ale zajęło mu to ledwie kilka łyków:) Jakis mocny zawodnik, znam osoby, które po takiej dawce duszkiem miały płukanie  i nie jest to jakaś legenda, osobiście nalewałem i osobiście go trzymałem jak się zsunął pod stół  inna kwestia, że on był/ jest z poznańskiej Wildy... długo by tłumaczyć ale każde miasto ma taka dzielnicę:D Jak tylko znam "każdy z Dębca to przestępca"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja to bym tylko mógł piwero z butli duszkiem sieknąc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Zakład z quincym rozliczony, Glenlivety dotarły ekspresowo  na zdrowie  A tymczasem wjechała botwinka, sezon rozpoczęty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
ja to bym tylko mógł piwero z butli duszkiem sieknąc  a ja iced tea
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak pali głupa http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/bilgoraj/a/bilgoraj-kierowca-busa-onanizowal-sie-w-czasie-jazdy-biegli-przeprowadzili-eksperyment,12068882/ tronku wszyscy już wiedzą, że jesteś kierowcą busa i lubisz jeździć na ręcznym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Mam kumpla, w liceum założył się o flaszkę, że wypije 1/2 litra czystej, ciepłej wódki przelanej do kufla od piwa. Wypił, przez jakieś 10 - 15 minut nawet się komunikował, później spłynął pod stół i tam został  Ja zaś byłem kiedys swiadkiem ,jak koles wyzionął ducha,po takiej samej póllitrowej dawce wypitej jednym tchem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|