|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
jak można Wiśniewskiego wprowadzić za Wolskiego
ciekawe czy autorski pomysł Nowaka czy taki rozkaz dostał w sms-ie wola kibiców z młyna ... na trzeźwo nie dało rady oglądać  tak to już jest jak się słucha rad narąbanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny Przecieli brzeszczotem kłódki od magazynu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak można Wiśniewskiego wprowadzić za Wolskiego
ciekawe czy autorski pomysł Nowaka czy taki rozkaz dostał w sms-ie wola kibiców z młyna ... na trzeźwo nie dało rady oglądać  a dlaczego Mak nie gra? przecież to jeden z nielicznych który jest w stanie pograć 1na1 zamiast tego spaceruje po boisku ten serbski cap z nadwagą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny Przecieli brzeszczotem kłódki od magazynu? Gieksy wersja, że ich nie było na miejscu, wersja Ruchu że wpadli, obili, zabrali i poszli. Zaraz wszystkie kluby będą miały flagi przeciwnika, a swoich nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
TEO jesteś ? jaki thriller 2016/2017 byś polecił? cos ludzie polecali The girl on the train (2016) mam w kolejce do obejrzenia dobre to to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny Przecieli brzeszczotem kłódki od magazynu? Gieksy wersja, że ich nie było na miejscu, wersja Ruchu że wpadli, obili, zabrali i poszli. Zaraz wszystkie kluby będą miały flagi przeciwnika, a swoich nie. no no Gieksa to jak zwykle honorowo działa tylko inni jadą po bandzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny Przecieli brzeszczotem kłódki od magazynu? Gieksy wersja, że ich nie było na miejscu, wersja Ruchu że wpadli, obili, zabrali i poszli. Zaraz wszystkie kluby będą miały flagi przeciwnika, a swoich nie. no no Gieksa to jak zwykle honorowo działa tylko inni jadą po bandzie nie wiem, mam to w dupie ogólnie rzecz biorąc, ale będzie ciekawie w 1 lidze bo cały GŚ się chyba spotka i szkoda, bo za te flagi ktoś zginie zapewne, stawiam że niejeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
TEO jesteś ? jaki thriller 2016/2017 byś polecił? cos ludzie polecali The girl on the train (2016) mam w kolejce do obejrzenia dobre to to? ja polecam, dobry film
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Na przyklad flaga z napisem blaszok w barwach Ruchu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zwracam honor lidze angielskiej
podnosze ja z wora underowcow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny chore ,naganne i głupie zachowanie tych co to zrobili ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Kuchy jaki pedalski sweterek, pewnie Kosa jemu doradzał
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny chore ,naganne i głupie zachowanie tych co to zrobili ... tym samym nie przeszkadzalo wyjebanie w identyczny sposob flag Piasta przez ksg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
moor zrób zasadzkę na Ruch i odbij flagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
44 flagi Gieksy w łapach Ruchu, rekord
sposób zdobycia wiadomy, nudny chore ,naganne i głupie zachowanie tych co to zrobili ... tym samym nie przeszkadzalo wyjebanie w identyczny sposob flag Piasta przez ksg o to to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Malmo FF 1-0 Ostersunds  jeszcze jeden plisssss
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
TEO jesteś ? jaki thriller 2016/2017 byś polecił? cos ludzie polecali The girl on the train (2016) mam w kolejce do obejrzenia dobre to to? ja polecam, dobry film a UCIEKAJ 2017 ? warto czy gniot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kuchy jaki pedalski sweterek, pewnie Kosa jemu doradzał Na Allegro kupił. Tylko musiał czekać 50 dni na przesyłkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO jesteś ? jaki thriller 2016/2017 byś polecił? cos ludzie polecali The girl on the train (2016) mam w kolejce do obejrzenia dobre to to? To dziewczyna z pociągu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
Kuchy jaki pedalski sweterek, pewnie Kosa jemu doradzał Na Allegro kupił. Tylko musiał czekać 50 dni na przesyłkę. raczej na ali i zanim doszedł to już z mody wyszedł...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|