|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
witam potrzebuje tego porogramu ktry jest na tym linku byl bym wdzeczny jak ktos by mi go urzyczyl bo nie mam kasy zabardzo by za niego palcic pozdrawiam www.pajacyk.pl [ pajacyk.pl]
Last edited by Experto; 18/10/2006 10:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Daj se siana nie ma idealnych systemow zadne magiczne programy nie pomoga - poszukaj na DC++ na polskich hubach jest tego mnostwo szkoda kasy na naciagaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
wiem ze nie ma ale to nie tyle system co pozwala dobrze i wygodnie rozpisywac kupony i jest to bardzo prozadna i przydatna rzecz a i tka przecerz wiadomo ze bez dobrych typow nic nie pomoze pozd
|
|
|
Link skopiowany do schowka