|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A tak poważnie to ja nie wiem co się stało chudemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Brondby kurwa kozak start  ale dziś nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
broendby pięknie weszło w mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A tak poważnie to ja nie wiem co się stało chudemu... dziwne nigdy chyba nie miał żadnych walek z Burbem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
A tak poważnie to ja nie wiem co się stało chudemu... napisałem szczerze, prosto z głębi duszy uwagę na temat jednego z dwóch kolegów beksa nic więcej, ze mną wszystko w porządku jakbyś chciał się o to pytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Brondby kurwa kozak start  ale dziś nie idzie jak dziwce nie idzie to nawet pies jej nie chce dymać aluzja nie do ciebie tylko ogólnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
no kurwa, powiedzcie że to normalne pisać takie posty językiem gimnazjalisty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
O kurwa, na chwilę was zostawić i widzę dzieje się  To musiało siedzieć w @chudym dłuższy czas, aż wreszcie jebło, że hej ! Spusci z krzyża i mu przejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A tak poważnie to ja nie wiem co się stało chudemu... napisałem szczerze, prosto z głębi duszy uwagę na temat jednego z dwóch kolegów beksa nic więcej, ze mną wszystko w porządku jakbyś chciał się o to pytać  Wg mnie burbon nigdy nie był kolegą beksa. Ja często potrafiłem wyczytać ironię w jego tekstach o nim, a nawet ostre podśmiechujki. Ale to tak między wierszami trzeba było czytać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brondby kurwa kozak start  ale dziś nie idzie jak dziwce nie idzie to nawet pies jej nie chce dymać aluzja nie do ciebie tylko ogólnie Ja znam inne powiedzenie. Uwaga! "Jak nie idzie to nie idzie"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
A tak poważnie to ja nie wiem co się stało chudemu... napisałem szczerze, prosto z głębi duszy uwagę na temat jednego z dwóch kolegów beksa nic więcej, ze mną wszystko w porządku jakbyś chciał się o to pytać  Wg mnie burbon nigdy nie był kolegą beksa. Ja często potrafiłem wyczytać ironię w jego tekstach o nim, a nawet ostre podśmiechujki. Ale to tak między wierszami trzeba było czytać.  no to opuściłeś co nie co , bo burbon nawet raz mnie zrugał żebym tak nie sadził na beksa, ale mniejsza o to przesadziłem z tym kolega beksa to fakt - bo to tylko internetowe funfle a to już co innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Brondby kurwa kozak start  ale dziś nie idzie jak dziwce nie idzie to nawet pies jej nie chce dymać aluzja nie do ciebie tylko ogólnie Ja znam inne powiedzenie. Uwaga! "Jak nie idzie to nie idzie" ![[Linked Image from media4.giphy.com]](https://media4.giphy.com/media/5wWf7GR2nhgamhRnEuA/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,947 Likes: 12 |
Burbon kolega beksa ? Chudy albo za bardzo wytrzewiales albo za duzo wypiles  No chyba ,ze Ja za malo pije i tego nie zauwazyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Ja z ich relacji zapamiętałem ciągłą ironię i wbijanie szpil.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Siemanko  W leicester over 12 cornerów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
z początku się lizał z beksem, dopiero jak zczaił że beks to kurwa i pośmiewisko tego forum to przerzucił się przez płot na "naszą" stronę, poszukaj a znajdziesz jak mi napisał żebym zszedł z "beksia"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tylko redtjub lyngby może uratować wieczór
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i tyle czasu miałeś mu za złe tego beksa a dopiero teraz odpaliłeś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
i tyle czasu miałeś mu za złe tego beksa a dopiero teraz odpaliłeś ?  nie, to nie ta sprawa, wiedziałem że z początku źle się zwąchali nawzajem wkurwia mnie tymi dziecinnymi wpisami i ciągłym pierdoleniem co, gdzie i ile wychleje tak mi się wzięło, józef dobrze wyczaił - nagromadziło się we mnie jakieś zło i wypaliłem z armaty koniec tematu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|