|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam Jesli spotkaliscie sie u buka netowego z opcja czy dany zawodnik strzeli w meczu czy nie.To wpiszcie go tutaj Ja znalazlem narazie jeden: centerbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
BlueSquare to oferuje, ale najprawdopodobniej tylko na mecze z udziałem angielskich drużyn. Warto też zwrócić uwagę na reguły tego zakłady, bo w necie na ogół zawodnik musi wyjść w podstawowym składzie by zakład się liczył (jeśli grasz opcję gdzie jest także wybór: nie strzeli).
Czy w Toto-Mixie jeśli zawodnik wejdzie tylko jako rezerwowy to zakłady się liczą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Na niektore mecze oferuje to Betfair: Man Utd v Fenerbahce - To Score - dzisiaj na przyklad.
Na popularniejsze mecze oferuje to Gamebookers ale kursy slabiutkie.
Przykladowo R. Van Nistelrooy w meczu powyzej 1,83 w BF, 1,44 w GB.
Do tego jeszcze GB nie ma opcji P2P przy tych zakladach co raczej pozbawia sensu ich oferte biorac pod uwage kursy.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Czy w Toto-Mixie jeśli zawodnik wejdzie tylko jako rezerwowy to zakłady się liczą?[/QB][/QUOTE]
Odp Tak.Wystarczy ze bedzie minute na boisku i zaklad jest juz wazny.Ten zaklad w totomixie jest bardzo ciekawy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
nordicbet, ale tylko "głośne" mecze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka