|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Od ostatniego mistrzostwa zdobytego przez Liverpool: - Upłynęło ponad 27 lat, wielu z was jeszcze nie było w planach. - Powstało Premiership. - W tym samym sezonie co Liverpool zdobył mistrzowski tytuł, w Polsce bronił go... Ruch Chorzów. - W reprezentacji Anglii na bramce grał jeszcze Peter Shilton (ten sam od przepuszczenia strzału Domarskiego na Wembley w 1973) - Manchester United zdobył 13 tytułów Mistrza Anglii. Tytuły jeszcze zdobywały pięciokrotnie Chelsea, czterokrotnie Arsenal czy dwukrotnie Manchester City. - A sam Alex Ferguson drżał o posadę w Manchester United. - Tytuł mistrzowski zdobyły takie drużyny jak Leeds United, Blackburn Rovers czy Leicester City. - Po boiskach biegał Vinnie Jones. - Trenerem reprezentacji Holandii był dobrze znany Leo Beenhakker. - Francesco Totti jeszcze nie debiutował w barwach AS Roma. - Powstało Champions League. - Real Madryt wygrał powyższe rozgrywki pięciokrotnie. - Polska reprezentacja olimpijska w piłce nożnej wywalczyła srebro w Barcelonie '92. - Legia Warszawa i Wisła Kraków miały odpowiednio 4 i 5 tytułów Mistrza Polski, teraz mają odpowiednio 11 i 13. - Krychowiak miał zaledwie kilka miesięcy, a tacy Milik, Zieliński itd. itp. nie byli jeszcze w planach. - Istniało jeszcze ZSRR, Czechosłowacja czy NRD. - W Polsce mieliśmy Sejm Kontraktowy. - Ministrem Spraw Wewnętrznych był Czesław Kiszczak. - A Obrony Narodowej? Florian Siwicki. - Nie nadawano jeszcze Familiady ze Strasburgerem. - W Jugosławii już się tliło do wojny domowej... - Saddam Husajn miał w głowie plan aby sobie odbić straty po wojnie z Iranem przez inwazję na Kuwejt. - Żył jeszcze Kim Ir Sen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W finale zagrają dwie uznane marki - Manchester United i Ajax Amsterdam. Na stadionie Friends Arena w stolicy Szwecji będzie mogło zasiąść 48 tysięcy widzów.
"Średnie ceny biletów z nominalną ceną 45 euro już przed dwoma tygodniami wynosiły ok. 600-800 euro, a lepsze miejsca z cena nominalną 150 euro proponowano nawet po trzy tysiące. Rekiny czarnego rynku będą miały chyba najlepsze żniwo w historii szwedzkiego futbolu" - podał dziennik "Aftonbladet" po obserwacji portali i aukcji sprzedających bilety.
W niedzielę wieczorem szwedzka firma Ticket2 oferowała najtańsze wejściówki po 700 euro, na portalu ogłoszeniowym blocket.se cena kształtowała się na poziomie 750-850 euro, a na portalu aukcyjnym tradera.se wystawione były wejściówki po 900 euro z opcją "kup teraz" w cenie 2100 euro.
"Ceny na ten mecz dochodzą do nieprawdopodobnego wręcz poziomu i znaleźliśmy nawet już takie w zapierającej dech cenie 5700 euro" - podkreśliła agencja TT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master załatwisz Fimleikafélag Hafnarfjardar? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu ma nadzieję, że Hafnary odkręcą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master załatwisz Fimleikafélag Hafnarfjardar? [ Linked Image] tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu ma nadzieję, że Hafnary odkręcą... chyba korpo ludek rzucił jakiś czar na szefa bandy B
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja wiem że statystyki nie grają... ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/67775626777633294650.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu ma nadzieję, że Hafnary odkręcą... chyba korpo ludek rzucił jakiś czar na szefa bandy B Jacek i moorek musieliby połączyć swoje siły żeby odwrócić losy tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Morek pewno śpi(anal intruder) a Jacek chyba ma wyjebane i jest w sadzie ( zrywa hajs z drzew)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
jeszcze w pl Edzia była namba łan
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Morek pewno śpi(anal intruder) a Jacek chyba ma wyjebane i jest w sadzie ( zrywa hajs z drzew)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
over Akranes siedzi
znaczy, że wyjebią się Hafnary albo over w meczu nr 3 - prosta matematyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387 Likes: 2 |
jazda Hafnary po win, co to ma być do smudy, ostatni mecz został
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
właśnie kurwa ostatni mecz  ja już wiem że się ni smudy nie uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tak na marginesie
czy mi się wydaje czy beto dziś wkleił jakiś dziwny filmik z psem i dzieciakiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wkleił ale ja staram się filmy od beta oglądać najpierw na jedno oko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|