|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
taaa wejdź w dostępność i przy wszystkich rozmiarach ta sama śpiewka: Niestety, wybrany wariant nie jest dostępny w żadnym salonie a ten całkiem fajny i pasowałby mi bo to mój ulubiony kolor
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chudy weź ze sobą jakąś kobitę to Ci pomoże
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czy na cda wszystkie filmy są z tym pedalskim lektorem z syntetyzatora mowy? Nie ma nic z napisami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pacyfek znowu strzela przed spaniem To ta faza dnia kiedy przypomina sobie spinę z akerem. Wtedy to się wzmaga. Lepiej spierdalać bo dostanie się rykoszetem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej  ja też?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Kurwa Chudini wpadasz do Fashion House i masz sklep przy sklepie z garniakami. A jak Ty taki wirażka jesteś to Ci panie ekspedientki jeszcze pomogą rozporek zapiąć. Ale rozpiąć  mnie się fashin house kojarzy zawsze z taką padliną co ludzie tego nie chcieli kupić w sklepie i próbują to dalej wcisnąć, byłem tam 2-3 razy zajrzeć za butami to same hałatajstwo z przed 4 sezonów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ten czub zrobił przysięgę po 16 dniowym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej  ja też? Ty jak wpadniesz w czapeczce ze śmigiełkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej  ja też? Ty jak wpadniesz w czapeczce ze śmigiełkiem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kurwa Chudini wpadasz do Fashion House i masz sklep przy sklepie z garniakami. A jak Ty taki wirażka jesteś to Ci panie ekspedientki jeszcze pomogą rozporek zapiąć. Ale rozpiąć  mnie się fashin house kojarzy zawsze z taką padliną co ludzie tego nie chcieli kupić w sklepie i próbują to dalej wcisnąć, byłem tam 2-3 razy zajrzeć za butami to same hałatajstwo z przed 4 sezonów Ja jestem klasik to mnie jebie, bo różowych butów nigdy nie kupię choćby to nie wiem jaki szał modowy był. Mnie tam tylko wkurwia to, że rozmiarów nigdy nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej  w Lublin, Parczew, Łęczna - mam tam w chuj rodziny i to bardzo dobrej, może bryknę w te wakacje do kuzynostwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fashion hause to już sama nazwa przeraża jak mebloscianka z Bodzio
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chudy jak wpadniesz do Lbn to ci załatwię Vistule ze zniżką daleko w sumie nie masz, z 500 nie więcej  ja też? czemu nie w końcu zobaczyłbym mordę bez śmigła 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Chudy weź ze sobą jakąś kobitę to Ci pomoże ja z babami nie chodzę na zakupy bo był łaził jak ostatnia łajza w cardiganach i spodniach z krokiem przy przy kolanach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ten czub zrobił przysięgę po 16 dniowym kursie Pojeb. Każdy spec od wojskowości powie, że na dzisiejszym teatrze działań wojennych obrona terytorialna to mrzonka. A ten debil melony w to ładuje, żeby wśród wieśniaków kapitał polityczny zbijać w zamian za to, że Czesiek z Romkiem sobie z beryla postrzela raz na rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
garnitur wybierać powinien facet, taki który sam łazi często w tego typu odzieniu i wie co jest spoko a co nie - tak mi się przynajmniej wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
garnitur wybierać powinien facet, taki który sam łazi często w tego typu odzieniu i wie co jest spoko a co nie - tak mi się przynajmniej wydaje *pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
fashion hause to już sama nazwa przeraża jak mebloscianka z Bodzio Ale ceny nie przerażają.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|