|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Jaga+Legia+Lechia @3.0,zestaw weekendowy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
nie tylko leganes,jest 2x,czyli fake kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
parchy z przekrętu sportowego nabazgrali  Kwadrans przed końcem spotkania pomocnik Jagiellonii Jacek Góralski, niemal z pianą na ustach, po kolejnym wślizgu wybił piłkę spod nóg Vadisa Odjidji-Ofoe. Białostoccy kibice ryknęli ze szczęścia, piłkarz – w geście radości naprężył w ich kierunku muskuły. Niedługo później, przy okazji kolejnego zamieszania i awantury w środku pola, inny ze środkowych pomocników – Konstantin Vassiljev szturchnął Belga pięścią w plecy, poprawił kopniakiem w tył kolana. Pięć minut przed końcem spotkania Odjidja-Ofoe – najlepszy piłkarz polskiej ekstraklasy – nie wytrzymał. W walce o piłkę z dwoma rywalami szturchnął Góralskiego i sędzia Bartosz Frankowski pokazał mu drugą żółtą kartkę. Białostoccy fani ucieszyli się, jakby ich zespół strzelił zwycięskiego gola. A przecież ich piłkarzom udało się tylko wyprowadzić z równowagi Odjidję-Ofoe, na zdobycie zwycięskiej bramki z Legią byli już za słabi. Biedny Odzidzia w ostatnich siedmiu meczach dostał 5 kartek wszyscy się na niego uwzieli niechciący szturchnął i dostał czerwień kurwa co za zjeb to pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Gwinea sprawia dużo lepsze wrażenie niż Angole
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
[ Linked Image] kiepściutko to sobie ktoś posklejał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Jaga+Legia+Lechia @3.0,zestaw weekendowy Zestaw fajny, ale z kursem na Lechię przesadzili... liczyłem na jakieś 1.5, osobiście pobrałem Arkę i Jagę do taśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
poza tym ako na tym kuponie winno wynosić 200 a jest ledwo 78,38 słaby fejk bebeto - to z fanpage'a fortuny skopiowałeś czy sam się bawiłeś w paincie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Jaga+Legia+Lechia @3.0,zestaw weekendowy Zestaw fajny, ale z kursem na Lechię przesadzili... liczyłem na jakieś 1.5, osobiście pobrałem Arkę i Jagę do taśmy  Bruk-Jaga 0-3 Korona-Legia 0-2 Lechia-Pogon 5-0 tak to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Jaga+Legia+Lechia @3.0,zestaw weekendowy Zestaw fajny, ale z kursem na Lechię przesadzili... liczyłem na jakieś 1.5, osobiście pobrałem Arkę i Jagę do taśmy  Bruk-Jaga 0-3 Korona-Legia 0-2 Lechia-Pogon 5-0 tak to widzę a jak widzisz Arkę ?  Lechii nie wziąłem tylko dlatego, że 1.3 - podatek to już się nie opłaca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Arka musi,ale oni slepakami walą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,598 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Arka musi,ale oni slepakami walą zupełnie jak chudy;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Może i Góral nie zasłużył na nominacje do trójki, ale gęba aż mi sie uśmiechnęła jak czytam komentarze i jak wielki ból dupy zapanował w stolicy ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DAgL4NYWsAAIiCT.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jaga+Legia+Lechia @3.0,zestaw weekendowy grać @1,4 na drużynę przyjezdną w ekstraklasie to jeszcze forum bukmacherskie czy parodystów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
1.80 na 11 wygrana z rzedu na wyjezdzie tez nie byli rozsadne 2 ekstraklasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
nie próbując choć za złotówkę 1X/DNB na Koronę trzeba być bez rozumu
kursy z Białegostoku niczego pewnie nie nauczyły i stadko poleci
Trójka na gospodarzy z remisem - takich cudów nawet nie oferowali przeciw największym ogórkom, a nie drużynie czołówki ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Tym bardziej ze Korona w miare wyglafala calkiem nie dawno w Warszawie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|