|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
Może i Góral nie zasłużył na nominacje do trójki, ale gęba aż mi sie uśmiechnęła jak czytam komentarze i jak wielki ból dupy zapanował w stolicy ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DAgL4NYWsAAIiCT.jpg) przy wyborach do złotej piłki też zawsze na pudle ląduje ktoś poza karłem i płaczkiem, a wygrywa zawsze tylko jeden z nich dwóch
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać  L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi, nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,226 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,226 Likes: 9 |
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać  L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi, nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie otoz to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
If you bought $5 of bitcoin 7 years ago, you’d be $4.4 million richer
jest tu jakiś bitcoin'owiec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
pewnie zmacał jakiś koszerny towar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać  L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi, nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie nie wchodzi taki kurs? to trza ladowac w Ajax 1x mocno, dzieki za podpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
bitek -->PW ps. nie chcę nic pożyczać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
bitek -->PW ps. masz kondoma pożyczyć ?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
bitek -->PW ps. masz kondoma pożyczyć ?   s u c h a r
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
słabe Ci to już wychodzi jaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
słabe Ci to już wychodzi jaga dobrze dobrze taki mały suchar ala Hamburger 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi?  zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto" To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra. ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
I w 3 dni pójdą,o co Tobie chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi?  zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto" To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra. ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L". Skończ z tym rzeszowskim bólem dupy. Chłopaki z Białego mają chociaż do czego się pospuszczać, w przeciwieństwie do Twojego bezpodstawnego uwielbienia Legii Warszawa, za które mógłbyś dostać u siebie po głowie. Bez odbioru, skup się na trzeciej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
I w 3 dni pójdą,o co Tobie chodzi? Watpie. jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi?  zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto" To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra. ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L". Skończ z tym rzeszowskim bólem dupy. Chłopaki z Białego mają chociaż do czego się pospuszczać, w przeciwieństwie do Twojego bezpodstawnego uwielbienia Legii Warszawa, za które mógłbyś dostać u siebie po głowie. Bez odbioru, skup się na trzeciej lidze. Juz pisalem dlaczego w walce o mistrzostwo (nie myl z kibicowaniem, bo kibicem L nie jestem) trzymam kciuki za L. Jaga, Lechia czy Lech to MUROWANY eurowpierdol w eliminacjach LM. Legia daje jakies tam nadzieje, ze nie bede musial czekac 20 kolejnych lat na polska druzyne w LM. Czy tego chcesz czy nie - takie sa fakty. Dostac po glowie xD - tylko taka emotka tutaj pasuje. Nie rozumiem co do tego ma moje miasto i poziom rozgrywkowy, gdzie graja druzyny stad, ale mniejsza z tym. Koniec tematu jak dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|