Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 45 1 2 3 4 5 6 7 44 45
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by Kura
Może i Góral nie zasłużył na nominacje do trójki, ale gęba aż mi sie uśmiechnęła jak czytam komentarze i jak wielki ból dupy zapanował w stolicy

[Linked Image from pbs.twimg.com]
przy wyborach do złotej piłki też zawsze na pudle ląduje ktoś poza karłem i płaczkiem, a wygrywa zawsze tylko jeden z nich dwóch

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Tazen
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać grin
L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi,
nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie
grin

Dołączył: May 2001
Posty: 24,226
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,226
Likes: 9
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Tazen
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać grin
L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi,
nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie
otoz to wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]Zna ktoś podobna stronę do tej ?

http://www.totalcorner.com/match/today

potrzebuje statystyk do aktualnie rozgrywanych meczy

Z góry dzięki za info.

http://betsapi.com/ci/Soccer

będzie ok?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
If you bought $5 of bitcoin 7 years ago, you’d be $4.4 million richer



jest tu jakiś bitcoin'owiec?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
pewnie zmacał jakiś koszerny towar laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Tazen
Ta dwójka załatwiła Legię w Białymstoku, bitnap nie musiał czarnowidztwa uprawiać grin
L w białym załatwił kurs 2,0 który nigdy nie wchodzi,
nie mam pojęcia co wy tu robicie jak takich podstaw nie znacie
nie wchodzi taki kurs? to trza ladowac w Ajax 1x mocno, dzieki za podpowiedz

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
bitek -->PW

ps. nie chcę nic pożyczać wink

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by chudy
bitek -->PW

ps. masz kondoma pożyczyć ? wink

smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by chudy
bitek -->PW

ps. masz kondoma pożyczyć ? wink

smile

s
u
c
h
a
r

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
słabe Ci to już wychodzi jaga

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by chudy
słabe Ci to już wychodzi jaga

dobrze dobrze taki mały suchar ala Hamburger smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bitnap
jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi? smile

zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto"
To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra.

Originally Posted by jaga1920
ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło
Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L".

Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
I w 3 dni pójdą,o co Tobie chodzi?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by iti
Originally Posted by bitnap
jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi? smile

zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto"
To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra.

Originally Posted by jaga1920
ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło
Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L".
Skończ z tym rzeszowskim bólem dupy. Chłopaki z Białego mają chociaż do czego się pospuszczać, w przeciwieństwie do Twojego bezpodstawnego uwielbienia Legii Warszawa, za które mógłbyś dostać u siebie po głowie. Bez odbioru, skup się na trzeciej lidze.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by forty
I w 3 dni pójdą,o co Tobie chodzi?
Watpie.

Originally Posted by Tazen
Originally Posted by iti
Originally Posted by bitnap
jaga jak wy to robicie(wy w sensie ekipa z Białego), że cały tydzień, od pn do nd, pierdolicie o tej Legii i wam się w ogóle nie nudzi? smile

zamiast jarać się J, w kółko "Legia to" "Legia tamto"
To chlopaki z Bialegostoku w glownej mierze rozpetuja te codzienne gownoburze. A to licza swoje szanse na mistrza, a to ktos tam napisze o Goralskim, ze go nominowali, chociaz i tak wiadomo, ze nagrody nie wygra.

Originally Posted by jaga1920
ładnie 3000 biletów zostało na Lecha w 2 dni wszystko poszło
Zasadniczo nikogo to nie obchodzi, ale pragne jedynie napomknac, iz wczoraj tutaj pojawialy sie glosy, ze "bilety pojda w 3 dni, jak na L".
Skończ z tym rzeszowskim bólem dupy. Chłopaki z Białego mają chociaż do czego się pospuszczać, w przeciwieństwie do Twojego bezpodstawnego uwielbienia Legii Warszawa, za które mógłbyś dostać u siebie po głowie. Bez odbioru, skup się na trzeciej lidze.
Juz pisalem dlaczego w walce o mistrzostwo (nie myl z kibicowaniem, bo kibicem L nie jestem) trzymam kciuki za L.
Jaga, Lechia czy Lech to MUROWANY eurowpierdol w eliminacjach LM. Legia daje jakies tam nadzieje, ze nie bede musial czekac 20 kolejnych lat na polska druzyne w LM. Czy tego chcesz czy nie - takie sa fakty.
Dostac po glowie xD - tylko taka emotka tutaj pasuje.
Nie rozumiem co do tego ma moje miasto i poziom rozgrywkowy, gdzie graja druzyny stad, ale mniejsza z tym.

Koniec tematu jak dla mnie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
chudy kupiłeś garnitur?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Strona 5 z 45 1 2 3 4 5 6 7 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, rymoholik, 11kera11), 2,038 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1