|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Witam
W tym wątku będę pisał to co gram i mam nadzieje ze nie powinno byc zle:)
A wiec start!
#1
1 poziom progresji na won BOS @ 2.50
STAWKA 2j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
początek dobry, szybki start i szybki koniec progresji:)
BOS - CAL 4-3 1 poziom progresji na won BOS @ 2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> [color:"green"] TRAFIONY !!![/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
KONTO +3j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Kolejna progresja i nos mi mowi ze bedzie ok:)
#2
1 poziom progresji na won OTT @ 2.10
STAWKA 2j
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Mieć taki nos to skarb:)
OTT - NJ 8-1 1 poziom progresji na won OTT @ 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> [color:"green"]TRAFIONY!!![/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
KONTO +5,20j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Mysle ze nadszedl czas na rozpoczecie progresji na przegrana Ducks of Anaheim i jak znowu sie skonczy na pierwszym poziomie zbytnio nie bede narzekac bo po ladnym kursiku idzie:)
#3
1 poziom progresji na lost ANA @ 2.65
STAWKA 2j
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
No niestety było by zbyt pieknie, szkoda ze mecz nie skonczyl sie po II tercji:) Nastepny mecz graja 25.10.2006 z Edmonton Oilers i tam bede czekal na ich porazke!
LA - ANA 2-3 (so) 1 poziom progresji na lost ANA @ 2.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [color:"red"] PUDŁO!!! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
KONTO +3,20j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Dzisiaj 2 kolejne progresje, a nastepne beda tylko i wylacznie po skonczeniu wszystkich aktualnie zaczetych.
1 poziom na lost SJ @ 2.70 1 poziom na lost ATL @ 2.50
STAWKA FLA - ATL - 2j CLB - SJ - 2j
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Klapa:( ale ogolnie nic wielkiego sie nie stalo.
CLB - SJ 0-3 1 poziom na lost SJ @ 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [color:"red"]PUDŁO!!! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FLA - ATL 3-6 1 poziom na lost ATL @ 2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [color:"red"]PUDŁO!!! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kolejne mecze 25.10.2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Jedziemy dalej:)
2 poziom progresji na lost ANA @ 2.85 2 poziom na lost SJ @ 2.20 2 poziom na lost ATL @ 2.15
STAWKA ANA - EDM 2j DET - SJ 2j FLA - ATL 2j
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
Po dzisiejszej nocy średnio na jeża.
ANA - EDM 6-3 2 poziom progresji na lost ANA @ 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />PUDŁO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
DET - SJ 2-1 2 poziom na lost SJ @ 2.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />TRAFIONY!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
CAR - ATL 5-4 (ot) 2 poziom na lost ATL @ 2.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />PUDŁO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
KONTO +6j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 75 |
To już kolejny poziom, a raczej ostatni bo Atlanta Thrashers powinna już przegrac i tak za duzo wygrala:)
3 poziom na lost ATL @ 2.25
STAWKA 7j
POWODZENIA
|
|
|
Link skopiowany do schowka