|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
3 dni temu kupiłem lPTOPA ACERA wczoraj nie wiem czemu przestał mio chodzic touchpad.przeinstalowałem sterowniki i nic.wczesniej bawiłem sie w systrayu(w autostracie).mozliwe ze cos wyłaczyłe??W urzadzeniach wszystko wskazuje ze poprawnie pracuje... pomocy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
temat do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zrobiłem jest taki skrót na klawiaturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a ja go włączyłe i nie chodziŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka