|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> W tym temacie będe podawać typy na handicapy koszykarskie. Będą to typy oparte na suchej statystyce bez żadnej analizy. Poniżej znajduje się link do fragmentu tabelki, którą sobie opracowałem. Dzięki niej możemy zauważyć, ze w pierwszych 4 kolejkach opłacalne było granie handicapów na Real (ogólnie), Juventut (dom), Estudiantes (wyjazd) czy przeciw Tau (wyjazd). Zobazymy jak system będzie wyglądać w praktyce, póki co proszę nie sugerowac się tymi typami bo jest to tylko test - czas pokaże czy jest to system sukteczny. Zaraz wrzucę pierwsze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Na dzisiaj wyszło coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] Kapitał początkowy to 1000 PLN - maksymalna stawka na zakład 30 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
We wszystkich meczach weszły handicapy dodatnie więc tylko 1 typ okazał się poprawny - no ale to dopiero początek testów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bilans dnia [ Linked Image] Bilans ogólny [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sobota 21 październik [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Sobota 21 październik -> PODSUMOWANIE
[Linked Image]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Ogólnie dobry dzień na 13 typów 8 weszło. Mecz Polonii z Kotwicą został przeniesiony zatem stawka wrócila na moje konto.
Bilans ogólny [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Możesz powiedzieć na jakiej podstawie wybierasz mecze?Bo z tej wklejonej tabelki raczej nic nie wynika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Niedziela 22 październik [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> [ Linked Image] Okej - z tej tabelki wynika już dużo więcej np. to, że warto było grać handicapy na Roanne w lidze francuzkiej - gdyż w każdym z 7 meczów handicap na Roanne "wszedł". Warto także grac zdecydowanie handicapy przeciwko takim słabym drużynom jak Reims, Cholet czy Makedonis, a także przynajmniej narazie przeciwko Panathinaikosowi, Benettonowi czy Barcelonie (tutaj bilans na wyjazdach 0-3 - dzisiaj wygrana jednym punktem z Polarisem Murcia, ale handicap -6 pkt na Barce nie wszedł - stąd czerwone pole). Można te rzeczy grać śmiało progresją tak myślę, ale ja testuje narazie wszystko grając płaską stawką. Mecze dobieram w ten sposób, ze porównuje dwie drużyny jaki mają bilans gospodarze - HOME, goście - AWAY np. przed dzisiejszym meczem Polaris - Barcelona --> Polaris miał bilans 2-0 u siebie natomiast Barca 0-2 na wyjeździe stąd typ na Polaris. Z typów na jutro: np. Etosa ma bilans 1-1 HOME, Estudiantes 2-0 na wyjeździe zatem typuje, że tym razem handicap +3,5 pkt na gości okaże się zwycięski. Jest to sucha statystyka - bez żadnej analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Niedziela 22 październik -> PODSUMOWANIE
Dzisiaj skuteczność 50%. Dużo drużyn z dodatnimi handicapami zawaliło (Canaria, Estudiantes, Scafati) - z drugiej strony weszły te mecze co do których miałem wątpliwości m.in Juventut, Girona czy Polpak. Do tej pory grałem wszystkie mecze, teraz spróbujemy grać tylko na wybrane zdarzenia + dojdą do tego na pewno undery (rzadziej overy) bo one wchodzą bardzo często - zwłaszcza w ligach francuzkich. [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Postanowiłem zmienić nieco strategię grania i wrócę do najbardziej sprawdzonej metody czyli grania na zakłady, które mają zawyżony kurs w stosunku do prawdopodobieństwa ich zajścia. Będą to przeważnie typy zebrane z różnych źródeł (w tym również typy z tego forum jak również moje własne przemyślenia. Gram tylko zdarzenia z szansą zajścia powyżej 50% - stawkowanie odbędzie się według formuły Kellyego (2/10)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> WTOREK 24 PAŹDZIERNIK 2006 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Środa 25 październik 2006r.
[Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> PODSUMOWANIE WTOREK - ŚRODA - CZWARTEK
Bardzo dobre wyniki na Eurolidze - szkoda jedynie meczu Kotwicy, no ale cóż - przynajmniej teraz wiem co jest bardziej opłacalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Piątek 27 październik 2006r. [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka