Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Ludzi ? Delikatna nazwa na takich pokurwieńców

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
Originally Posted by fechu
Ale pokurwiło tych ludzi. Nigdy nie wiesz czy jakiś pokurwieniec nie zechce wjechać na chodnik, którym akurat przypadkiem idziesz z rodziną.
kilka miesięcy temu jak szedłem przez grand central (podobno największy dworzec kolejowy na świecie) to tylko tak patrzyłem i jaki tłok, jakby komuś przyszło cos do głowy.......to dramat

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Od chuja takich miejsc jest, beto.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
te okurwience sa tylko narzedziem
mozgiem sa rzady wybierane przez jeszcze wiekszych okurwiencow w imie tzw demokracji.


demokracja to najwieksza kurwa.Glos dwoch lumpow spod sklepu ma wieksza moc niz ogarnietego czlowieka.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Originally Posted by fechu
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał.

Tak racja. Rok temu byłem w Nicei dwa dni przed tym zamachem co był i pozniej tez kupe czasu sie zastanawialem sie co by bylo gdyby bo nie da sie o tym nie myslec po prostu

To sie ogolnie juz w glowie nie miesci

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by fechu
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał.

Tak racja. Rok temu byłem w Nicei dwa dni przed tym zamachem co był i pozniej tez kupe czasu sie zastanawialem sie co by bylo gdyby bo nie da sie o tym nie myslec po prostu

To sie ogolnie juz w glowie nie miesci
to ja w dniu 9/11 akurat byłem w nY ale nie w tym rejonie miasta gdzie był zamach

pamiętam tylko jak stałem na światlach i podjechał van i jacys goście powiedzieli abym posłuchał radia.....to było tuż przed 9ta rano
(pierwszy samolot o 8;46naszego czasu )

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
około 40 przecznic od world trade center

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
cza było auto zostawić na parkingu, bo ludzie na pieszo szli szybciej........i wrócić 2dni pózniej po samochód

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Czarny kutas w dupę pokurwieńcom.

Dobranoc.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
ale nauczylo Cie to czegos ?
Jak np nie grac Zaglebia kiedy gra o nic ?

bo dla przykladu ludzie we Francji glosuja na tych co mowia ze deszcz pada jak im haraja w ryj i zapewniaja kolejne "atrakcje"

W Polsce 25% poparcia ma partia ktora pierdoli ze zrobi to czego przez osiem lat nie zrobili nawet w ulamku.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Na 28 mam juz bilet zarezerwowany do Londynu.

Ale Londyn jest tak duzy ze trzeba miec naprawde w chuj pecha zeby sie znalezc akurat tam gdzie cos jebnie.


Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
No pewnie ze trzeba miec mega pecha,ale nie zmienia to faktu ze kazdego z Nas moze ten pech kiedys spotkac

Dla nie to jest niepojete jak Europa nie moze sobie z tym poradzic bedac Unia P frown aranoja + USA


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,432
Originally Posted by ssaczu
Na 28 mam juz bilet zarezerwowany do Londynu.

Ale Londyn jest tak duzy ze trzeba miec naprawde w chuj pecha zeby sie znalezc akurat tam gdzie cos jebnie.
zaliczy wimbledon?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Nie, standardowo w odwiedziny do siostry i na zakupy.

Wimba mnie nie ciagnie. Bylem rax w 2007 jak tam mieszkalem na stale.


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Czytacie co się dzieje , 3 ataki terrorystyczne w UK

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Brytyjskie media poinformowały w sobotę wieczorem o zamachu terrorystycznym na moście London Bridge w Londynie. Samochód dostawczy wjechał w grupę przechodniów. Policja poinformowała również o drugim ataku (niedaleko od mostu) w Borough Market.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Trzeci atak terrorystyczny w Londynie - niedaleko siedziby Secret Intelligence Service MI6

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,500
Likes: 10
Anglia w ogniu

Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1