|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Ludzi ? Delikatna nazwa na takich pokurwieńców
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
Ale pokurwiło tych ludzi. Nigdy nie wiesz czy jakiś pokurwieniec nie zechce wjechać na chodnik, którym akurat przypadkiem idziesz z rodziną. kilka miesięcy temu jak szedłem przez grand central (podobno największy dworzec kolejowy na świecie) to tylko tak patrzyłem i jaki tłok, jakby komuś przyszło cos do głowy.......to dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Od chuja takich miejsc jest, beto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
te okurwience sa tylko narzedziem mozgiem sa rzady wybierane przez jeszcze wiekszych okurwiencow w imie tzw demokracji.
demokracja to najwieksza kurwa.Glos dwoch lumpow spod sklepu ma wieksza moc niz ogarnietego czlowieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał. Tak racja. Rok temu byłem w Nicei dwa dni przed tym zamachem co był i pozniej tez kupe czasu sie zastanawialem sie co by bylo gdyby bo nie da sie o tym nie myslec po prostu To sie ogolnie juz w glowie nie miesci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
W drugim zdaniu nazwałem tak samo jak Ty Rafał. Tak racja. Rok temu byłem w Nicei dwa dni przed tym zamachem co był i pozniej tez kupe czasu sie zastanawialem sie co by bylo gdyby bo nie da sie o tym nie myslec po prostu To sie ogolnie juz w glowie nie miesci to ja w dniu 9/11 akurat byłem w nY ale nie w tym rejonie miasta gdzie był zamach pamiętam tylko jak stałem na światlach i podjechał van i jacys goście powiedzieli abym posłuchał radia.....to było tuż przed 9ta rano (pierwszy samolot o 8;46naszego czasu )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
około 40 przecznic od world trade center
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
cza było auto zostawić na parkingu, bo ludzie na pieszo szli szybciej........i wrócić 2dni pózniej po samochód
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Czarny kutas w dupę pokurwieńcom.
Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ale nauczylo Cie to czegos ? Jak np nie grac Zaglebia kiedy gra o nic ?
bo dla przykladu ludzie we Francji glosuja na tych co mowia ze deszcz pada jak im haraja w ryj i zapewniaja kolejne "atrakcje"
W Polsce 25% poparcia ma partia ktora pierdoli ze zrobi to czego przez osiem lat nie zrobili nawet w ulamku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Na 28 mam juz bilet zarezerwowany do Londynu.
Ale Londyn jest tak duzy ze trzeba miec naprawde w chuj pecha zeby sie znalezc akurat tam gdzie cos jebnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
No pewnie ze trzeba miec mega pecha,ale nie zmienia to faktu ze kazdego z Nas moze ten pech kiedys spotkac Dla nie to jest niepojete jak Europa nie moze sobie z tym poradzic bedac Unia P  aranoja + USA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
Na 28 mam juz bilet zarezerwowany do Londynu.
Ale Londyn jest tak duzy ze trzeba miec naprawde w chuj pecha zeby sie znalezc akurat tam gdzie cos jebnie. zaliczy wimbledon?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie, standardowo w odwiedziny do siostry i na zakupy.
Wimba mnie nie ciagnie. Bylem rax w 2007 jak tam mieszkalem na stale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10 |
Czytacie co się dzieje , 3 ataki terrorystyczne w UK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10 |
Brytyjskie media poinformowały w sobotę wieczorem o zamachu terrorystycznym na moście London Bridge w Londynie. Samochód dostawczy wjechał w grupę przechodniów. Policja poinformowała również o drugim ataku (niedaleko od mostu) w Borough Market.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10 |
Trzeci atak terrorystyczny w Londynie - niedaleko siedziby Secret Intelligence Service MI6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,533 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka