|
|
Dołączył: Jun 2017
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2017
Posty: 6 |
Informuję jednocześnie że biszop nie wywiązał się ze swojej obietnicy odnoście wysłania worka ziemniaków. mijają prawie 4 tygodnie o worka nie widać
Pozdrawiam Jak chcesz dostać takie pruchno co kupujerz w biedrze to we wtorek masz u siebie, a jak chcesz porządne wielkopolskie prosto z gleby to jeszcze chwilę poczekasz. Ale dostaniesz, nie martw się jeszcze nie znalazł się tutaj taki któremu nie dotrzymałem słowa. ciekawe, bo po paru dniach od swojej obietnicy pisałeś na forum że zamówiłeś od znajomego rolnika worek 25 kg i bierzesz się za jego pakowanie. jeszcze się pytałeś jak to wysłać i ktoś ci tutaj sugerował że najlepiej za pobraniem  ale spoko poczekam na młode pyrki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
żeby nie te rajtuzy/pończochy.... ale tak to propsing
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
warzywa jaki spokój przy 3 golu u fecha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Kfajtek zostałem zbanowany przez Rafała
Rymoholik wybierz sobie sam gdzie chcesz przelać kasę jak mam potwierdzenie wyslac? masz zablokowana skrzynke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Bydle ma dźwięk, zadzwońcie do siebie przez face time 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kfajtek zostałem zbanowany przez Rafała
Rymoholik wybierz sobie sam gdzie chcesz przelać kasę jak mam potwierdzenie wyslac? masz zablokowana skrzynke wklej na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
czyli już wiadomo, że Pogoń nie mogła wygrać, bo frekwencja ją peszyła, dziś kilku chłopa na krzyż na trybunach i zwycięstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
żeby te uda namydlic to 2 żele marki Cien idzie się jebać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
do tego sie przyznaje ostatnio jechałem za klientem oglądać domek on na krzyżówce w prawo a ja do domu w lewo ,załapałem po kilku sekundach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Kfajtek zostałem zbanowany przez Rafała
Rymoholik wybierz sobie sam gdzie chcesz przelać kasę jak mam potwierdzenie wyslac? masz zablokowana skrzynke ja pierdolę, przecież maila podawał, ogarniaj chłopie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Legia Warszawa rozpocznie eliminacje Ligi Mistrzów od II rundy (11-12 lipca, 18-19 lipca). Rywala lub potencjalnych rywali pozna w czasie losowania, które odbędzie się 19 czerwca. Legia będzie na pewno rozstawiona w czasie losowania w II i III rundzie. By do podobnej sytuacji doszło w fazie play-of musiałyby odpaść dwie drużyny z wyższym współczynnikiem.
Jak wynika z symulacji przeprowadzonej przez portal 90minut.pl, grono potencjalnych rywali Legii Warszawa w drugiej rundzie eliminacji wygląda następująco MSK Zilina, Zalgaris Wilno, Dundalk FC, FK Vardar Skopje, FK Kukesi, 1991 Dudelange, HSK Zrinjski Mostar, Buducnost Podgorica, Honwed Budapeszt, IFK Mariehamn, Spartaks Jurmala, FC Samtredia, a także pięć ekip z pierwszej rundy eliminacji LM. Najwyżej rozstawione są w niej The New Saints FC, Linfield FC, Vikingur, Hibernians i FC Santa Coloma.
Lech Poznań i Jagiellonia rozpoczną puchary od I rundy eliminacji Ligi Europy (mecze 29 czerwca i 6 lipca). Losowanie także 19 czerwca. Lech będzie na pewno rozstawiony w I, II i III rundzie eliminacji. Jagiellonia tylko w rundzie pierwszej. Grono ich potencjalnych rywali zawiera 50 zespołów z różnych zakątków Europy.
Najpóźniej grę w pucharach rozpocznie Arka Gdynia. Zwycięzca Pucharu Polski będzie jednak losowany dopiero od III rundy eliminacji Ligi Europy. Potencjalnymi rywalami ekipy z Trójmiasta w 3. rundzie eliminacyjnej są m.in. Zenit Sankt Petersburg, Athletic, AC Milan, Olympique Marsylia czy Everton.
Współczynniki naszych drużyn w pucharach
Legia Warszawa 28,450
Lech Poznań 10,950
Jagiellonia 4,450
Arka Gdynia 3,950
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kfajtek zostałem zbanowany przez Rafała
Rymoholik wybierz sobie sam gdzie chcesz przelać kasę jak mam potwierdzenie wyslac? masz zablokowana skrzynke Ja pierdole, przecież maila podał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kfajtek zostałem zbanowany przez Rafała
Rymoholik wybierz sobie sam gdzie chcesz przelać kasę jak mam potwierdzenie wyslac? masz zablokowana skrzynke [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arka trafi na Everton to Chudini jedzie na wyspy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
do tego sie przyznaje ostatnio jechałem za klientem oglądać domek on na krzyżówce w prawo a ja do domu w lewo ,załapałem po kilku sekundach To co zrobiłeś to nie jest skleroza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
alfa z fechem ![[Linked Image from media0.giphy.com]](https://media0.giphy.com/media/7IglDgCqnGI8/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
skleroza a do tego demencja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|