|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi?   nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza  Czy każdy mecz trzeba obstawiać?  Takie mecze to klasyczny no bet, szczególnie na trawie, gdzie o wszystkim rozstrzyga często jedna piłka w tiebreaku. Wczoraj Misza grał świetny mecz z Lopezem, prowadził 7:6, 6:6 i 3:2 w taju, przegrał przez to że RAZ nie wygrał wymiany przy swoim podaniu. Jeden jedyny raz. Obstawiać to, kto raz się pomyli, jest bez sensu - rownie dobrze można przełączyć się na kasyno i pograć w ruletkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie nie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
PS. Dziś Lopez był w identycznej sytuacji jak Misza wczoraj, prowadził i też przegrał II seta przez to, że raz dał minibreaka rywalowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Pouille grajze cos mamejo! Podbijam  Zawsze na niego dziala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes. A dlaczego mam nie cytować? To forum publiczne. Ty nie cytujesz postów innych użytkowników? Zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi?   nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza  Czy każdy mecz trzeba obstawiać?  Takie mecze to klasyczny no bet, szczególnie na trawie, gdzie o wszystkim rozstrzyga często jedna piłka w tiebreaku. Wczoraj Misza grał świetny mecz z Lopezem, prowadził 7:6, 6:6 i 3:2 w taju, przegrał przez to że RAZ nie wygrał wymiany przy swoim podaniu. Jeden jedyny raz. Obstawiać to, kto raz się pomyli, jest bez sensu - rownie dobrze można przełączyć się na kasyno i pograć w ruletkę  Nie trzeba, ja nie miałem pobranego Francuza ale po co pisać takie dyrdymały po pierwszym secie że jak można grać na Poulie w tym meczu jak widać lepiej na tym wyszli CI co na niego zagrali a jeszcze lepiej jeśli ktoś zagrał na live. A był to mecz dwóch gości na podobnym poziomie, więc co może być takiego niezrozumialego w graniu na Ppoulie, przecież nie grał z fedexem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Ok prostu wyraziłem zdziwienie, że ktoś gra Pouille'a skoro ten nic wielkiego na tym turnieju nie prezentował.
Powiedzmy sobie szczerze - miał sporo szczęścia bo na drodze do finału miał samych zawodników bez formy - Struffa (wygrał w III secie w tb do 8), Kohlschreibera (3 sety), Paire (dwa sety, ale też męki).
Dziś w sumie też miał sporo szczęścia, wygrał choć prezentował się znacznie gorzej niż Misza i Berdych w meczach z Lopezem...
Nie widzę teraz statystyk z tych meczów, ale je widziałem i jestem pewny, że miał znacznie mniej winnerow, gorszy serwis i znacznie więcej niewymuszonych błędów niż Berdych i starszy Zverev.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
PS. Oczywiście gratuluję szczęśliwego typu ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
PS 2: Jak chcesz typ znacznie pewniejszy niż Pouille to zagraj sobie dokładny wynik w Lizbonie - Otte 2:0 @3,7 Wejdzie znacznie spokojniej, bezstresowo, bo to nawierzchnia ziemna i liczą się umiejętności, nie tylko szczęście w jednej piłce w taju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Potęzny Daniel Taro po znakomitym darmowym kursie 1.16 wzięty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Pijmy zdrowie japońskiego mistrza, po niemieckim frajerze zostaną zgliszcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Darmowe nieustające 1.34 na Wielkiego Japończyka - ta niemiecka kaleka nawet nie zafika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
No czasami tak bywa, można tez przypominiec choćby Kerber, która bronila meczowych z Doi a później wygrala AO czy Stasia i meczowki z Evansem na ostatnim USO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes. A dlaczego mam nie cytować? To forum publiczne. Ty nie cytujesz postów innych użytkowników? Zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz Dobrze jest to forum publiczne, haczyk i andj takze byli innego zdania, a z nimi sie jakos nie podarłem, mozna miec inny punkt widzenia ale jak sie szanowac nie bedziemy to bedzie to tylko prowadzic do sporów i konfliktów, a wtedy najlepiej sie wzajemnie nie cytowac, to wszystko, peace.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Wspaniałe darmowe i nieustajace 1.85 na Wielkiego Samuraja - niemieckiemu amatorowi wyrwie żywcem jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Przepiękne 4.25 precyzyjnie dołozone - jedziesz Taro !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Wspaniałe darmowe i nieustajace 1.85 na Wielkiego Samuraja - niemieckiemu amatorowi wyrwie żywcem jaja. dołóż go teraz jeszcze po kursie 4,0  Zawsze to trochę poprawi samopoczucie niż tylko wtopa na kursach 1,16 i 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Hah, spóźniłem się 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|