Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by andj
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi? smile

laugh nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza laugh
Czy każdy mecz trzeba obstawiać? laugh
Takie mecze to klasyczny no bet, szczególnie na trawie, gdzie o wszystkim rozstrzyga często jedna piłka w tiebreaku.

Wczoraj Misza grał świetny mecz z Lopezem, prowadził 7:6, 6:6 i 3:2 w taju, przegrał przez to że RAZ nie wygrał wymiany przy swoim podaniu.

Jeden jedyny raz. Obstawiać to, kto raz się pomyli, jest bez sensu - rownie dobrze można przełączyć się na kasyno i pograć w ruletkę smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by tronk
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie nie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
PS. Dziś Lopez był w identycznej sytuacji jak Misza wczoraj, prowadził i też przegrał II seta przez to, że raz dał minibreaka rywalowi.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by Valverde
Pouille grajze cos mamejo!

Podbijam grin

Zawsze na niego dziala tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,340
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,340
Likes: 2
Originally Posted by tronk
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.

A dlaczego mam nie cytować? To forum publiczne. Ty nie cytujesz postów innych użytkowników? Zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by andj
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by andj
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi? smile

laugh nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza laugh
Czy każdy mecz trzeba obstawiać? laugh
Takie mecze to klasyczny no bet, szczególnie na trawie, gdzie o wszystkim rozstrzyga często jedna piłka w tiebreaku.

Wczoraj Misza grał świetny mecz z Lopezem, prowadził 7:6, 6:6 i 3:2 w taju, przegrał przez to że RAZ nie wygrał wymiany przy swoim podaniu.

Jeden jedyny raz. Obstawiać to, kto raz się pomyli, jest bez sensu - rownie dobrze można przełączyć się na kasyno i pograć w ruletkę smile

Nie trzeba, ja nie miałem pobranego Francuza ale po co pisać takie dyrdymały po pierwszym secie że jak można grać na Poulie w tym meczu jak widać lepiej na tym wyszli CI co na niego zagrali a jeszcze lepiej jeśli ktoś zagrał na live.

A był to mecz dwóch gości na podobnym poziomie, więc co może być takiego niezrozumialego w graniu na Ppoulie, przecież nie grał z fedexem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Ok prostu wyraziłem zdziwienie, że ktoś gra Pouille'a skoro ten nic wielkiego na tym turnieju nie prezentował.

Powiedzmy sobie szczerze - miał sporo szczęścia bo na drodze do finału miał samych zawodników bez formy - Struffa (wygrał w III secie w tb do 8), Kohlschreibera (3 sety), Paire (dwa sety, ale też męki).

Dziś w sumie też miał sporo szczęścia, wygrał choć prezentował się znacznie gorzej niż Misza i Berdych w meczach z Lopezem...

Nie widzę teraz statystyk z tych meczów, ale je widziałem i jestem pewny, że miał znacznie mniej winnerow, gorszy serwis i znacznie więcej niewymuszonych błędów niż Berdych i starszy Zverev.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
PS. Oczywiście gratuluję szczęśliwego typu ;p

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
PS 2:
Jak chcesz typ znacznie pewniejszy niż Pouille to zagraj sobie dokładny wynik w Lizbonie - Otte 2:0 @3,7

Wejdzie znacznie spokojniej, bezstresowo, bo to nawierzchnia ziemna i liczą się umiejętności, nie tylko szczęście w jednej piłce w taju wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Przypomnę jakiej piłki meczowej nie wykorzystał Struff albo jak wybronił się Francuz.

https://twitter.com/Eurosport_PL/status/875070046602764292

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Potęzny Daniel Taro po znakomitym darmowym kursie 1.16 wzięty.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Pijmy zdrowie japońskiego mistrza, po niemieckim frajerze zostaną zgliszcza.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Darmowe nieustające 1.34 na Wielkiego Japończyka - ta niemiecka kaleka nawet nie zafika.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by haczyk
Przypomnę jakiej piłki meczowej nie wykorzystał Struff albo jak wybronił się Francuz.

https://twitter.com/Eurosport_PL/status/875070046602764292

No czasami tak bywa, można tez przypominiec choćby Kerber, która bronila meczowych z Doi a później wygrala AO czy Stasia i meczowki z Evansem na ostatnim USO

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by tronk
na uj cytujesz moje posty typie? na przyszłosc nie cytuj i sie interesuj tym co napisałem, ja np mam wyyebane na twoje wpisy, dopóki na mój nie odpisałes.

A dlaczego mam nie cytować? To forum publiczne. Ty nie cytujesz postów innych użytkowników? Zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz

Dobrze jest to forum publiczne, haczyk i andj takze byli innego zdania, a z nimi sie jakos nie podarłem, mozna miec inny punkt widzenia ale jak sie szanowac nie bedziemy to bedzie to tylko prowadzic do sporów i konfliktów, a wtedy najlepiej sie wzajemnie nie cytowac, to wszystko, peace.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Wspaniałe darmowe i nieustajace 1.85 na Wielkiego Samuraja - niemieckiemu amatorowi wyrwie żywcem jaja.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Przepiękne 4.25 precyzyjnie dołozone - jedziesz Taro !!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Originally Posted by fiutek
Wspaniałe darmowe i nieustajace 1.85 na Wielkiego Samuraja - niemieckiemu amatorowi wyrwie żywcem jaja.
dołóż go teraz jeszcze po kursie 4,0 wink
Zawsze to trochę poprawi samopoczucie niż tylko wtopa na kursach 1,16 i 1,85

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Hah, spóźniłem się wink

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1