|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Może i emeryt, ale sposób w jaki łamał Chardyego, Berdycha i Zvereva w trzecich setach to był poziom finału Wimbledonu - cierpliwość, precyzja i decydujące ciosy - winnery z nieprawdopodobnie trudnych (choćby do obrony) piłek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
widziałem mecz z berdychem, ale finał Wimbledonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Lopez na trawie to jest gość. Bardzo dobry serwis i później gra przy siatce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
PS. Już sam fakt, że na rąk szybkiej nawierzchni wygrywał III sety z takimi bombardierami bez grania tie-breaka powinien Wam wiele powiedzieć o jego formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
widziałem mecz z berdychem, ale finał Wimbledonu  IMHO trzy razy wyższy poziom niż dzisiejszy finał  Berdych mylił się znacznie rzadziej niż Pouille
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
no i co by nie mówic lopez to juz zaawansowany tenisowy emeryt Dalej będziesz brnął w te argumenty z emerytami? To ma na prawdę takie znaczenie na trawie? Widzisz finał w Holandii, też gra dwóch emerytów, da się?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no i co by nie mówic lopez to juz zaawansowany tenisowy emeryt Dalej będziesz brnął w te argumenty z emerytami? To ma na prawdę takie znaczenie na trawie? Widzisz finał w Holandii, też gra dwóch emerytów, da się? karlovic to taki wyjątek z jego serwisem, a muller to nie wiem co zverev grał ze dosc gładko przegrał. napisałem o lopezie prawde + te jego problemy z brzuchem, ja nie musze nikogo przekonywac, mam puia co bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
no i co by nie mówic lopez to juz zaawansowany tenisowy emeryt Dalej będziesz brnął w te argumenty z emerytami? To ma na prawdę takie znaczenie na trawie? Widzisz finał w Holandii, też gra dwóch emerytów, da się? karlovic to taki wyjątek z jego serwisem, a muller to nie wiem co zverev grał ze dosc gładko przegrał. napisałem o lopezie prawde + te jego problemy z brzuchem, ja nie musze nikogo przekonywac, mam puia co bedzie. czy były problemy z mięśniami brzucha w meczach z Tomasem i Mischa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no i co by nie mówic lopez to juz zaawansowany tenisowy emeryt Dalej będziesz brnął w te argumenty z emerytami? To ma na prawdę takie znaczenie na trawie? Widzisz finał w Holandii, też gra dwóch emerytów, da się? karlovic to taki wyjątek z jego serwisem, a muller to nie wiem co zverev grał ze dosc gładko przegrał. napisałem o lopezie prawde + te jego problemy z brzuchem, ja nie musze nikogo przekonywac, mam puia co bedzie. czy były problemy z mięśniami brzucha w meczach z Tomasem i Mischa? z chardym w 1rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
Właśnie. Potem grał z dwoma bardzo dobrymi grajkami i ich ograł a po bólach mięśni brzucha nie było śladu. Więc co to za argument na dzisiejszy mecz? Jeszcze na mecz z Berdychem miało by to jakieś logiczne uzasadnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nadwyręża te bolące mięsnie, pewnie jakies srodki przecwbólowe i zele uzywa, przy wyskoku i bieganiu pewnie odczuwa nie wiem czy ból, ale moze jakis dyskomfort, jak on niby ma to wyleczyc jak gra cały czas i to po 3sety
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi?   nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
lubi dziadek grac na trawie, i walecznosci mu odmówic nie mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi?   nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza  dobrze, że odezwałeś się po przełamaniu w 3 secie a nie przed meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
busta skreczował z rafa tez przez bół miesni brzucha, i ciekawe czy na wimbie wystąpi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
nadwyręża te bolące mięsnie, pewnie jakies srodki przecwbólowe i zele uzywa, przy wyskoku i bieganiu pewnie odczuwa nie wiem czy ból, ale moze jakis dyskomfort, jak on niby ma to wyleczyc jak gra cały czas i to po 3sety Snujesz domysły a nie wiesz jak jest w rzeczywistości. Żeby mu to przeszkadzało w grze to by nie ograł Tomka i Mischy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nadwyręża te bolące mięsnie, pewnie jakies srodki przecwbólowe i zele uzywa, przy wyskoku i bieganiu pewnie odczuwa nie wiem czy ból, ale moze jakis dyskomfort, jak on niby ma to wyleczyc jak gra cały czas i to po 3sety Snujesz domysły a nie wiesz jak jest w rzeczywistości. Żeby mu to przeszkadzało w grze to by nie ograł Tomka i Mischy a ty co snujesz ? skąd mam wiedziec czy go boli czy nie ? napisałem tylko jak ja uwazam, nadwyręża coraz bardziej ten uraz, pewnie sie czyms wspomaga ze jakos daje rade, bo co graniem po 3sety wyleczył ten uraz? bo ograł berdycha takiego pusiaka jak berdych i zvereva.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Po tym, co Lopez pokazał w meczach z Berdychem i starszym Zverevem, ktoś naprawdę stawiał przeciw Felkowi?   nie, pewnie wszyscy stawiali na Lopeza  dobrze, że odezwałeś się po przełamaniu w 3 secie a nie przed meczem A kiedy andj wychwalal tego pusiaka Lopeza (wtedy kiedy to Lopez wygrywał i wyglądało na to że wygra) ? I co taki z niego kozak na trawie ? Wygląda na to że aż tak bardzo to chyba nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
pouille 1 skalp na trawnikach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,328 Likes: 2 |
Ja nic nie snuję (nie jestem lekarzem Lopeza) i nie pieprzę takich głupot jak ty. Z tymi pusiakami, dziadami, emerytami to też dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|