|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 508 |
wybralem pare pozycji na dzis: dechy-paszek niby paszek u siebie ale co z tego mysle ze dechy nie bedzie sie chciala osmieszac i nie pzregra z 15 letnia dziewczynka
zvona-schiavone podobno wloskza miala jakies problemy zdrowotne ostatnio a vera froma coraz lepsza pewnosc uderzen i napewno bedzie chcial wygrac jakeis 3 mecze w tym turnieju
chaki-srebotnki srebotnik osattanio bardzo eksloatowana single sporo meczy deble i tak wkolko chaki wygrala turniej nastepnie sie wycofla odpoczynke maly i teraz znowu do boju i mysle ze da rade zmeczonej srebotik
a tera zdw amecze do ktorych jeszce nie ma kursow: a. bondarenko-santangelo kusi mnie zagranie na bondarenko
groenefeld-aga niby aga w gazie ale mi clay czas cos mowi ze niemka wygra ten mecz i ja osobiscie to spotkanie odpuszcam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Danilidou - Rubin 1.32 - greczynka w imponujacym stylu przeszla kwalifikacje, juz parenascie dni temu pokazala ze zlapala forme na turniejach w azji... Chanda nie gra nic caly czas jedzie na dzikich kartach
Raym/Stosur - Groen/Molik 1.42 -Raymod i Stosur zdecydowanie w wyzszej foormie bo coz mozna powiedziec w obecnej sytuacjizarowno Molik jak i Groenefeld...
zastanawiam sie jeszcze nad Dechy/Zvonareva bowiem mysle ze Srebotnik moze debel odpuscic skoro juz w singlu odpadla aby chwile odpoczac... ale mam taka regule - nigdy nie stawiaj na zvonarieva.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Pesch/Schi-Rod/Van (2) 3 Prof
W New Haeven panie spotkały sie ze soba było to na nawierzchni szybkiej i wynik brzmiał 3-6 2-6. W chwili obecnej sytuacja jest jeszcze abrdziej komfortowa poniewaz Włoszka gra z kontuzją. Oglądałem wczorajszy mecz ze Zvonarevą, gdzie od stanu 7-5 w 1 secie przestała biegac do piłek i krzyczała z bólu przy uderzeniach, w tym meczu boje sie tylko kreczu przed spotkaniem niczego innego. Polecam
Dechy/Zvon-Mor/Sre (2) 2.1 Prof
Tutaj bedzie taka "2" ze sie w papcie Vera nie zmieści. To że ona jest psychicznym i rozkapryszonym dzieciakiem to my wiemy od dawna , ale to co wczoraj wyczyniała w meczu z Schiavne to juz skandal. Płakała, rzucała rakietami, darła sie na sędzine. no po prostu skandal. Na dodatek nic nie grała i gdyby nie kontuzja włoszki dodtała by lanie w 2 setach. Dechy forma deblowa również odbiega od normy, a jak sie ma naprzeciw mistrzynie gry deblowej , czyli Katerine i Corine trzeba sie zacząć bać, a taki kurs to jest chyba z księzyca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
PESCHKE/SCHIAVONE-BARTOLI/PEER czy warto tu grac 1 ? jak te deble wygladaja w sklasyfikacji oraz co z kontuzjami w tej parze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
PESCHKE/SCHIAVONE-BARTOLI/PEER czy warto tu grac 1 ? jak te deble wygladaja w sklasyfikacji oraz co z kontuzjami w tej parze ? argumenty za Peschke/Schiavone: Aktualnie są na 4 miejscu (tylko tyle par zagra) w wyścigu po Mastersa. Gonią je Hantuchova/Sygiyama, ale tu jest niejasne czy jeszcze gonią (wczorajszy krecz Hantuchovej). Wyśmienita forma - Peschke/Schiavone nie przegrały meczu od półfinału US Open. Inna sprawa, że dwa razy oddały spotkanie walkowerem (pozostałe dwa turnieje wygrały). Niezły kurs moim zdaniem, np STS 1,65 Minusy: Coś czytałem na forum, że Schiavone po raz kolejny odnowiła się kontuzja w meczu ze Zvonarevą. Bartoli/Peer pogrywają ze sobą i mają na rozkładzie pare dobrych debli (np Peschke/Schiavone w sierpniu w Kanadzie). W sumie - zdecydowałbym się na Peschke/Schiavone (zdecydowała świetna forma), ale u buka, który oferuje zwrot w wypadku kreczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Chciałbym zwrócić uwagę na pewien zakład w Fonbecie: Sharapova - Schnyder over 3,5 DF Kurs: 2,00
Co to tak naprawdę w kobiecym tenisie są 4df? 2 słabsze gemy i linia wyrobiona. Na moje promocja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433 |
N.Petrova - N.Vaidisova
hmm spotykają się zawodniczki z czołówki ale jeśli chodzi o formę to zdecydowana przewaga Petrowej gra pewnie nieżle serwuje i jak to mówią ,,idzie na piłkę " natomiast Nicola jest daleka od formy jaką prezentowała na Rolandzie i tylko momentami przypomina sobie że potrafi grać dłuższe i mądre wymiany na jej duży PLUS przemawia serwis bo 20 asów tak jak w ostatnim spotkaniu to się nawet w męskim tenisie rzadko spotyka. Reasumując powinna wygrać Petrowa jednak o wielkich pieniądzach stawianych na to spotkanie raczej być mowy nie może ale spróbuję zagrać 1 PETROWA win 2/10 Mida$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Chciałbym zwrócić uwagę na pewien zakład w Fonbecie: Sharapova - Schnyder over 3,5 DF Kurs: 2,00
Co to tak naprawdę w kobiecym tenisie są 4df? 2 słabsze gemy i linia wyrobiona. Na moje promocja. Tak, jak się spodziewałem. Izi po kursie 2,0. Już jutro finał i mamy dwie z trzech fantastycznych ostatnio Rosjanek. Poza Nadją Petrovą i Marią Sharapovą brakuje tylko Anny Chakvetadze. I jutro optowałbym jednak za tą wymienioną na pierwszym miejscu. W Betfair widziałem dziś kursy w okolicach 1,7 - 2,3 na korzyść Marii. Na Sharapovą dawno już takiego kursu nie było, ale co się tutaj dziwić, skoro Petrova nie przegrała jeszcze seta, a wszysytkie mecze to miazga przeciwko naprawdę mocnym rywalkom (Peer, Stosur, Vaidisova). Sharapova męczyła się natomiast z wcale nie lepszymi Ivanovic i Schnyder. Fenomentalna dyspozycja serwisowa Nadji. Po każdym kursie powyżej 2,1-2,3 biorę zwycięstwo Nadji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433 |
Zgadzam się z Radkiem w 100 % jeśli rzeczywiście kursy na Petrową będą powyżej 2,0 to nic nie stoi na przeszkodzie aby na nią grać dyspozycja fenomenalna i dla mnie ona jest faworytem Również Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 508 |
a ja gram shaapova a kus w ganicach 1.70 badzo dobry maria powiedziala z ewyga wszystko do konca sezonu i tak tez bedzie petova jeszce do konca nie zaleczyla urazu ,widac ze maria chce wygrywac i ze badzo jej na tym zalezy i bedzie walczyla mysle ze da ade pokonac nadie
oraz debel raymond/stosur -moraiu/sebotnik mysle ze jednak stosuki zdecydowanie lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
a ja gram shaapova a kus w ganicach 1.70 badzo dobry maria powiedziala z ewyga wszystko do konca sezonu i tak tez bedzie petova jeszce do konca nie zaleczyla urazu ,widac ze maria chce wygrywac i ze badzo jej na tym zalezy i bedzie walczyla mysle ze da ade pokonac nadie
oraz debel raymond/stosur -moraiu/sebotnik mysle ze jednak stosuki zdecydowanie lepsze Te 1,70 na Marię to nie jest przypadek. Petrova złapała taką formę, że w tym momencie poza Sharapovą jest ona główną faworytką do wygrania SEC. Nadja to poprostu maszynka do serwowania. Przez cały ten turniej jej rywali miały razem 3 bp, żadnego nie wykorzystały, a przecież Rosjanka nie grała z jakimiś przypadkowymi nazwiskami. Czegoś takiego, to nawet Andy Roddick na trawie nie robi. Sharapova męczyła się zarówno z Ivanovic jak i Schnyder, które obecnie są w średniej formie, więc z przebiegu turnieju typ może być tylko jeden: zwycięstwo Petrovej, ale to jest tylko kobiecy tenis. Wszystko okaże się na korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Sharapova męczyła się zarówno z Ivanovic jak i Schnyder Ale 'męcznie się' znowu nie takie dosłowne... Miałem okazję oglądać akurat te 2 spotkania... i w tych meczach, Maryśka z powodu własnej głupoty (bo tak to trzeba nazwać) grała troszkę dłużej... ale i tak trzeba podkreślić że były to 2 sety. Petrovą widziałem we wczorajszym spotkaniu przeciwko Vaidisovej... pokazała że jest naprawdę w niezłej formie i dziś będziemy mogli obejrzeć naprawdę niezły tenis... Wojna... bo jak grają 2 Rosjanki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kursy myślę że są bardzo dobrze dobrane, 'no bet' jak dla mnie. Szkoda że dziś mecz będzie pokazywany akurat na es2, którego nie posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
Ja typuję tutaj zdecydowanie petrovą, jak wspomniano serwis tu odegra decydującą rolę a tutaj Szara nie ma absolutnie żadnych sans.
W związku z niepewnością i nieopłacalnością w męskim dziale tenisa na dziś pozwolę sobie zaryzykowć dodatkowo petrova 2-0 ZA 3,86 co jest moim zdaniem zdecydowanym value, bo jeżeli już wygra to bez żadnych problemów.
Na prawdę nie ma co się silić na skomplikowane analizy, gdyż podejżewam że BP szarapowej policzymy na palcach jednej ręki,. I jak tu wygrac seta......
Kursy na petrovą od momentu wystawienia lecą, lecą lecą.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Takie moje małe wywody ;p Moim zdaniem to ciężki mecz. Zarówno Petrova jak i Sharapova potrafią bardzo dobrze grać, zagrywać doskonałe piłki, którymi można tylko oko nacieszyć. Osobiście typuję Petrovą, a to dla tego, że jest ona naprawdę w bardzo dobrej formie, po drugie nie cierpię face (czyt. fejsa) Marii. Gotuje się we mnie wszystko jak na ją patrzę podczas meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obawiam się tylko tego, że chyba Sharapova nie będzie brała udziału w Gaz de France Stars (nie znalazłem jej tam jako uczestniczki) więc możliwe, że będzie za wszelką cenę chciała wygrać ten mecz, lecz jeżeli tak nawet będzie to i tak nie powinna jego wygrać, ponieważ Petrova jej dziś pokaże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nadia jest o wiele lepiej zbudowana od Szparki i to dziś Szpara odczuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
Ja typuję tutaj zdecydowanie petrovą, jak wspomniano serwis tu odegra decydującą rolę a tutaj Szara nie ma absolutnie żadnych sans.
W związku z niepewnością i nieopłacalnością w męskim dziale tenisa na dziś pozwolę sobie zaryzykowć dodatkowo petrova 2-0 ZA 3,86 co jest moim zdaniem zdecydowanym value, bo jeżeli już wygra to bez żadnych problemów.
Na prawdę nie ma co się silić na skomplikowane analizy, gdyż podejżewam że BP szarapowej policzymy na palcach jednej ręki,. I jak tu wygrac seta......
Kursy na petrovą od momentu wystawienia lecą, lecą lecą..... Powiem tylko jedno. Jestem ZDUMIONY rezultatem. I to zdumiony przez duże ZDU. Wypadałoby użyć modnego ostatnio słowa "ustawka" hehe, ale ja jestem daleki od tego. Rozumiem że końcówka sezonu, ale typowanie tenisa ostatnio bardziej przypomina loterię niz opieranie się na obserwacjach i inncyh przesłankach.... Wiadomo 2 zawodników, ktoś musi wygrać ale który - coraz częsciej jest to zgadywanie chyba.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|