|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Szukam chętnego do sparingu w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sparta Praga (II liga)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Szukam chętnego do sparingu w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sparta Praga (II liga) Elbląg Town - IV liga , gotowi stawić się na boisku rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Widzę, że do czeskiego piwa nie trzeba Cię namawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Sparta Praga - Elbląg Town <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Widzę, że do czeskiego piwa nie trzeba Cię namawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Sparta Praga - Elbląg Town <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Może środa u Ciebie, sobota u mnie? Czy jak wolisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ok, znaczy się tak:
Sparta Praga - Elbląg Town (wtorek-środa) Elbląg Town - Sparta Praga (czwartek-niedziela)
Si?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ok, znaczy się tak:
Sparta Praga - Elbląg Town (wtorek-środa) Elbląg Town - Sparta Praga (czwartek-niedziela)
Si? Fax dotarł, potwierdzamy, wyjeżdżamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Goście 5 spotkań, tak jak w lidze ... [?]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Chetny do gry sparingowej na wyjezdzie 25.10.2006 godz 16.00(czas do ktorej podac typy).Typy wylacznie na srode/czwartek. Reguly takie jak w EEL. Kto pierwszy ten lepszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> ......... vs APOEL Nikozja(III) 25.10.2006
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Chetny do gry sparingowej na wyjezdzie 25.10.2006 godz 16.00(czas do ktorej podac typy).Typy wylacznie na srode/czwartek. Reguly takie jak w EEL. Kto pierwszy ten lepszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> ......... vs APOEL Nikozja(III) 25.10.2006 Witam, chętnie podejmę Twoją drużynę u siebie w przedsezonowym meczu sparingowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A więc: Boca Juniors Gliwice(IV) - APOEL Nikozja(III)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jesli ktos chce ze mna -IRONI RAMAT HASHARON- sparing w tym tygodniu to prosze zgloszenia wysylac dzis na priv, wylosuje zwyciezce, ktory w nagrode bedzie mogl mnie dokopac w meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Reguły jak w lidze EEL (5 typów gościa), typy tylko z gamebookers (w końcu sponsor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Zawodnicy Sparty nie mogąc się już doczekać, wybiegli na boisko ujawniając przedwcześnie swój skład i taktykę. Czy nowi włoscy napastnicy wystarczą do zwycięstwa?
#1 24 Oct 06 18:00 CET Wisla Plock v Jagiellonia Bialystok x @ 3.30 #2 24 Oct 06 20:45 CET Watford v Hull 1 @ 1.55 #3 25 Oct 06 20:30 CET Chievo v AC Milan 2 @ 1.65 #4 25 Oct 06 20:30 CET Reggina v Parma x @ 3.00 #5 25 Oct 06 20:30 CET Siena v Catania x @ 3.00 #6 25 Oct 06 20:30 CET Torino v Fiorentina x @ 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Goście, po kilkusezonowej absencji w lidze, ponownie walczą w EEL. Manager Elbląg Town, po raz drugi zmobilizował zawodników, tym razem start od 4 ligi, która wbrew pozorom wcale łatwa nie będzie. Sparing z doświadczoną drużyną Sparty Praga, ma na celu przećwiczenie ofensywnej taktyki zespołu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#1 24 paź 06 20:45 CET Frickley v Guiseley 2 2,10 #2 25 paź 06 20:30 CET Palermo v Messina - Palermo wygra do zera 2,38 #3 25 paź 06 19:00 CET Silkeborg v Viborg [HT/FT] X/1 5,50 #4 24 paź 06 19:30 CET Borussia Dort. v Hannover 96 [HT/FT] X/1 4,40 #5 25 paź 06 20:45 CET Newcastle v Portsmouth [HT/FT] X/1 5,30
Wszystko GB
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Hetman Białystok (IVliga) pragnął by rozegrać towarzyską potyczkę na własnym obiekcie w weekend . Zapewne aspektem przemawiającym za ochoczą chęcią przyjazdu do Białegostoku , niech będzie fakt uroczystego otwarcia nowego stadionu , na którym mecze będą rozgrywane w tym sezonie przez zespół Hetmana .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
FC Czuprynowo moze przyjechac na "derby" do Bialegostoku z mila checia rozegralo by tez mecz na stadionie przy nieczynnej juz szkole w Czuprynowie, nagroda to skrzynka wodki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
Mecz sparingowy: derby miast polozonych od siebie 30 km !!!! Pierwszy mecz trwa od srody do piatku ,zas rewanz sobota -niedziela
Polonia Paslek (II liga)- Olimpia Elbląg (III liga)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
no to zaczynam
Polonia Paslek (II liga)
1.26.10.2006 - 20:00 Breda NAC - Utrecht (2) 2,75 Bwin 2.25.10.2006 - 20:30 Empoli AC - Udinese (2) 2,70 Expekt 3.27.10.2006 - 20:30 Mainz - Bremen (2) 1,75 Expekt 4.25.10.2006 - 20:00 Groningen - Excelsior (1) 1,45 Bwin 5.26.10.2006 - 20:00 Tilburg Willem - Alkmaar AZ (2) 1,53 GB 6.26.10.2006 - 19:00 Kalmar FF - Helsingborg (2) 2,70 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
25.10.2006 / 16:00/(deadline) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Boca Juniors Gliwice(IV) - APOEL Nikozja(III)
#1.25.10.06 20:45 Crewe v Manchester Utd Manchester Utd zachowa czyste konto bramkowe 2.00 GB
#2.25.10.06 21:00 Liverpool v Reading Liverpool zachowa czyste konto bramkowe 2.02 GB
25.10.06 21:00 Liverpool v Reading [Exact Score] #3.1:0 6.50 GB #4.2:0 6.00 GB #5.2:1 9.00 GB
Prezes gosci liczy w tym spotkaniu na dobry styl swojej druzyny,ktora juz po raz trzeci zaatakuje w tym sezonie II lige.Nowy trener i nowy styl (preferujacy defensywe i urozmaicony atak)druzyny cypryjskiej to maja byc glowne atuty tego zespolu w zblizajacym sie sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 25-29.XStadion "Pakhtakor Markaziy", Taszkient (Uzbekistan) [ Linked Image] Mecz pokazowy w ramach promocji piłki nożnej w krajach byłego ZSRR. [ Linked Image] [ Linked Image] Ironi Ramat Hasharon (Ekstraklasa) FC Nantes Atlantique (Ekstraklasa)Pozdrawiam rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Boca Juniors Gliwice(IV) - APOEL Nikozja(III)
#1 25.10.06 20:30 Chievo Verona - Milan [Exact Score] 0:1 6,50 #2 25.10.06 20:30 Chievo Verona - Milan [Exact Score] 0:2 6,50 #3 25.10.06 20:30 Chievo Verona - Milan [Exact Score] 1:2 7,0 #4 25.10.06 20:30 Siena - Catania [ht] X 2,0 #5 25.10.06 21:00 Lyon - Paris SG [ht] X 2,25 #6 25.10.06 21:00 Blackburn - Chelsea [ht] X 2,1
Wszystko Expekt
Gospodarze tym sparingiem debiutują w rozgrywkach EEL i liczą na bardzo udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak będzie przekonamy się wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Wilki chętnie by posparowały jeśli jest kotś chętny stanąć na placu boju to zapraszam:
1. 20:30 Siena - Catania 2 HT/4.60 2. 20:30 Empoli - Udinese 2 HT/3.45 3. 20:30 Atalanta - Cagliari 2 HT/4.45 4. 20:30 Torino - Fiorentina 2 HT/3.05 5. 21:30 Castellon - Villareal 2 HT/2.15 6. 22:00 Bilbao - Mallorca 2 HT/ 3.75
no i rew
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Drużyna Kleptomanów Kielce FC szybko zebrała ekipa i wybrała się na meczyk z wilkami
1 19:30 SC Paderborn 07 - Nurnberg 1 3.75 2 19:30 RW Essen - Eintracht 1 3.10 3 19:30 VFL Osnabruck - Borussia M. 1 4.25 4 19:30 Stuttgarter Kickers - Hertha 1 4.50 5 20:45 R Vallacano - Espanyol 1 3.75
Uprzejmie proszę prezesa apofilsa o pochowanie cennych rzeczy, gdyż nie odpowiadam za to co "pożyczą" moi piłkarze
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|