|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witaj Bebu Nie dość,że nasze oczekiwania byly dobre to jeszcze sprawdziły się w 100%.Niestety dałem limit ciut za wysoki i nie załapalem się na zarobek. Jak Ci się podoba Gold2 ??? pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
sprzedam 5 po 1164 10.43 dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
i jeszcze 2 po 1171 dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam 5 krótkich 1177 10:51 Zaraz Dardaw opowiem o Gold2 Pozdrowienia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przepraszam, to wcześniej to 11:51 a nie 10:51.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
podobie na raty, 5 krótkich 1181 12:03
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Dardaw Tak szczerze to zainstalowałem program, pooglądałem kilka minut i niestety musiałem go odstawić. Oczywiście tylko na kilka dni. Do końca tygodnia mam tyle pracy, że nawet nie chcę go narazie ruszać, bo jak wiadomo takie rzeczy wciągają. Przypuszczam, że w weekend pójdę w plener i będę zapoznawał się z jego funkcjami. Potem przyda się jeszcze uzupełnić bazę notowań. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Mając prorocze wizje można było dzisiaj ładnie zarobić. Moje zlecenia zostały zrealizowane. Mam obecnie 10 kontraktów pozycja krótka. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro nasza giełda podąży w odwrotnym do dzisiejszego kierunku. Gdyby sytuacja na zachodzie utrzymała się jak obecnie, to kto wie. Życzę nam ładnego jednodniowego załamania na giełdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Stan: kurs: 1180 10720 - 10*13 - 5*3*10 + 5*1*10 = 10490 10 pozycja krótka Bebu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam zamykam pozycje limit 1172 13:36
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Niezrealizowane, kurs 1178 stan: 10490 + 2*10*10 = 10690
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Spóźnione rozliczenie : 6378 - (5*14*10) - (2*7*10) = 5538zł Kurs odniesienia 1178 Otwarte poz. 7 krókich dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Zapomniałem policzyć prowizję: 5538-(7*12)=5454zł Poprawny stan kasy to 5454 zł dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Dzisiaj spróbuję ponownie 10 zamykam limit 1170 15:00 Bebu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie Dardaw mam do Ciebie takie małe pytanie. Przedstawię je może na przykładzie. Teraz wystawiałem zlecenie na kupno 10 kontraktów żeby zamknąć pozycję. Czy możliwe jest w takiej sytuacji wystawienie zlecenia na kupno 20 kontraktów z tym limitem. Chodzi mi o brak środków na koncie do realizacji takiego zlecenia przy jego wystawianu. Pierwsze dziesięć zawsze będzie zamykało pozycję, czyli będą zwalniane środki które pójdą na otwarcie pozycji długiej? Dziękuję Pozdrawiam Babu Jeszcze dopiszę stan konta. Zlecenie zrealizowane: 10690 + 10*8*10 - 10*13 = 11360
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Cześć Jest dokładnie Bebu tak jak mówisz.Możesz od razu dać zlecenie na kupno 20 pozycji i wtedy 10 krótkich się zamknie i będziesz miał 10 otwartych długich.Możesz też(gdyby brakło Ci kasy w BM)otworzyć pozycje przeciwstawne czyli otworzyć 10 długich,ale z innym terminem wygaśnięcia np.wrześniowe.Masz wtedy otwarte 10 krótkich czerwcowych i 10 długich wrześniowychn niby jesteś na 0 ale gdy Ci rynek ucieka nie musisz martwić się o depozyt. Rozliczenie : 5454 +(70*7)=5944 zł otwarte -7 krótkich A teraz pora na sportowy weekend mam nadzieję, że będzie tak udany jak poprzedni. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Dziękuję za info. Życzę powodzenia. Widzę, że na gambler.nu ładnie pokazujesz innym jak się obstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Oby tak dalej. Pozdrwienia Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Bebu nie chwal dnia przed ...Dzisiaj totalna klapa i to nie tylko na gamblerze.W realu na cztery kupony nie wszedł żaden.Całe szczęście że sobotnie mecze gładko wchodziły, inaczej weekend byłby do kitu. Pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Ta ja przepraszam, nie śledzę pojedynczych zdarzeń tylko wynik ogólny. Osobiście zupełnie nie ostawiam piłki nożej. Jedyne odstępstwo w tym roku to kilka dni temu zapożyczyłem od hpc jedno spotkanie. Ale już kilka razy słyszałem o Twoim dobrym wyniku na gambler.nu więc sprawdziłem i rzeczywiście jesteś najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Więc trzymaj tak dalej, powodzenia. Pozdrowienia Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Po dzisiejszej sesji +7 pkt. czyli : 5944 + 490 = 6434 zł Otwarte - 7 short pozdrawiam dardaw
|
|
|
Link skopiowany do schowka