Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#69745 13/05/2003 19:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witaj Bebu
Nie dość,że nasze oczekiwania byly dobre to jeszcze sprawdziły się w 100%.Niestety dałem limit ciut za wysoki i nie załapalem się na zarobek.
Jak Ci się podoba Gold2 ???
pozdrawiam
dardaw

Bonus: Unibet
#69746 14/05/2003 14:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
sprzedam 5 po 1164 10.43
dardaw

#69747 14/05/2003 14:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
i jeszcze 2 po 1171
dardaw

#69748 14/05/2003 15:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
5 krótkich 1177 10:51
Zaraz Dardaw opowiem o Gold2
Pozdrowienia

#69749 14/05/2003 16:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przepraszam, to wcześniej to 11:51 a nie 10:51.

#69750 14/05/2003 16:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
podobie na raty, 5 krótkich 1181 12:03

#69751 14/05/2003 16:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj Dardaw
Tak szczerze to zainstalowałem program, pooglądałem kilka minut i niestety musiałem go odstawić. Oczywiście tylko na kilka dni. Do końca tygodnia mam tyle pracy, że nawet nie chcę go narazie ruszać, bo jak wiadomo takie rzeczy wciągają. Przypuszczam, że w weekend pójdę w plener i będę zapoznawał się z jego funkcjami. Potem przyda się jeszcze uzupełnić bazę notowań.
Pozdrowienia

#69752 14/05/2003 21:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Mając prorocze wizje można było dzisiaj ładnie zarobić. Moje zlecenia zostały zrealizowane. Mam obecnie 10 kontraktów pozycja krótka. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro nasza giełda podąży w odwrotnym do dzisiejszego kierunku. Gdyby sytuacja na zachodzie utrzymała się jak obecnie, to kto wie. Życzę nam ładnego jednodniowego załamania na giełdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Stan:
kurs: 1180
10720 - 10*13 - 5*3*10 + 5*1*10 = 10490
10 pozycja krótka
Bebu

#69753 15/05/2003 17:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
zamykam pozycje
limit 1172 13:36

#69754 16/05/2003 05:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Niezrealizowane, kurs 1178
stan: 10490 + 2*10*10 = 10690

#69755 16/05/2003 15:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Spóźnione rozliczenie :
6378 - (5*14*10) - (2*7*10) = 5538zł
Kurs odniesienia 1178
Otwarte poz. 7 krókich
dardaw

#69756 16/05/2003 15:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Zapomniałem policzyć prowizję:
5538-(7*12)=5454zł
Poprawny stan kasy to 5454 zł
dardaw

#69757 16/05/2003 19:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Dzisiaj spróbuję ponownie 10 zamykam limit 1170
15:00
Bebu

#69758 16/05/2003 19:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam ponownie
Dardaw mam do Ciebie takie małe pytanie. Przedstawię je może na przykładzie. Teraz wystawiałem zlecenie na kupno 10 kontraktów żeby zamknąć pozycję. Czy możliwe jest w takiej sytuacji wystawienie zlecenia na kupno 20 kontraktów z tym limitem. Chodzi mi o brak środków na koncie do realizacji takiego zlecenia przy jego wystawianu. Pierwsze dziesięć zawsze będzie zamykało pozycję, czyli będą zwalniane środki które pójdą na otwarcie pozycji długiej?
Dziękuję
Pozdrawiam
Babu
Jeszcze dopiszę stan konta.
Zlecenie zrealizowane:
10690 + 10*8*10 - 10*13 = 11360

#69759 16/05/2003 22:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Cześć
Jest dokładnie Bebu tak jak mówisz.Możesz od razu dać zlecenie na kupno 20 pozycji i wtedy 10 krótkich się zamknie i będziesz miał 10 otwartych długich.Możesz też(gdyby brakło Ci kasy w BM)otworzyć pozycje przeciwstawne czyli otworzyć 10 długich,ale z innym terminem wygaśnięcia np.wrześniowe.Masz wtedy otwarte 10 krótkich czerwcowych i 10 długich wrześniowychn niby jesteś na 0 ale gdy Ci rynek ucieka nie musisz martwić się o depozyt.
Rozliczenie : 5454 +(70*7)=5944 zł
otwarte -7 krótkich
A teraz pora na sportowy weekend mam nadzieję, że będzie tak udany jak poprzedni.
pozdrawiam
dardaw

#69760 18/05/2003 19:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Dziękuję za info. Życzę powodzenia. Widzę, że na gambler.nu ładnie pokazujesz innym jak się obstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Oby tak dalej.
Pozdrwienia
Bebu

#69761 19/05/2003 00:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam

#69762 19/05/2003 01:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Bebu nie chwal dnia przed ...Dzisiaj totalna klapa i to nie tylko na gamblerze.W realu na cztery kupony nie wszedł żaden.Całe szczęście że sobotnie mecze gładko wchodziły, inaczej weekend byłby do kitu.
Pozdrawiam
dardaw

#69763 19/05/2003 04:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Ta ja przepraszam, nie śledzę pojedynczych zdarzeń tylko wynik ogólny. Osobiście zupełnie nie ostawiam piłki nożej. Jedyne odstępstwo w tym roku to kilka dni temu zapożyczyłem od hpc jedno spotkanie. Ale już kilka razy słyszałem o Twoim dobrym wyniku na gambler.nu więc sprawdziłem i rzeczywiście jesteś najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Więc trzymaj tak dalej, powodzenia.
Pozdrowienia
Bebu

#69764 19/05/2003 22:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Po dzisiejszej sesji +7 pkt. czyli :
5944 + 490 = 6434 zł
Otwarte - 7 short
pozdrawiam
dardaw

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK), 1,534 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,710
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1