Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#69765 19/05/2003 23:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Wszystko wskazuje na to, że jutro możesz liczyć na ładne zyski. U mnie trochę zastój. W miarę szybko pozamykałem pozycje. Staram się unikać ryzyka (o ile to możliwe) i realizować małe zyski. Zobaczymy dokąd mnie ta strategia doprowadzi. Teraz nastawiam się w przypadku ewentualnej głebszej przeceny na kupno.
Pozdrowienia
Bebu

Bonus: Unibet
#69766 20/05/2003 01:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Cześć r-2
Napisałem Ci odpowiedź,ale za chiny nie mogę jej przesłać na priv.Jeżeli chcesz to prześlę Ci ją
mailem.Podeślij mi adres albo podaj tu w temacie, wtedy Ci ją wyślę.
Bebu
Chyba czekamy na to samo.Zależy mi tym bardziej na tym, że jestem zapakowany po uszy shortami. Brałem je między 1170 a 1190.Już jest dobrze ale wcale bym się nie gniewał gdyby jeszcze poleciało ze dwadzieścia punktów.Zachód daje mi nadzieję na taki obrót sprawy,martwi mnie jedynie to, że dzisiaj nasz rynek był stosunkowo mocny do zachodu.Czyżby niewidzialna ręka rynku podtrzymywala indeks ?Wtedy jutro mogłoby być jakieś pompowanko.Ja jednak myślę,że w krótkim horyzoncie czekają nas testy kolejnych wsparć i rynek dojdzie do ok.1110pkt.Tylko to referendum zbija mnie trochę z tropu.Zaczyna ten maj łudząco przypominać ubiegły rok.I jeszcze jedno. Ten ubiegłotygodniowy obrót w czwartek.Zawsze po takim wielkim skoku obrotow występował na naszej giełdzie ostry ruch.A w którą stronę - sprawdź w Goldzie.
pozdrawiam
dardaw

#69767 20/05/2003 14:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co to jest za rekin??????????????????????????????????????

#69768 20/05/2003 21:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Dzisiejsza sesja dała zarobić 1 pkt. czyli 70zł.
Stan kasy :6434 +70 =6514 zł
Nadal otwarte 7 poz. krótkich.
Kurs odniesienia 1163
pozdrawiam
dardaw

#69769 21/05/2003 21:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Kurs.odn.- 1173
6514 - 700 = 5814 zł
poz. otwarte 7 short
pozdrawiam
dardaw

#69770 22/05/2003 16:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam, czy wiecie moze gdzie moge znalezc wirtualna gre gieldowa, na ktorej mozna grac na kontraktach futures? Jestem zalogowany na gra.onet.pl, ale tam sa same akcje...chyba ze cos przeoczylem...

#69771 22/05/2003 17:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
mi444 ja niestety nie mam pojęcia,
10 limit 1176 pozycja długa
13:17

#69772 22/05/2003 17:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zreazlizowało się, to teraz popłynę z nurtem rzeki w dół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#69773 23/05/2003 04:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
kurs: 1170
stan konta: 11360 - 6*10*10 - 10*13 = 10630
10 poz. długa
Pozdrawiam
Bebu

#69774 23/05/2003 08:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Podsumowanie dnia wczorajszego:
pozycje:nadal 7 krótkich
kasa :5814 + 210 = 6024zł
kurs. odn. 1170

Mi44-jest w sieci gra wirtualna na kontraktach. Zlecenia są opóźnione o kwadrans i masz do wyboru wszystkie akcje i kontrakty z naszej giełdy za wirtualne 100000zł.Kilka razy wystawiałem tam zlecenia,ale przestałem się tam bawić z braku czasu.Nie mam teraz adresu, ale jak tylko znajdę trochę czasu to Ci poszukam. (chyba,że pogrzebiesz w sieci wcześniej)

Bebu ! Czy masz jakieś pojęcie o programowaniu czy o excelu ? Moja wiedza na ten temat jest zerowa a znalazłem dość ciekawe opracowania na temat okienek Carolana.(70% trafności przy określaniu punktów zwrotnych rynku)

Ponieważ wróciłem po północy z Wiednia nie zdążyłem dać typów u Lexma na Gamblerze.Pozwolę sobie umieścić je wyjątkowo tutaj.Kursy może nie największe,ale mam nadzieję,że typy będą trafne. Kurs akumulowany wychodzi ponad 2.1 a drużyny, na które będę stawiał to Worgl SV i Metz.
pozdrawiam
dardaw

#69775 23/05/2003 13:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Dardaw - jezeli masz jakies pytania co do excela to wal smialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a gra gieldowa - www.bankier.pl [bankier.pl] lub www.eurobankier.pl [eurobankier.pl] bardzo dobre symulacje - kontrakty, akcje

#69776 23/05/2003 16:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Dokładnie o ten adres mi chodziło.
Dead_eye zaraz wyślę Ci priva.Zerknij co się da zrobić.
pozdrawiam
dardaw

#69777 23/05/2003 20:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
kurs 1177
10 długich
stan konta: 10630 + 7*10*10 = 11330
Pozdrawiam
Dardaw wysłałem Ci wiadomość
Bubu

#69778 23/05/2003 23:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Kurs 1177
otwarte poz. 7 krótkich
kasa : 6024 - 490 =5534zł

Zaraz Ci Bebu odpowiem.
pozdrawiam
dardaw

#69779 24/05/2003 00:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Mam nadzieję Bebu,że grubo tego nie zagrałeś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dardaw

#69780 24/05/2003 01:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj
Nie ma powodów do paniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jak chyba już raz wspominałem praktycznie zawsze gram tylko zakłady w których istnieją tylko 2 wyniki. Czasami mnie coś najdzie na małe odstępstwo. Stawka była malutka. I dobrze się stało, że nie wystawiłeś na gambler. Trzymam kciuki za Twój dobry wynik.
Pozdrawiam w trakcie przeprowadzki
Bebu

#69781 24/05/2003 23:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Ok, dardaw, musze teraz konczyc prace mgr, ale jak znajde chwilke czasu to rzuce okiem na to.

#69782 25/05/2003 03:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Szkoda Bebu,że dziś nie skorzystałeś. Jeszcze tego w życiu nie miałem na 14 meczy -wszystkie trafne.Szkoda,że nie mam skanera ,wkleiłbym wygrane kupony.Jest naprawde co pokazać,ale była to wyjątkowo łatwa sobota.
Jestem happpppppy.
Przepraszam za ten wątek piłkarski,ale musiałem się podzielić swoja radością.
Dead_eye fajnie,że się zainteresowałeś i czekam aż skończysz pracę i nie śpiesz się bo praca mgr teraz najważniejsza.Oczywiście powodzenia.

Bebu masz priva.
pozdrawiam w wyjątkowo dobrym nastroju
dardaw

#69783 25/05/2003 12:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Dardow ! Zajmowałem się tym i szło mi fatalnie.Jak obstawiałem krótką,były wzrosty,jak długą to były spadki.Poza tym jest to bardzo stresogenna gra - przynajmniej dla mnie.Może znasz jakiś system obstawiania,bo obstawianie na podstawie analizy technicznej,mnie doprowadziło do lekkiej depresji psychicznej.Pozdrawiam serdecznie

#69784 25/05/2003 14:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Quote
Oryginalnie wysłał jaja:
[qb]Dardow ! Zajmowałem się tym i szło mi fatalnie.Jak obstawiałem krótką,były wzrosty,jak długą to były spadki.Poza tym jest to bardzo stresogenna gra - przynajmniej dla mnie.Może znasz jakiś system obstawiania,bo obstawianie na podstawie analizy technicznej,mnie doprowadziło do lekkiej depresji psychicznej.Pozdrawiam serdecznie[/qb]
Zawsze jest tak ze jak zajmujesz pozycje to rynek zaczyna isc w przeciwnym kierunku. Tutaj duza role odgrywa psychika, czy zaczynasz juz z teog powodu panikowac i zamykasz pozycje ( a wtedy rynek idzie w tym kierunku co obrales na samym poczatku).
System musisz sobie sam opracowac metoda prob i bledow. Porazki sa nie uniknione. I zeby zaczac systematycznie zarabiac na gieldzie trzeba zaliczyc jakies wtopy. nauka kosztuje.
sa firmy ktore sprzedaja sygnaly ( mam tutaj na mysli sygnaly na waluty.
I najwazniesza rzecz bede to powtarzal na kazdym kroku dajcie sobie spokoj za naszym bagnem GPW gdzie wszytsko jest ustawiane przez OFE.

Polecam zerknac sobie na oferte zagranicznych brookerow (spready sa o wiele mniejsze)
Dla poczatkujacych i tych ktorzy chcieliby sobie sprawdzac rozne systemy i warianty wdzieczny jest S&P 500 i od razu nie straci sie calej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1