|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Wszystko wskazuje na to, że jutro możesz liczyć na ładne zyski. U mnie trochę zastój. W miarę szybko pozamykałem pozycje. Staram się unikać ryzyka (o ile to możliwe) i realizować małe zyski. Zobaczymy dokąd mnie ta strategia doprowadzi. Teraz nastawiam się w przypadku ewentualnej głebszej przeceny na kupno. Pozdrowienia Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Cześć r-2 Napisałem Ci odpowiedź,ale za chiny nie mogę jej przesłać na priv.Jeżeli chcesz to prześlę Ci ją mailem.Podeślij mi adres albo podaj tu w temacie, wtedy Ci ją wyślę. Bebu Chyba czekamy na to samo.Zależy mi tym bardziej na tym, że jestem zapakowany po uszy shortami. Brałem je między 1170 a 1190.Już jest dobrze ale wcale bym się nie gniewał gdyby jeszcze poleciało ze dwadzieścia punktów.Zachód daje mi nadzieję na taki obrót sprawy,martwi mnie jedynie to, że dzisiaj nasz rynek był stosunkowo mocny do zachodu.Czyżby niewidzialna ręka rynku podtrzymywala indeks ?Wtedy jutro mogłoby być jakieś pompowanko.Ja jednak myślę,że w krótkim horyzoncie czekają nas testy kolejnych wsparć i rynek dojdzie do ok.1110pkt.Tylko to referendum zbija mnie trochę z tropu.Zaczyna ten maj łudząco przypominać ubiegły rok.I jeszcze jedno. Ten ubiegłotygodniowy obrót w czwartek.Zawsze po takim wielkim skoku obrotow występował na naszej giełdzie ostry ruch.A w którą stronę - sprawdź w Goldzie. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co to jest za rekin??????????????????????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Dzisiejsza sesja dała zarobić 1 pkt. czyli 70zł. Stan kasy :6434 +70 =6514 zł Nadal otwarte 7 poz. krótkich. Kurs odniesienia 1163 pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Kurs.odn.- 1173 6514 - 700 = 5814 zł poz. otwarte 7 short pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, czy wiecie moze gdzie moge znalezc wirtualna gre gieldowa, na ktorej mozna grac na kontraktach futures? Jestem zalogowany na gra.onet.pl, ale tam sa same akcje...chyba ze cos przeoczylem...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam mi444 ja niestety nie mam pojęcia, 10 limit 1176 pozycja długa 13:17
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zreazlizowało się, to teraz popłynę z nurtem rzeki w dół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam kurs: 1170 stan konta: 11360 - 6*10*10 - 10*13 = 10630 10 poz. długa Pozdrawiam Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Podsumowanie dnia wczorajszego: pozycje:nadal 7 krótkich kasa :5814 + 210 = 6024zł kurs. odn. 1170
Mi44-jest w sieci gra wirtualna na kontraktach. Zlecenia są opóźnione o kwadrans i masz do wyboru wszystkie akcje i kontrakty z naszej giełdy za wirtualne 100000zł.Kilka razy wystawiałem tam zlecenia,ale przestałem się tam bawić z braku czasu.Nie mam teraz adresu, ale jak tylko znajdę trochę czasu to Ci poszukam. (chyba,że pogrzebiesz w sieci wcześniej)
Bebu ! Czy masz jakieś pojęcie o programowaniu czy o excelu ? Moja wiedza na ten temat jest zerowa a znalazłem dość ciekawe opracowania na temat okienek Carolana.(70% trafności przy określaniu punktów zwrotnych rynku)
Ponieważ wróciłem po północy z Wiednia nie zdążyłem dać typów u Lexma na Gamblerze.Pozwolę sobie umieścić je wyjątkowo tutaj.Kursy może nie największe,ale mam nadzieję,że typy będą trafne. Kurs akumulowany wychodzi ponad 2.1 a drużyny, na które będę stawiał to Worgl SV i Metz. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Dardaw - jezeli masz jakies pytania co do excela to wal smialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a gra gieldowa - www.bankier.pl [ bankier.pl] lub www.eurobankier.pl [ eurobankier.pl] bardzo dobre symulacje - kontrakty, akcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Dokładnie o ten adres mi chodziło. Dead_eye zaraz wyślę Ci priva.Zerknij co się da zrobić. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam kurs 1177 10 długich stan konta: 10630 + 7*10*10 = 11330 Pozdrawiam Dardaw wysłałem Ci wiadomość Bubu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Kurs 1177 otwarte poz. 7 krótkich kasa : 6024 - 490 =5534zł
Zaraz Ci Bebu odpowiem. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Mam nadzieję Bebu,że grubo tego nie zagrałeś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Nie ma powodów do paniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jak chyba już raz wspominałem praktycznie zawsze gram tylko zakłady w których istnieją tylko 2 wyniki. Czasami mnie coś najdzie na małe odstępstwo. Stawka była malutka. I dobrze się stało, że nie wystawiłeś na gambler. Trzymam kciuki za Twój dobry wynik. Pozdrawiam w trakcie przeprowadzki Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Ok, dardaw, musze teraz konczyc prace mgr, ale jak znajde chwilke czasu to rzuce okiem na to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Szkoda Bebu,że dziś nie skorzystałeś. Jeszcze tego w życiu nie miałem na 14 meczy -wszystkie trafne.Szkoda,że nie mam skanera ,wkleiłbym wygrane kupony.Jest naprawde co pokazać,ale była to wyjątkowo łatwa sobota. Jestem happpppppy. Przepraszam za ten wątek piłkarski,ale musiałem się podzielić swoja radością. Dead_eye fajnie,że się zainteresowałeś i czekam aż skończysz pracę i nie śpiesz się bo praca mgr teraz najważniejsza.Oczywiście powodzenia.
Bebu masz priva. pozdrawiam w wyjątkowo dobrym nastroju dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Dardow ! Zajmowałem się tym i szło mi fatalnie.Jak obstawiałem krótką,były wzrosty,jak długą to były spadki.Poza tym jest to bardzo stresogenna gra - przynajmniej dla mnie.Może znasz jakiś system obstawiania,bo obstawianie na podstawie analizy technicznej,mnie doprowadziło do lekkiej depresji psychicznej.Pozdrawiam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Oryginalnie wysłał jaja: [qb]Dardow ! Zajmowałem się tym i szło mi fatalnie.Jak obstawiałem krótką,były wzrosty,jak długą to były spadki.Poza tym jest to bardzo stresogenna gra - przynajmniej dla mnie.Może znasz jakiś system obstawiania,bo obstawianie na podstawie analizy technicznej,mnie doprowadziło do lekkiej depresji psychicznej.Pozdrawiam serdecznie[/qb] Zawsze jest tak ze jak zajmujesz pozycje to rynek zaczyna isc w przeciwnym kierunku. Tutaj duza role odgrywa psychika, czy zaczynasz juz z teog powodu panikowac i zamykasz pozycje ( a wtedy rynek idzie w tym kierunku co obrales na samym poczatku). System musisz sobie sam opracowac metoda prob i bledow. Porazki sa nie uniknione. I zeby zaczac systematycznie zarabiac na gieldzie trzeba zaliczyc jakies wtopy. nauka kosztuje. sa firmy ktore sprzedaja sygnaly ( mam tutaj na mysli sygnaly na waluty. I najwazniesza rzecz bede to powtarzal na kazdym kroku dajcie sobie spokoj za naszym bagnem GPW gdzie wszytsko jest ustawiane przez OFE. Polecam zerknac sobie na oferte zagranicznych brookerow (spready sa o wiele mniejsze) Dla poczatkujacych i tych ktorzy chcieliby sobie sprawdzac rozne systemy i warianty wdzieczny jest S&P 500 i od razu nie straci sie calej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|