|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chudy, trochę się zagalopował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1990: Liverpool - 18 League titles. Roger Federer - 0 Grand Slams. 2017: Liverpool - 18 League titles. Roger Federer - 19 Grand Slams.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie świrujcie, nikt mu źle nie życzy. Pierwsze miejsce tuż za Jagiellonią może zajmować i tego mu życzę.
Ja tam trochę się podśmiechuję z Michała, bo dał się zrobić jak dziecko i wylądował tam gdzie wylądował. A długo nie wytrzyma, bo to Cracovia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale ludzie z Białego źle życzą Probierzowi mimo tego co dla nich zrobił...
Nieładnie. mentalność ludzi z białego, co zrobisz Chudy, chyba oszalałaś, że pleciesz takie bzdury zupełnie niepoparte w rzeczywistości. Jeśli przyjedziesz kiedyś na Podlasie to poza pięknym regionem Polski zobaczysz również, że ludzie z Podlasia, a w tym z Białegostoku, są niezwykle gościnni oraz życzliwi. Sądzę, że jeśli przekonasz się sam, to zmienisz zdanie. A nadto wszyscy ludzie z Białegostoku, którzy są na forum to również potwierdzą. ![[Linked Image from polsha24.com]](https://polsha24.com/media/GalleryImage/_dsc4394_gDsdKuB.jpg.750x422_q85.jpg) Dobórze mówi Jaga!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
fechu no trudno kibicować Cracovii  z mojej strony to wygląda tak, że na początku jak się dowiedziałem to był ogromny policzek, gramy najlepszy sezon w historii awans do pucharów a Probierz przechodzi do zespołu który walczył o utrzymanie, żeby poszedł do Legii to już bym to szybciej zrozumiał, na chłodno mi jednak przeszło nie wypaliła opcja zagraniczna i tyle sam dzisiaj przyznał, że został bez pracy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Matko Bosko. Mioduski reklame Legii puszcza w tv.
Ciekawe czy na trwam w pakiecie też będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Matko Bosko. Mioduski reklame Legii puszcza w tv.
Ciekawe czy na trwam w pakiecie też będzie. dramat ta reklama
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Matko Bosko. Mioduski reklame Legii puszcza w tv.
Ciekawe czy na trwam w pakiecie też będzie. dramat ta reklama Optymalizacja podatkowa Panie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Murawski dobrze to nazwał : to jest jakiś cyrk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Matko Bosko. Mioduski reklame Legii puszcza w tv.
Ciekawe czy na trwam w pakiecie też będzie. dramat ta reklama Optymalizacja podatkowa Panie! Masterku poproszę o definicję. Bom ja magister ekonomii i ni Smudy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ale ludzie z Białego źle życzą Probierzowi mimo tego co dla nich zrobił...
Nieładnie. mentalność ludzi z białego, co zrobisz co ty pierdolisz chłopie ? poznałeś kiedyś osobiście kogoś z Białego ? czy tylko masz takie dywagacje wyjęte z dupy?  przyjedź !!! poznaj !!! a daję wajchę uciąć że u was nawet połowy nie ma takich ludzi gościnnych życzliwych czy charakternych co u nas w Białym więc najpierw się przekonaj a później oceniaj chłopaki z Białego na forum potwierdzą potwierdzam - takie mam dywagacje po waszych chorych nie raz wpisach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Prawda to, że Krychowiaka (co ma żone Celie co gotować nie umie i zajmuje się - jak mówiła - "Modą i ubiorem") nie zabrali na zgrupowanie do Stanów w Ameryce?
*w tym samym czasie Federer (co ma żonę Mirkę co jest za nim i wodać, że porządna żona) w paletki wygrał otwarte mistrzostwa Anglii (w Londynie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
chudy wyluzuj, jakie chore wpisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Matko Bosko. Mioduski reklame Legii puszcza w tv.
Ciekawe czy na trwam w pakiecie też będzie. dramat ta reklama Optymalizacja podatkowa Panie! Masterku poproszę o definicję. Bom ja magister ekonomii i ni Smudy. art. 15 ust. 1, art. 16 ust. 1 pkt 28 ustawy o cit (Legia to sp. akcyjna) -> http://www.krs-online.com.pl/legia-warszawa-s-a-krs-92689.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Master ale Fedex ma dwie pary bliźniaków to gdzie jego do Krychy porównywać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master ale Fedex ma dwie pary bliźniaków to gdzie jego do Krychy porównywać Co racja to racja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A mnie to szkoda Krychowiaka (z domu Grzegorza), gdyż w tym PSG to nie pogra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
podoba mi się to kto jest liderem naszej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nie świrujcie, nikt mu źle nie życzy. Pierwsze miejsce tuż za Jagiellonią może zajmować i tego mu życzę.
Ja tam trochę się podśmiechuję z Michała, bo dał się zrobić jak dziecko i wylądował tam gdzie wylądował. A długo nie wytrzyma, bo to Cracovia. pieprzy takie farmazony że się czytać nie da normalny zjadacz chleba tych dyrdymał nie ogarnie  a świruje że u nas mógłby dostać tyle co w Cracovii tylko potrzebne mu nowe wyzwania który normalny człowiek zamieniłby rower na hulajnogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Jak mu przybili ksywę " cienki bolo" to co on ma biedny poradzic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|