|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Do Teodora trzeba walić. On wszystko oglądał. Smoleńsk tez pewnie. ups, odwołuję "ciężko teraz o dobre polskie komedie" zapomniałem o tym tytule
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Botafogo RJ v Sport Recife -> under 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
wołyń i jestem mordercą polecam ostatnia rodzina to pokurwiony nieźle film jak dla mnie smoleńsk nie polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
wołyń i jestem mordercą polecam ostatnia rodzina to pokurwiony nieźle film jak dla mnie smoleńsk nie polecam  smolensk = pisowska i antypolska propaganda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Marca pisze, ze PSG daje za Neymara 222 mln Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Do Teodora trzeba walić. On wszystko oglądał. Smoleńsk tez pewnie. A tu się mylisz, Quincy. Nie oglądał Smoleńska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ciężko teraz o dobre Polskie kino Machulski zrobił coś nowego ale nie spodziewam się rewelacji... Po roku w którym powstały takie petardy jak Ostatnia rodzina, Wołyń i Jestem mordercą takie słowa nie pasują  ew. "ciężko teraz o dobre polskie komedie" mogłoby być  Jeszcze Sztukę Kochania bym dodał do tego zestawu Akhu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Będe musiał obejrzeć tego Belfra, choć z polskich seriali to lubię: Daleko od szosy, Zmiennicy, Dom, Alternatywy 4. Tych nowyszch co poleca Fechu - Klan, Plebania, to nie znam. Stawka większa niż życie Ranczo 7/10 Pitbull 7/10
Glina Odwróceni Alfabet mafii Pakt Służby Specjalne kariera Nikodema Dyzmy 9/10,a sam Wilhelmi 10/10 Oficer Czterej pancerni Podróż za jeden uśmiech Ziemia Obiecana 8/10 Ekstradycja 6/10 Janosik 6/10 Polskie Drogi 07 Zgłoś się paradoks Pogranicze w ogniu Porwanie Baltazara Gąbki 10/10 Samochodzik i Templariusze Fala zbrodni Do przerwy 0:1 9/10 Kapitan Sowa na Tropie Tulipan Pomysłowy Dobromir Parada oszustów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kiedyś to był seriale A teraz jest jakaś chujnia w stylu Pamiętniki z Wakacji i najgorsze jest to że naród to chłonie jak gąbka ! Vitolero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
Kaptury i Przyłbice.. witam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Witam
@biczu ta Twoja lista dosć niepełna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Same seriale tam są Forty moje ulubione 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
Ja bym dodał Alternatywy 4 10/10 Zmiennicy 10/10 Czarne chmury8/10 Daleko od szosy9/10 Stawiam na Tolka Banana10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,829 Likes: 10 |
to dodaj Forty, dodaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,400 Likes: 2 |
@burbi ,ogladałeś wczoraj te cipy szwabskie?Biegały,a raczej człapały,jakby pełne wyposażenie na sobie miały
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ja bym dodał Alternatywy 4 10/10 Zmiennicy 10/10 Czarne chmury8/10 Daleko od szosy9/10 Stawiam na Tolka Banana10/10 Pierwsze cztery umieścił w swoim poście MASTER OF ŻUBER więc już nie dublowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
total classic widze rządzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ale pewnie wiele jest w tym sentymentu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|