|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam. Mam pytanie czy któryś z użytkowników grał w tej firmie! Jezeli tak prosze o odpowiedz na kilka pytań: 1.Czy 6* obrot naliczany jest z od bepozyt+bonus 2.Czy bonus 50$ z biggerbonusa tez naliczany jest do obrotu 3.Jak wyglada procedura wypłat z konta na nt 4.Jak szybki jest support
Pytam ponieważ ugrałem tam troche $$$ i zaczynają się problemy tj(2 dni bez odpowiedzi od supportu,czeste problemy z załączeniem strony,dziwna forma wypłat offline:/)
Z góry dzieki za odpowiedz
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131 |
Nie chce cie martwic, ale mi sie tez ta strona nie laduje... ( www.betcascade.com [ betcascade.com]) Czyzbys nie sprawdzal wczesniej tego buka przed wplaceniem do niego kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
to chyba nic dziwnego że czasami strona się nie wyświetla?
|
|
|
Link skopiowany do schowka