|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Obrywala boczki w Stsie pani Jadzia zawsze. Najlepsi byli Janusze z tasmami po 20 kuponow ladnie sie skladaly na atramentowkach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
co za patole w tym Lechu 2 setki zjebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
11 września 2001 roku jak wieże padły to stałem w kolejce w stsie zdawałem kupon i w tv zobaczyłem co tam się dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BKS grasz z nami w FPL ?  szczegóły ... od kiedy ? Anglia startuje od 11 do 10 stówka do Fecha drużynę kompletujesz napierdalasz punkty i wygrywasz 4200,- na dalsze ruchy u Buka !  Polecam ! stówkę moge wpłacić ale potrzebuję dobrego brokera  nie mam czasu na to... gram na czuja. nie jestem analitykiem. "mechanikiem" od cyferek, składów itp. FECHU JESTEŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ja to w piłkę grałem pamiętam jak był atak na WTC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Obrywala boczki w Stsie pani Jadzia zawsze. Najlepsi byli Janusze z tasmami po 20 kuponow ladnie sie skladaly na atramentowkach 16 meczy wchodziło na kupon jak zdawałeś więcej to dostawałeś podwójny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
co za patole w tym Lechu 2 setki zjebane 1200 w łeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
*chuje z Lecha (nie oglądam ale BKS-owi mogli by trafić)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
huja bedzie z lecha z golem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
jak jaga grał pierwsze kupony to chudy był jeszcze prawiczkiem ale cipkę już widział
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sts-a nie poważam, kupony paragonowe, mało luksusowe, kupon to powinien być kupon! kiedyś na drukarkach igłowych dziergali kupony ! ale się te sprzęty pociły jak puszczałem swoje AKo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Obrywala boczki w Stsie pani Jadzia zawsze. Najlepsi byli Janusze z tasmami po 20 kuponow ladnie sie skladaly na atramentowkach 16 meczy wchodziło na kupon jak zdawałeś więcej to dostawałeś podwójny Tego akurat nie pamietam. Za 5-10 zl sie gralo, ale zawsze mnie wkurwiali po 20 kuponow spisanych na kartach i na oddzielnych, drukuj pani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
jak jaga grał pierwsze kupony to chudy był jeszcze prawiczkiem ale cipkę już widział Leżał na podlodze i paczal przez kratke w drzwiach od łazienki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jak jaga grał pierwsze kupony to chudy był jeszcze prawiczkiem ale cipkę już widział Leżał na podlodze i paczal przez kratke w drzwiach od łazienki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Sts-a nie poważam, kupony paragonowe, mało luksusowe, kupon to powinien być kupon! kiedyś na drukarkach igłowych dziergali kupony ! ale się te sprzęty pociły jak puszczałem swoje AKo  O tym mówię! To właśnie były te czasy, kiedy miała miejsce historia, która już jakiś czast temu opowiadałem na forum. Gdy siedzieliśmy w toto-mixie i przez okno widzieliśmy jak jakiś "gość" szedł z reklamówką ze sklepu chyba, nabiałowego najpewniej bo miał mleko m.in., a później dalej siedzieliśmy a już więcej go nie było. Dawno temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Sts-a nie poważam, kupony paragonowe, mało luksusowe, kupon to powinien być kupon! kiedyś na drukarkach igłowych dziergali kupony ! ale się te sprzęty pociły jak puszczałem swoje AKo  O tym mówię! To właśnie były te czasy, kiedy miała miejsce historia, która już jakiś czast temu opowiadałem na forum. Gdy siedzieliśmy w toto-mixie i przez okno widzieliśmy jak jakiś "gość" szedł z reklamówką ze sklepu chyba, nabiałowego najpewniej bo miał mleko m.in., a później dalej siedzieliśmy a już więcej go nie było. Dawno temu. dawno temu i nie prawda czasy podstawówki chcieliśmy wrzucić żaby do sokowirówki ... kto śpiewa ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|